Şimdi Ara

ESKİLERDEN KİM VAR 2005-2009 TAYFA) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
3.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    olm özlemişim buraları ya , AgitoPlays'den Cs: Go maçlarını takip ediyorum senin

Kimler kimler vardı ya , çok güzel günlerdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClassRouGe

olm özlemişim buraları ya , AgitoPlays'den Cs: Go maçlarını takip ediyorum senin

Kimler kimler vardı ya , çok güzel günlerdi :)

Aaah ahh o Assassin VSlerimizi unutmadım. Itemlarına az biraz imrenirdim o zamanlar "Vay be keşke bende de olsa" diye. Youtube'da hala duruyor hatta o videolar. Arada açar bakarım, anlamsızca güzel gelir ama bir yandan da "Allah kahretsin bunları niye yapmışım zamanında?" dedirtiyor. Çünkü aslında çok kötü videolar. (Private olarak duruyorlar tabii. Çünkü şu an baktığımda kanser oluyorum o zamanlar 15fps anca alabildiğim bilgisayarım ile yaptığım minoru görünce )

• Diez 2004-2008 arası olması lazım net hatırlamıyıyorum.

Rogue : Simur9 - Balzac0 dan selam olsun
  • Diez 2004-2008 arası olması lazım net hatırlamıyıyorum.

Rogue : Simur9 - Balzac0 dan selam olsun
  • 2004- 2008 ( yanılmıyorsam ) Diez de oynuyordum .

Rogue : Simur9 - Balzac0 Tanıyanlara selam olsun ^^
  • 2004- 2008 ( yanılmıyorsam ) Diez de oynuyordum .

Rogue : Simur9 - Balzac0 Tanıyanlara selam olsun ^^
  • Evet hocam kısmen doğru hatırlamışsınız. WySerie idi nickim o zamanlar. 2005 yılında üye olduğumda TrFurkan gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam . 4-5 yıl önce epey aktiftim KO bölümünde ama artık sadece arada girip okuyorum. Şimdi Midgard'da yeniden oynamaya başlıyorum gibi . Midgard'da olan varsa görüşebiliriz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreus -- 4 Şubat 2016; 13:36:57 >
  • Kreus kullanıcısına yanıt
    Oyuna değil oyundaki arkadaşlıklara bu forumdaki muhabbetlere hasretim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan tanıştığımız bir arkadaşla oynuyoruz biz de. Oyun bahane. Keyifli muhabbet oluyor hala. Ama forumun eski samimi ortamı yok açıkçası. Güzel arkadaşlıklar kurdum bu forumda zamanında. Ne yazık ki günümüzde öyle bir hava yok forumda .
  • Merhaba hayirli geceleriniz olsun yil 2017 oldu ve bugun hala ismim yaziliyor nasil duygular icindeyim bilemessiniz ben Bilal ASibey suan almanyadayim artik Burda hayatimi geciriyorum sizleri gercekten cok özledim ulkemide ozluyorum hepiniz iyisiniz insALLAH. Hatirlanmak guzel bir duygu bende sizleri hic bir zaman unutmadim. Yediguzeladam yorumlari hep okudum ben kavgaci bir insan asla degilim ama soz konusu haksizlik olunca bende herkes gibi tepki veririm. Saglicakla kalin beni taniyan tanimayan herkese saygilar sevgiler
  • 2005-2009 arası oynadım ben de.

başladığımda breth-piana'dan henüz EMC-Lufersona geçilmişti. 1299 myko dediğimiz o efsane versiyona.
    hatta server sürekli kapanıyordu sorunlar falan ama heyecanla bekliyoduk. isyan yoktu. yaş 26, keşke o dönemlerimde 20li yaşlarda olsaymışım. daha bebeydik 14 15 yaşlarında.

areste başladım ilk charım warriordu. 31 levelda hala skilleri almamıştım (bilmiyodum çünkü) bildiğimiz basic skillerle 32 lvla kadar gittim charla sonra birileri öğretti böyle böyle diye.

sonra warriordan sıkıldım, mage açtım yine areste. 51 lvla kadar geldim. o parlama efektinin güçlü olması bambaşka bi mutluluk veriyodu 51 skili gelmişti ya. sanki nova parlatıyosun gibi ilk defa cz ye çıktım 51 lvlda. 000000 ın attığı sayfaları açıklayamam. hatred deliler gibiydi. bufflı halde yediğim tekleri hatırlıyorum zerodan. zaten sonra np bitti attı cz den.

