Şimdi Ara

ESKİŞEHİR'de uygun ve temiz otel...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu hafta sonu ıcın kalabilceğim ucuz yollu otel önerirmisiniz...

otelden beklentim yok,2 günlüğüne gezecem.bi yatmaya gidecem otele o kadar.

ucuz olsun yeter.aradım bi kaç yeri 80-100 tl gunluk fıyat cekiolar + kahvaltı var. (2 kişilik)

kahvaltı olmasada olur ama merkezi olsa fena olmaz.yada yürüme mesafeli, gezilecek yerlere.

50 tl ye 2 kişilik otel bulmamız mumkun değil mi merkezi yerde???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozyy54 -- 17 Nisan 2011; 23:34:42 >

• sivrihisar caddesin boyunca birçok otel mevcut, oralara bak
  • ibis otel esparkın arkasında
  • Tren garının karşısında tekinoğulları otel var ama orasıda 2 kişilik 80 liraydı galiba. Ama heryere yakındır. Eğer daha ucuz yollu biryer arıyorsan sivrihisar caddesinde iş bankasının karşısında divan otel var. Orası daha ucuzdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

ibis otel esparkın arkasında

ucuz yollu diyor sen gidip yıldızlı otel söylüyorsun
  • anemon tam senlik çok ucuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozyy54

bu hafta sonu ıcın kalabilceğim ucuz yollu otel önerirmisiniz...

otelden beklentim yok,2 günlüğüne gezecem.bi yatmaya gidecem otele o kadar.

ucuz olsun yeter.aradım bi kaç yeri 80-100 tl gunluk fıyat cekiolar + kahvaltı var. (2 kişilik)

kahvaltı olmasada olur ama merkezi olsa fena olmaz.yada yürüme mesafeli, gezilecek yerlere.

50 tl ye 2 kişilik otel bulmamız mumkun değil mi merkezi yerde???

telinde google harıta uygulaması yok mu? orda otellerı felan goster vardır ama tabı bı bılene sormak sart
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambursman

quote:

ucuz yollu diyor sen gidip yıldızlı otel söylüyorsun

asıl sana
  • Mümkün değil merkezde.Gerçi merkez harici nerde otel var anemondan başka
  • quote:

ibis cok pahalı malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoshimitsux

Tren garının karşısında tekinoğulları otel var ama orasıda 2 kişilik 80 liraydı galiba. Ama heryere yakındır. Eğer daha ucuz yollu biryer arıyorsan sivrihisar caddesinde iş bankasının karşısında divan otel var. Orası daha ucuzdur.

tekinoglu 85tl.divan otel 100tl.hepsinde kahvaltı var.hala pahalı malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yve

Mümkün değil merkezde.Gerçi merkez harici nerde otel var anemondan başka

merkezi olupta ara sokaklarda olan oteller oluyor.o tarz bakıorum.bi tane buldum aslında.adalar migrosun arka sokağı.onuray otel sanırım ama teli calmıyor malesef.sureklı mesgul,bozuk sanırım
  • eski otogarın orlarda aradığınız fiyata bulabilirsiniz otel porsuk.atışkan.şelale bunlara bakmanı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: makaslakoşanadam

eski otogarın orlarda aradığınız fiyata bulabilirsiniz otel porsuk.atışkan.şelale bunlara bakmanı öneririm

şelale nin nosunu bulamadım.

atışkan 100tl dedi.

porsuk aradıklarımdan en ucuzu şimdilik 60tl dedi.
  • şelale pahalıdır. elegance felan varda onlar 5 yıldız. sanırım en uygunu porsuk otel olur sana

garın karşısında da var bir yer. ismini hatırlayamadım bilen varsa söylesin. orasıda ucuzdur belki. çünkü küçük bir yer gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

şelale pahalıdır. elegance felan varda onlar 5 yıldız. sanırım en uygunu porsuk otel olur sana

garın karşısında da var bir yer. ismini hatırlayamadım bilen varsa söylesin. orasıda ucuzdur belki. çünkü küçük bir yer gibi

istasyon cad. uzerınde tekinoğlu otel diye bi yeri aradım.eğer oysa 85 tl dedi.fazla buda biraz.

1 yıldız,2yıldız oteller 75-80 den baslıyor nasıl iştir anlamadım.yıldızın anlamı kalmıyor ozmn.
  • yıldız durağının orda emre palas diye bir hotel var (emre palas mı tam hatırlamıyorum ama emre olması lazım adında) orası 2 kişilik odaya 45 tl çekiyor ama yanında hatun kişisi varsa aynı odada kalmanıza izin vermiyor onun için yıldız durağının biraz ilerisinde yeni xxx oteli var (adını tam hatırlayamadım ama adında yeni geçiyor) orası önceden hatunla aynı oda veriyormuş orasını denersin öyle bir durum varsa
  • Otogar da yat iste. Miss
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozyy54

quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

şelale pahalıdır. elegance felan varda onlar 5 yıldız. sanırım en uygunu porsuk otel olur sana

istasyon cad. uzerınde tekinoğlu otel diye bi yeri aradım.eğer oysa 85 tl dedi.fazla buda biraz.

1 yıldız,2yıldız oteller 75-80 den baslıyor nasıl iştir anlamadım.yıldızın anlamı kalmıyor ozmn.

sanırım o. vay be dışardan bir halt olmaz gibi gözüküyor. sağlam fiyat çekmişler

• Sadece uyumak için gideceksen garda yatmanı öneririm, para da vermezsin , akşamları orda uyuyan çok olur. Otel olarak önerim ferah otel
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.