Şimdi Ara

Eskişehir-Konya yolu nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
6.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Allah nasip ederse Salı günü Gelibolu'dan yola çıkıp önce Eskişehir'e orada dinlenip Konya'ya orda yine dinlenip memleketim Pozantı ya gideceğim inşallah.Ancak Eskişehir-Konya arasındaki yolu bilmiyorum daha önce geçmedim oradan.Aşağıdaki güzergahı kullanmayı düşünüyorum burayı kullanan veya yakınlarda bu yoldan geçenlerin fikrini almak isterim.Şimdiden teşekkürler.
     Eskişehir-Konya yolu nasıldır?

• Hocam yaklaşık olarak senede 4 gidiş 4 geliş yapıyoruz Eskişehir- Adana Arasını. 20 yaşındayım kendimi bildim bileli Konya yolunda bir çalışma var. Bitiremediler yıllardır. Ama son yıllarda oldukça düzeldi. Biz genelde Eskişehirden Adanaya ankara üstünden gidiyoruz. Otoban gibi devlet yolları var. Biraz yol uzuyor ama rahat gidiliyor. Konya yolu 2 gidiş 2 geliş bazen tek şerite falan düşüyor. Ama hiç 3 gidiş 3 geliş yok.
    Konya yolunda ben kullanmayı seviyorum babam( ben kullanırken ordan gidiyoruz ama izlemesi daha keyifli diye :D ) sevmiyor. Konya yolunun güzelliği kısmen de olsa doğa içinnden gidiyor oluşunuz. İnsanın arabada canı sıkılmıyor. Ama Ankara yolu şoförü bayıyor. ( yolcuyu uyutuyor) Yani illa Konyaya uğrayacağım derseniz bolvadin çay üzerinden yani gösterdiğiniz yoldan gidin. Ama mecbur değilim derseniz zannediyorum eskişehir pozantı arasını 6 buçuk 7 saatte( yavaş giderseniz o da) gidersiniz Ankara üzerinden.
    Tek başınaysanız Ankarayı hiç karıştırmayın Konyadan gidin Ankara yolu tek çekilmez çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: barisatlas

Hocam yaklaşık olarak senede 4 gidiş 4 geliş yapıyoruz Eskişehir- Adana Arasını. 20 yaşındayım kendimi bildim bileli Konya yolunda bir çalışma var. Bitiremediler yıllardır. Ama son yıllarda oldukça düzeldi. Biz genelde Eskişehirden Adanaya ankara üstünden gidiyoruz. Otoban gibi devlet yolları var. Biraz yol uzuyor ama rahat gidiliyor. Konya yolu 2 gidiş 2 geliş bazen tek şerite falan düşüyor. Ama hiç 3 gidiş 3 geliş yok.
    Konya yolunda ben kullanmayı seviyorum babam( ben kullanırken ordan gidiyoruz ama izlemesi daha keyifli diye :D ) sevmiyor. Konya yolunun güzelliği kısmen de olsa doğa içinnden gidiyor oluşunuz. İnsanın arabada canı sıkılmıyor. Ama Ankara yolu şoförü bayıyor. ( yolcuyu uyutuyor) Yani illa Konyaya uğrayacağım derseniz bolvadin çay üzerinden yani gösterdiğiniz yoldan gidin. Ama mecbur değilim derseniz zannediyorum eskişehir pozantı arasını 6 buçuk 7 saatte( yavaş giderseniz o da) gidersiniz Ankara üzerinden.
    Tek başınaysanız Ankarayı hiç karıştırmayın Konyadan gidin Ankara yolu tek çekilmez çünkü.

Teşekkür ederim Kardeşim.Bugün geldim o yolu gayet güzel ve keyifliydi.Bu yolu sanırım sık sık kullanacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.