sonra aresi bıraktım. arkadaşlarla dieze başladık. diezde baya kastım. 60 lvl asas yaptım. mamuda_trler blacklordlar, quiet_claw, anaksinamun falan. cz bildiğin şampiyonlar ligi. +7 shard +7 md +7 chitin set, priest pendant dual kekuri +1 falan fena sayılmayacak itemlerim oldu. 40 50k civarı np falan yapmıştım baya keyif alıyodum oyundan. o şekilde oynadım taa ki fire drake gelene kadar.

fire drake duyurdular. ardream diye bir şey çıktı. hemen bozduk tabi charları 59a kastık. 1-2 yıl daha o şekilde oynadım. o zamanlar hilal adam diye bi şerefsiz vardı deli gibi koxp çıkartıyodu. yürürken 5li ok atmalar falan. bi ara çıldırdım canıma tak etti. indirdim ben de kullandım o koxperlara karşı. öylesine zevk alıyodum ki onları kesince.

baktım oyunun cılkı çıkmaya başladı. gryphoon armorlar falan geldi değişik itemler gelmeye başladı. girakon açıldığı zaman bıraktım. seneyi hatırlamıyorum tek net hatırladığım, tam ben bıraktığımda girakon açıldığı.

hiç böyle çok sağlam hatırlanacak bir charım, çok sağlam bir clanım ya da ortamım olmadı. sebebi tabiki yaş. ben şimdi nasıl bu yaşında 15 16 yaşında çocuklarla takılmak istemezsem o zamanın sağlamları da öyleydi. bossy'ye girmiştim bir ara çok sürmeden atmışlardı

tabi anlatacak çok şey var yazsak ansiklopedi olur da, bırakalım anılar anı olarak kalsın. he o günlere dönmek için nelerimi vermezdim gerçekten tarif edemem. sadece oyunda değil hayatta da büyük bir keyif vardı. okula giderken dönen knight muhabbetleri. server kapanınca dışarı çık top oyna, misket oyna falan. şimdikinden çok farklı bir hayat vardı.

96 97 sonrası nesil için üzülüyorum gerçekten.

bu da ergenliğimde çektiğim bir video. 10 yıl olmuş vay arkadaş koskoca 10 yıl.
    arkadaşın üyeliğiyle koymuştum ben açamıyordum o zaman youtube üyeliği.

cafegeveze'den olan varsa selamlar. diez ardream partilerinin hepsini tek tek sayarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria_ -- 15 Ocak 2017; 13:18:12 >

• Ben vardım. :)
  • areste ardreamda "_dehadi_" vardı hatırlayan var mı?
  • kardeslerim benim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi seni en iyi ben hatırlarım benim profilde hala senin yorumun duruyor referanslarda hatta Avatarın son samuray filmindendi atın üstün ünlü bir oyuncunun olduğu ben PLATINIUM Almanya da nr yapıyorsun seni çok merak ediyordum.

• Merhaba canim Kardesim tesekkur ediyorum. Gayet iyiyim Allah a sukurler olsun. Sen oldugunu bilmiyordum. Seni sever Kardesim gibi deger veririm cunku cok saygilisin ahlakinda cok guzel. Inan bende sizleri merak ediyordum her zamanda ama calistigim icin zaman kisitli biraz sosyal medyadan uzak kaldim Almanya da calisiyorum Hamburg merkezde artik Burda yasamaya karar verdim cok sukur bir yaramazlik yok. Ama aklim hep ulkemde. Oyun oynamiyorum sacede haberleri okuyup isimle ilgileniyorum. Forumu ziyaret ediyim dedim bu konuyu gordum yine uye oldum 😂 iyiki olmusum bu sefer banlanmadim😂😂😂

Hepinizi Yüce Rabbim emanet ediyorum

8 yil once aSibeyhttp://hizliresim.com/ErMmXg

8 yil sonra aSibey

http://hizliresim.com/OVOvQnhttp://hizliresim.com/pXVbyn

• Ara ara uğra abi oynayacak vaktin olursa oyun buluruz bende doktor oldum :) evlendin mi abi

• Allah u ekber. ne guzel bir haber verdin cok mutlu oldum gercekten. Doktor bey dicem artik😘

Basarilarinin devamini dilerim

Yok daha evlenmedim bekarim babacim oglum evlendirelim seni diyorlar ben biraz bekletiyorum insALLAH seneye veya bu sene Baba olmak istiyorum nasip insALLAH.

