Şimdi Ara

Essay Yazım Rehberi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
140
Favori
155.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet bayağı iyi olmuş. Dil sınavlarına girmeyi düşünüyorum ben de ilerisi için çalışma kaynağı olur.
  • Hala devam ediyor musunuz bilmiyorum ama çorbada benim de tuzum olsun istedim. Not only .... But also.... kalıbını koymamışsınız. Ve bunun daha da abartılı hali Not just .... but indeed....
  • Hazırlık eşiğini atlatmak isteyenlerin her daim google da arayıp bu konuyu buldukları yer. :)

Zamanında bu konu sayesinde essay'e çalışıp çok iyi not aldığımı hatırlarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BÜEPT sınavına hazırlanmaktayız 2.döneme geçtik artık adam gibi çalışmak lazım essay denen illete. Bu konuyu buldum çok da faydalı olduğunu fark ettim adam gibi çalışırsam bunlara çok şey yapabileceğime inanıyorum, emeğine sağlık hazırlayan arkadaşların. Hortlatmış da oldum ki bence birçok insanın daha işine yaraması için faydalı olabilir.
  • Tam da böyle bir şey arıyordum. Faydalanıyım,faydalanalım..

• İstanbul Lisan Merkezine yaptırdım ben ödevimi valla verdim 150tl böyle uğraşmaktansa :DDD sizlerede tavsiyem hiç kafa patlatmayın gidin ilm'ye yardımcı olsunlar :)))
  • ahmetbakan123 A kullanıcısına yanıt
    İnsanlar dil anlamında bir şeyler öğrenmek, bir şeyler kazanmak için çabalıyor; bu yüzden "parasını ver, yaptır" mantığı burada işlemez. Böyle uğraşmazsanız, daha çoook uğraşır ve daha çoook para saçarsınız sağa sola.
  • armasova kullanıcısına yanıt
    "People have confronted with" olur onu duzeltirsen bu rehberi kullanacak arkadaslar icin iyi olur

Bu arada essay yazmakla ilgili yardima ihtiyaci olan arkadaslara finallerimi atlattiktan sonra elimden geldigince yardim edebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davidoffvincent -- 15 Aralık 2016; 12:30:08 >
  • kırmızımercimek kullanıcısına yanıt
    olabilir ama hocanız kılsa nokta ve virgül hatasından bile puan kırıyorsa bu bir çözümdür. :)
  • kırmızımercimek kullanıcısına yanıt
    normalde ilm'nin zaten proficiency kursu var ama ben bu teklifi sundum çünkü hocam gerçekten illet bi insan, illaki öğrencilik yıllarınızda böyle bu tip hocalar karşınıza çıkmıştır. Benim zaten essay yazıcak seviyede ingilizcem var hemde baya var advanced seviyesindeyim ben. Normalde tabikide tavsiye edilmez böyle birşey ama artık illallah etmiştim
  • Internetde essay yazma taktikleri araya araya buraya geldim, super bi rehber olmuş valla.
  • harika !
  • Gerçekten bu konuyu görmem iyi oldu umarım işime yarar

• Faydalı elinize saglik

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.