Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (324. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi bayramlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatıra biletlerini unutmuyoruz değil mi :)
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzozan -- 20 Aralık 2020; 18:5:27 >
  • Cümleten iyi seneler .
  • İyi seneleeerrr
  • Konu canlansın biraz :)

Arkadaşlar baksan sanayi sitesine nasıl gidebilirim? Tramvay, otobüs, minibüs fark etmez yalnız vilayet taraflarından binebileceğim yerler olursa çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sano

Konu canlansın biraz :)

Arkadaşlar baksan sanayi sitesine nasıl gidebilirim? Tramvay, otobüs, minibüs fark etmez yalnız vilayet taraflarından binebileceğim yerler olursa çok makbule geçer.

Biliyorum her şey için çok geç ama yine de cevabı bulunsun :) Tramvay artık baksanın oradan geçiyor çamlıca hattına binmeniz lazım sskdan.
  • aeffes kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ben de o şekilde hallettim zaten

• Dh eskisehir iftari yapalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tff 1. Lig maçlarını önümüzdeki sezon yayınlayacak olan Bein sports’dan Tff 1. Lig taraftarlarını kızdıracak bir uygulama geldi. Geçtiğimiz sezonlarda trt spor kanalı tarafından verilen ve tamamı yayınlanan maçların artık şifreli kanalda olmasına rağmen sadece 4 tanesi yayınlanacak!

Taraftarlar tepkili
    Haftada sadece 4 maçın yayınlanacağının belirlenmesinin üzerine bir çok taraftar bein sports aboneliğinden vazgeçerek kombine bilet almaya yöneleceğini açıkladı. Sosyal medya üzerinden görüşlerini dile getiren çok sayıda Eskişehirspor taraftarı, maçların yayınlanıp yayınlanmayacağının belli bile olmamasına rağmen Bein Sports için yıllık 225 lira vermek yerine 70 liradan başlayan kombinelerden birisini tercih edeceklerini belirttiler.

Kaynak:http://www.eskisehir.im/tff-1-lige-bein-sports-kazigi/

• güncel
  • Merhaba sayın Eskişehir'li forum ahalisi
    Nasip olursa 20 Nisan gibi Eskişehir gezisi yapmak istiyorum. Ailemle beraber geleceğim.
    Oğlum için Sazova parkı öncelikli olmak üzere başka yerleri de gezmek istiyorum Hayvanat bahçesi akvaryum bilim müzesi ve diğer yerler için 700 km yol yapmaya degermi?

Başka önerebileceğiniz gezilecek yerler nelerdir.
    20 Nisan hava soğuk olur mu?
    Önerilerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Annalise

Bu mesaj silindi.
    Düzgün konuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Annalise

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    kalın harfler ile tekrar özür dile, kimsenin bir başkasına hakaret etmeye hakkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

kalın harfler ile tekrar özür dile, kimsenin bir başkasına hakaret etmeye hakkı yok.

Alıntıları Göster
    niye hocam dalga geçtiğim mesajı da italik yazmışım. onu da ciddiye alma o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    özür dilerim ne bu sinir
  • 7 yıldan sonra İstanbul’a geldim, boşuna kendime eziyet etmişim diyorum. Deniz olmayan memlekette yaşanmıyor gerçekten. 1 hafta geçti özlenir mi illaki özlenir ama öğrencilikten sonra Eskişehir’de kalmak gereksizmiş bunu anladım.

• Gelicem birgün inşallah. Zamanında bayağı katılım varmış konuya Forumun gazı kaçınca konu unutulmuş tabi...

• 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.