Tekrardan cok mutlu oldum senin icin

• quote:

Orijinalden alıntı: 6e

Vay arkadaş hatırlayanların çıkması mutlu etti ya. Hey gidi Knight Online Forumda o zamanlar Konu Dışı ile yarışırdı forumun bu bölümü. Yaş küçük olunca zamanında çokça saçmalardım
    Eskiden biraz olsun Knight Online topluğunda tanınabilmek, belli miktarda ünlenebilmiş bir assasin olabilmek en çok başarabilmeyi istediğim şeydi resmen. Az çok elde ettim mi bunu, belki dolaylı yollarla azıcık ucundan Ama en azından kesin olarak yaptığım bişi varsa, 2006'dan beri 0000000 yüzünden karizmasıyla beni yiyip bitiren Chitin Shield'e sonunda sahip oldum. Artık kolumdan çıkartmıyorum onu

Hala bir karakterim var, defalarca hack yedikten sonra sonunda hacklenmeden devam edebilmeyi başardım, hayalini kurduğum bir çok item a da sahibim artık. Gerçi serverın tamamı artık öyle o itemlara sahip ama olsun. Yapamadım demem kendime en azından

ESKİLERDEN KİM VAR 2005-2009 TAYFA)

Hatta DH'de Knight Online ile başlayan maceram sayesinde BölümSonuCanavarı sitesi ile tanışıp, orayı da takip etmeye başlamıştım ve yıllar sonra orda dışardan çalışmaya başladım(BSC Twitch yayınlarında AgitoPlays ekibine denk geldiyseniz, aha işte o Agito aslında 2006'nın 6e'si ). Hey gidi DH "Merhaba Ben Mesut Çevik" videosu ile sony vegası ilk çözme girişimlerime başlamıştım, kaç yıl sonra Mesut Çevik'in kendisi ile, DH / BSC Ofisinde video editlerken tanışıp, "Aha işte o video var ya o video, onu yapan bendim zamanında" diyebildim. Seviyorum bu forumu ya Keşke eskisi gibi olabilse KO Genel bölümü de

Eskiden PK Videoları yapmaya çalışırdım kütük gibi kasan bilgisayarım ile. FPS azlığından minor yapamazdım, video çıkartmakta acı çekerdim bir gıdım itemım ile. Yıllar sonra hazır fırsat olmuşken, şuraya güncel videolarımı da bırakıvereyim bi' Gene harika videolar değil belki ama, en azından forum etkinlikleri için hazırladığım, izlediğimde benim hoşuma giden videolar

quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

6e büyümüştür ya la

Hocam sorma ya. Foruma katıldığımda 6. sınıftaydım, şimdi üniversite 2. sınıftayım. Yaş oldu 20 Nisan'da 21 Ama hala şu Knight Online sevdasından vazgeçemedik.

Aklıma LJ geliyor, zamanında Assasin hakkında sürekli konuşur, tartışırdık onunla ClassRouGe ile Ares'de sürekli VS atardık, dostça bir rekabet vardı aramızda O karus ben Humandım, bir hara hatta Human olmuştu "oooo hoşgeldin" demeye kalmadan bi' düzgün pk atamadan tekrar Karus olmuştu.
    Balık hafızalı olduğuma herkesi hatırlayamıyorum ama LJ ve ClassRouGe aklımda kalmış özellikle. Assassin muhabbetlerimizden ötürü olsa gerek
    FearFrome, AsiBey, Alkoç, Beterr de hatırlıyorum. Özellikle Alkoç'a çok özenirdim itemlarından ve JustInTime clanından ötürü :p
    Başka aklıma gelen Me®t, Num@n ve JaSoN_ var şu an. İçimden bir ses "Me®t ve JaSoN_ u KO'dan mı hatırlıyorsun acaba?????" diye sorular soruyor ama, aklıma gelmişken yazmadan geçmeyeyim

Forum profillerini bulabildiklerini haberdar ediyorum bir selam olsun kendilerine diye (Gerçi sadece alkoc ve ClassRouGe'un profilleri bulabildim ama olsun )

Beni hatırlamadın ama :) hatırlayan çıkar belki önce mathordin diye bir ardream çarım vardı daha sonra antordan cz çarı alıp nicki ImAntoR yapmıştım her aşamasını burda paylaşıyordum :)hesabı sattığımda araba parası geçti elime :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaMaM MaRiQuAnTe -- 22 Ocak 2017; 18:24:9 >

• Herkese selamlar, mesajları henüz okumaya fırsatım olmadı ama hepsini okuyacağım en kısa zamanda.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.