Şimdi Ara

ESKİŞEHİR ESPARK PİZZA HUT SINIRSIZ PİZZA HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar espark taki pizza hut haftasonları sınırsız menü kampanyasını devam ettiriyo mu? herhangi bi şartı var mı?menü kaç lira?

• yukarı
  • bilen biri varsa acilen cevap atabilir mi yarınki gezi planım buna bağlı da :D:D
  • İki üç ay kadar önce faydalandım kampanyadan gayet memnun kaldım
    7 liraydı sanırım.Çorba makarna pizza bunlardan sınırsız alabiliyosun 7 liraya
  • 7,5 lira olması lazım ve hala devam etmekte.

şartları ise, 7,5 lira içinde sadece 1 adet içecek var 1 bardak cola ve menünü paylaşamıyorsun arkadaşınla takip ediyorlar

Colan ya da ne istediysen içeceğin biterse 7,5 lira verip tekrar hesap açtıracaksın.

Pizza, çorba, makarna, sarımsaklı ekmek sınırsız. Salata dışında herşeyden yiyebiliyorsun.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • peki haftasonları geçerli mi???????
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

7,5 lira olması lazım ve hala devam etmekte.

şartları ise, 7,5 lira içinde sadece 1 adet içecek var 1 bardak cola ve menünü paylaşamıyorsun arkadaşınla takip ediyorlar

Colan ya da ne istediysen içeceğin biterse 7,5 lira verip tekrar hesap açtıracaksın.

Pizza, çorba, makarna, sarımsaklı ekmek sınırsız. Salata dışında herşeyden yiyebiliyorsun.

Çakallar bize içecek vermediler kuru kuru ittirdik fazladan para vermemek için
    Üzüldüm şimdi

• geçerli. yanlız şöyle birşey var sadice pizza 7.5 lira pizza + kola 12 lira 1 bardak kolaya 5 lira alıyolar
  • vay çakallar bizde gidip deneyelim diyoruz ama haftasonu geçerli mi bi de onu öğrenebilsem :D:D
  • istanbulda haftasonları geçerli değil. haftaiçi de saat 6-7'ye kadar falan sanırım.

haftaiçi de her saat değil yani.

orada da böyle bir uygulama olabilir çünkü normalde haftasonu zaten pek müşteri sıkıntıları olmaz.
  • kola vermedikten sonra kötü...1 bakdak kime yeter
  • aynen kola vermiyolar bide fiyat ya 7.50ydi yada 7.99 arkadasin dedigine gore, spordan cikan 20 kisilik bi grup aksam saatlerinde gittiginde hayvan gibi yedikten sonra, gorevli malesef hamurumuz bitti demesiyle husrana ugramislar
  • İdareli içeceksiniz sizde Ben çorbayla pizza yemiştim kaydırmak için
  • hocam geçerken bakkaldan 330ml kutu kolanı alır gidersin verilen cola bitince açar devam edersin yemeye 9 liraya filan 3 pizza yersin heralde..
  • verilen pizza nasıl? hamur gibi mi? bim tarzıysa hiç gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

verilen pizza nasıl? hamur gibi mi? bim tarzıysa hiç gerek yok

Hocam delimisin Bildiğin Pizza hut pizzası Gidip alıyorsun dilim dilim, karvurmalı pizza var bide harika o mükemell.
  • ulan 3 beyaz diyetimi bözduracaksınız

benimle pizza yemeye çıkar mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

ulan 3 beyaz diyetimi bözduracaksınız

benimle pizza yemeye çıkar mısınız

filiz sevişelim mi ?

deseydin bari hazır bölüm yöneticisi varken patlatayım esprimi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.