Şimdi Ara

:::ESRA EROL'UN MAAŞI SİZCE NEKADAR::: (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
13.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  :::ESRA EROL'UN MAAŞI SİZCE NEKADAR:::

550 000 tl ye arabayı profösör ömür boyu çalışsa alamaz
  • Yuhh!550 bin liraya sıpasına araba almış he mi?Aman Allahım.Lan bunların şeffaf kadınım,halkın nabzıyım lafları tamamen piyasa yapmak için ve prim yapmak için sarfedilen davranış kalıplarıdır.

Seda Sayan'ın annesi,7 ya da 8 sene önce,belki daha eski bilemiyorum; Tokat'a gelmişti,dayimin işyerinden alışveriş yapıyordu.Baya malzeme aldı,belli ki memleketinde hediye olarak dağıtacaktı,kadın kasada dozajı kaçırdı ve pazarlık muhabbetini abarttı,dayim kibarca si..tiri çekti,kapıyı gösterdi karıya

Daha sonra,parasını ödedi; aldı orası ayrı tabi..

Anasına bak,kızına bak ulan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 29 Mayıs 2009; 15:46:18 >

• aslında kanallar günde nekadar kazanıyor onu sorgulamak lazım trilyonlar dönüyor bir günde artık kaç trilyon giriyor kasaların bir günde bilemiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: faruk

quote:

Orjinalden alıntı: alikum

ülkemizde o programları izleyecek "BOŞ ADAM"+"MAHALLE KARISI" olduğu sürece, çok para kazanır bunlar, sizde kasın mühendis olacaz diye(bende kastım zamanında merak etmeyin)

Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?

Para kazanmak için mi mühendislik okudunuz?

ya bakma kardeş pişmanlık bizim agzımızda, yine gelsem dünyaya yine okurdum...maaşı geç, forumdan da gözüktügü gibi insanlara konulara bakış açın bile değişiyor...tabi bu biraz da kişilikle alakalı bir durum ama genelde okumuş adamın hali bir başka tabi...

• bu esra bafralıydı heralde bizim oralardan
  • quote:

Orjinalden alıntı: kanoute

:::ESRA EROL'UN MAAŞI SİZCE NEKADAR:::

Allah'tan boğaziçi ne falan girmemiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kanoute

:::ESRA EROL'UN MAAŞI SİZCE NEKADAR:::

550 000 tl ye arabayı profösör ömür boyu çalışsa alamaz

500 tl toplayamıyorum gitar için velet 550000 tl lik arabaya biniyor kahpe hayat
  • Millet parayla oynuyor biz sürünüyoruz
  • BU BAYANIN TAM OLARAK MESLEĞİ NEDİR ERKEK OLANLARININ BİR ADI VARDA BU MESLEK GURUBUNDA OLANLARIN YUHH CEBİMDE 120 YTL BİLE YOK
  • quote:

Orjinalden alıntı: AcmisinTokmusun

Biz ay sonunu nasıl getırıcez dıye ugrasırken oh kadın orda 3 4 saat program yapıyor paraya para demıyor.Yaptıgı ıste evde kalmıs abazalar ıle evde kalmıs curuk bayanları bulusturmak pehh.Adaletını seveyım dunya.

• Seda Sayan'ın oğlunun ismine bak; Oğulcan. "solucan" gibi
  • yaw ne zorluk yaşadı anasını satiym ne zorlukla yaşadı şimdi cennete mi gitti Alla alla sanki biz zorluk çekmiyoz.Okulda yaşadığımız kalma geçme derdine karşılı kaç para alıyoz,evde olan çeneden dolayı kaç para alıyoz,sokakta yaptığımız mevzudan kaç para alıyoz. 1-2 lira biyerden kar ettik mi bayram oluyo bizim için siz merak etmeyin
  • ya birde kadını savunanlar var
    neden
    yakınınız falan mı
    yoksa sizde mi onun sayesinde birini buldunuz?
  • POLAT ALEMDAR DA 70 MİLYAR ALIYOR BÖLÜM BAŞINA
  • quote:

Orjinalden alıntı: Scorpion_tr

quote:

Orjinalden alıntı: Miex

Olay kimin ne kadar paza kazandığı değil, o mevkiye gelene kadar neler yaptığıdır.

İsterse mahalle karısı programı sunsun o mevkiye durduk yerde gelinmiyor arkadaşlar hepiniz biliyorsunuzdur.

+1

Esra Erol Oraya Çok Zorluklarla Geldi. Sizin Gibi PC Başında Akşama Kadar Pinekleyenlerden Değil. Hayat Hikayesini Üstte Verdim. Onlar Sadece Özet Neler Yaşadığını Sadece Onu Tanıyanlar Bilir

İşte senin gibi Türkçede bir harfi büyük bir harfi küçük yazarak salak salak davranan insanlar savunur o kadını.
  • ben firefox kullanıyorum.ilk mesajdaki yazıda noktalama işaretleri yerine ����� işaretleri çıkıyor nedendir acaba ?
  • Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış..

Sizde okuyun kazanın bu kadar basit.

Sanki bir PS3 oyunu için para bulamamak benimde hoşuma gidiyor sanıyorsunzu ama ne yapalım annelerimiz babalarımızın elinden bu geliyor..Bizler okuruz idaellerimizi gerçekleştiririz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cannibalz -- 29 Mayıs 2009; 19:56:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Prince*

Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış..

Sanki bir PS3 oyunu için para bulamamak benimde hoşuma gidiyor sanıyorsunzu ama ne yapalım annelerimiz babalarımızın elinden bu geliyor..Bizler okuruz idaellerimizi gerçekleştiririz.

aga bak şuan ps3ü olanlar zengin sayılıyo doğruya doğru ve ps3ü olanlar da oyun alamamaktan şikayetçi bu kadın mahalle ağzı yapıyo 2-3 saat adamlar kadını savunuyo.

savunanlara diyorum:
    Lan asgari maaş alan adam günde 10 saat güneş altında çalışıyo o kadın gibi yok onun altına yatayım muhabbeti yok adamın orasından ter akıyo çalışırken bi de diyolar o ne zorluklar çekti görüyoz kimin zorluk çektiğini.

• quote:

Orjinalden alıntı: .mRcan.

quote:

Orjinalden alıntı: Prince*

Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış..

aga bak şuan ps3ü olanlar zengin sayılıyo doğruya doğru ve ps3ü olanlar da oyun alamamaktan şikayetçi bu kadın mahalle ağzı yapıyo 2-3 saat adamlar kadını savunuyo.

savunanlara diyorum:
    Lan asgari maaş alan adam günde 10 saat güneş altında çalışıyo o kadın gibi yok onun altına yatayım muhabbeti yok adamın orasından ter akıyo çalışırken bi de diyolar o ne zorluklar çekti görüyoz kimin zorluk çektiğini.

Dostum sana ne diyecem,o kadını izleyen milletimiz utansın o kadın o kadar izlenmese nasıl kazanılacak o kadar para? Kadın işini yapıyor ve parasını alıyor.Gene suç bizim milletimizde :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.