Şimdi Ara

Eskişehir'de Çin’den sonraki en büyük nadir toprak elementi rezervi keşfedildi! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
4.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşlerim, 100x i insanımıza satmak gibi anlatmış. Olması gereken teknolojik hale getirip 100x-1000x ile dışarıya vermek olabilir. Kendi vatandaşına 100x yapsan kanser olur ülke. Lokalde(iç network/dolaşım/trade_et/ticaret/akış/) birinin cebinden çıkan kağıt diğerine girer. İntra-netwrok satarsan anca nefes alırsın. Hatta başka ülkelerin madenlerine çöküp satarsan daha iyi olur/dışarıdan çıkar başka ülkeye sat. Neden kanadalı amerikalı madenciler burada? bunuda anlamış olursun.... Konuşurken ya dikkatsizler yada hedefte millet var. Ha içe satarken dışarıdan koruyor anlamında algılasakta yine pek iyi değil. Hiç satma çıkarma bekle hodl yap daha çok kazanabilirsin.(bakır 2Tl idi Türk telekom ve bakır kabloları satılırken şimdi 140TL+... strateji=? borçluısun diye tüm ülkeyimi çıkarıp satacaksınız? niye bu kadar borç yaptın Cumhuriyet tarihinin en büyük borcu cds800. Köprü vs otomasyonu arttırıyorsun delik varken otomasyonu arttırırsan daha hızlı kaybedersin. Önce deliği tıka ama deliği açan onlar) Biterse bitersin. Çuvalda delik varken ne kadar doldurursan doldur dış borca faiz olarak satarsın toprak ve nadir elementleri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat_kilic -- 3 Temmuz 2022; 00:41:45 >

• cevher halinde islemeden satarlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nadir elementler demiş ama hangi elementler olduğunun bilgisi verilmemiş. Medyanın genelinin amacı ve işlevi malum. Büyük ihtimalle yine politik zırva haberlerdendir. Değilse bile yine acıdır ki bu madenleri yok pahasına birilerine yedireceklerdir. Bu daha acı, kaynağın var sömürtüyorsun çünkü. Son paragrafta çok boş yapılmış. Yüksek teknolojiyle biz üretirsek 100 misli kazanırız bilmem ne. Yaparsak olur, edersek olur. Ama yapmıyoruz, etmiyoruz değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 3 Temmuz 2022; 2:0:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen AKP olarak Kanadalı şirkete altın arama izni ver. Ormanları kesip her tarafı siyanüre boğup çıkan tüm altınları ülkesine götürsün. Ondan sonra da Lozan'da gizli maddeler var biz çıkaramıyoruz geyiği yap. Benim berberim var o da aynı sen bilmiyorsun Lozan'da gizli maddeler var diyor bana. Ben de sen nereden biliyorsun İsmet İnönü saçını kestirmeye sana mı geldi diyorum :)

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Şu güzel ve bilgilendirici yorumun bir troll yorumu kadar beğenilmemesi artık bu forum kitlesinin nasıl bir bok çukuru olduğunun apaçık göstergesidir.

• profecco kullanıcısına yanıt
    Lozanda gizli madde var çıkaramıyoruz diyen bir tane devlet yetkilisi göster bana. Gösteremezsin, bu akp tabanının kendi arasında uydurduğu bir şey, hükümetin de işine geliyor oy için, ses çıkarmıyor suçları bu... Fakat hükümetin kendisi, bir tane yetkilisi böyle bir şey söylemiş değil.

• Şimdi toprakta yetişen herşeye zam gelir....

• zamlar geliyor diye anladım Eskişehir'de Çin’den sonraki en büyük nadir toprak elementi rezervi keşfedildi! 

• 2 milyar dolarlik patlayan seker rezervi buldular demek

• Bloodin kullanıcısına yanıt

Var iste var ters cevirip gunes ile ay gokyuzunde gorunur haldeyken, kibleye donup amuda kalkarak baktiginda cikiyor.

God Mode On!

• bunu da amerikalı şirketler çıkarmasın iliçteki gibi.

• Keşke artık doğrudan dolar veya Euro çıksa da herkesten dolar veya para dilenmek zorunda kalmasak ne güzel olurdu

• Valla Bi anlam veremedim. Buldukları elementlerin isimlerini neden söyleyen yok anlaşılır gibi değil.

• CoreXXX kullanıcısına yanıt
    Eskişehir'de Çin’den sonraki en büyük nadir toprak elementi rezervi keşfedildi!

maden zaten olduğu yerde duruyor, neresi kıskanılacak ben onu anlayamadım...

gülünsün diye mi yazdınız yorumu?

• DoubleDragon D kullanıcısına yanıt

asıl beceri son kısımda belirttiğiniz işleyip mamul madde haline getirmektir yoksa bi kaynağı bulup çıkarmak bu zamanda o kadar zor değil kaldıki zaten bunuda satın aldığımız teknolojiyle yapıyoruz kendimiz sıfırdan bişi icat etmedik bu konuda

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Lantan, seryum, praseodim, neodimyum, prometyum ve samaryum hafif nadir toprak elementleri olarak kabul edilirken itriyum, evropiyum, gadolinyum, terbiyum, disprosyum, holmiyum, erbium, tulyum, iterbiyum ve lutesyumu ağır nadir toprak elementleri olarak kabul edilmiştir.

• David Attenborough kullanıcısına yanıt
    Nedense her haberi seçime bağlıyormuşsun işte bu senin oyunun...

• TOGG konularını kötüleyip itibarsızlaştırma yapmaya çalıştıktan sonra şimdide petrol ve maden rezervlerine mi geldi sıra... ?

• Yok be kanka o sadece senin
    "Bullshit Mode" On

• Traktör testlerde kanka. https://www.youtube.com/watch?v=C-27FkRUfRQ

Ne oluyordun? Ülke düşmanı mı?
    Yok canım ne alakası var. Sen ülken için en iyisini istersin.
    İşte bazen araştırmadan etmeden nefretle yorum yapınca cahil gibi görünüyorsun ama hiç değilsin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.