Şimdi Ara

***Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜ'lüler (2012'liler BURAYA)*** (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.130
Cevap
15
Favori
164.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kral_6110

quote:

Orijinalden alıntı: mert_961

quote:

istisnasız herkesçe karizmatik,efendi biri olduğum söylense de bugüne kadar hiç bi kızla çıkmadım ve ağzım laf yapmıyor

önceden neysen öyle devam eder gerçek dostluk arkadaşlık aşk diye dolanmamanı tavsiye ederim

dolanma derken doğal olmamı mı tavsiye ediyosun?

sen yine doğal ol tabi de fazla abartma diyorum. Kolla .ötü yani kan alırlar saf saf dolanırsan fazla kanka kardeş muhabbetine gelme az olsun öz olsun

• bende ogü elktrk elktrnk
  • benide ekleyinn . . .
  • Bu sene inşaat az gibi...:D
  • işletme okuyan yok mu yav
  • quote:

Matematiğe biri gelmiş aynı binada olcaz. Var mı başka aynı binada olacaklarımız. İstatistik matematik 1 2 12

Kaçıncı sınıfsın hocam biraz bilgi verir misin genel olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rdau -- 13 Ağustos 2010; 23:16:57 >
  • Arkadaşlar ben de 2009 girişli acı bi hazırlık okuyarak 1. sınıfa geçen makine müh 1.öğretim öğrencisiyim bana msn yoluyla ulaşabilirsiniz.Sorunlara derman bulabiliriz hep beraber.

Ertaş kadroya eklemişsin de bi sorsaydınfarketmez yazdıysan geliriz

msn : wolkanakar@gmail.com

quote:

Makine Mühendisliği'ni kazandım. Nedir, ne değildir, eğitimi nasıldır, bu konularda biri beni aydınlatabilirse çok sevinirim.

msnden irtibata geçebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Probis -- 14 Ağustos 2010; 0:28:14 >

• herkese hoşgeldin, ekledim son gelenleri de
  • quote:

quote:

istisnasız herkesçe karizmatik,efendi biri olduğum söylense de bugüne kadar hiç bi kızla çıkmadım ve ağzım laf yapmıyor

önceden neysen öyle devam eder gerçek dostluk arkadaşlık aşk diye dolanmamanı tavsiye ederim

gerçekten dostlk arkadaşlık nadir vardır zaten göreceksin entrika mı palavra mı ne ararsan var ünide

• quote:

Orijinalden alıntı: contura

Ankaradan hızlı tren fiyatları ne kadar bilen var mı?Bi de kampüs merkeze çok mu uzak kaç dk.lık mesafe var..?

kampüs merkeze uzak dalan değil 20 dk, ayrıca artık şehir içinde kaldı diyebilirz
    ankaradan hızlı tren öğrenci 16 milyon, erken alırsan (en az 1 hafta önce) 10 milyon ilk 50 promosyonu
  • makine müh. kazandım gidenler memnun mu iş imkanı yurt dışı imkanı nasıldır
  • kayıtlar için napmamız gerekiyor bilgilendiren olursa çok sevinirim
  • Bir kaç gün içinde sitede duyurular kısmında kayıtlarla ilgili bilgiler açıklanacaktır... Siteyi takip edin...:D
  • OGÜ MİMARLIK...BİLGİSİ OLANLAR YAZABİLİR Mİ ?
  • merhaba arkadaşlar.
    öncelikle resimler ve verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.
    Ben uluslararası ilişkiler isterken (yalova-kocaeli) hasbelkader 16. tercihim olan ESOGÜ İktisat'a düştüm. Normal şartlarda matematii hiç sevmedim, lys'de 80 soruda 20 net yaptım; bu bölümü neden yazdığımı da aslında bilmiyorum ama bi şekilde burayı kazandım.
    şimdi sizlere bir kaç sorum olacak,
    1- iktisat okuyan varmı, nasıldır okunur mu süründürür mü
    2- abartıldığı kadar matematiği ağır mı
    3- sizce istediğim bölüm olan u.i için 1 sene daha gireyim mi üniversiteye (sadece matematik çalışsam seneye yaparım diye düşünüyorum)
    4- eğer şimdi kayıt yaptırmazsam okul puanım yarıya düşecekmiş seneye, kayıt yaptırsam aynı şey geçerli olur mu yoksa o zaman kırılmaz mı puan?
    5- bu sene okula başlayıp aynı zamanda tekrar sınava girip u.i. kazanmaya çalışmak mantıklı mı

Aslında kafamda daha bir dünya soru(n) var ama sizleri daha fazla sıkmak da istemiyorum. ilgilenip cevap yazan olursa çok teşekkür ederim, gerçekten çok kararsız ve mutsuz bi haldeyim

Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXspet -- 14 Ağustos 2010; 15:41:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilvatarr

quote:

Orijinalden alıntı: contura

Ankaradan hızlı tren fiyatları ne kadar bilen var mı?Bi de kampüs merkeze çok mu uzak kaç dk.lık mesafe var..?

kampüs merkeze uzak dalan değil 20 dk, ayrıca artık şehir içinde kaldı diyebilirz
    ankaradan hızlı tren öğrenci 16 milyon, erken alırsan (en az 1 hafta önce) 10 milyon ilk 50 promosyonu

çok sağol cevapladğın içinn

• 2010 dan 17 kişi,süper
  • Hocam benide yaz

Eskişehir Sağlık Yüksekokulu -Hemşirelik
  • ogü endüstri müh 2.ö
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.