Şimdi Ara

ESKİLERDEN KİM VAR 2005-2009 TAYFA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
3.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merak ediyorum eskilerden kim var buraya takılan çoğu nick değiştirdi.

Hatırladığım insanlar
    FearFrome asas oynardı
    LJ 91 doğumluydu diye hatırlıyorum
    Brothers veya AsiBey( avatarı son samuray filmindendi asas internet kafeci)
    Ben vardım
    Alkoç
    Beterr
    6e vardı(6.sınıftayken başlamış nicki buydu)

Bu forum önceden çok canlıydı konu dışından sonra en çok üye 2.El ve Knight Online bölümündeydi. KO açılmayınca hemen buraya oyuna giebiliyormusunuz dc falan diye konular açılırdı bir ara oyuna gieebilmek için cz combo hilal adamın konusu üst konuydu hack sheild gitti xtrap(ızdırap derdik) geldi ve sonra 2010-2011 gibi ciddi çöktü burası hala altın çağlarındayken bu forumda olan varsa yazsın merak ettim nick değiştiyse nickide söylesin efsaneydi burası

Hatırladığım diğer nickler Num@n bir ara mod olmuş tu hatta. Revidal,AllWeNigger birde Weyseire gibi birşeydi. hatırladığınız kişileride yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediGüzelAdam -- 31 Ocak 2016; 21:59:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O zamanlar en küçük bir pach yayınlandığında açılan konu hit olurdu. dandik bir upgrade paylaşımı bile 10 sayfa olurdu :D

Şimdi KO2 çıkıyor diyor millet kimse salamıyor. :D

Bunun sebebi tabiki user azaldığı için ama asıl sebebi bu değil yinede hatrı sayılır bir popiliteye sahip knight, Şimdi yerini LOL formu almış durumda.
    Sebebi artık oyunu oynayanların %80i ticaret kovalıyor kimsenin yeni pach yada kimin kimi kestiği umrunda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Revenge -- 12 Ocak 2016; 14:33:18 >
  • Burdayım

'Knight bırakılmaz , ara verilir.'
  • 10 senedir oynuyorum, piyasadaki bütün oyunları oynadım. Hala knight istiyor canım :D

Geçen gün Midgard'ta Exp premium alıp başladım, öyle takılıyorum :D
  • Bende 2008 de bırakmıştım 20 gün önce midgard da yeniden başladım bakalım inş pişman olmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Burdayım

Nickten daha çok avatarını anımsıyorum :) hiç ara verdin mi yoksa oyuna sürekli devam mı Şimdi hatırladım

KurtDonaldCobain Me®t ve Com_X vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediGüzelAdam -- 12 Ocak 2016; 19:08:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLATINIUM

quote:

Burdayım

Nickten daha çok avatarını anımsıyorum :) hiç ara verdin mi yoksa oyuna sürekli devam mı Şimdi hatırladım

KurtDonaldCobain Me®t ve Com_X vardı.

2009 da birakmistim burdan char almistim onu internet kafede oyuna girince soydurmustum oyle biraktim.40gun once destanda basladim tekrar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Revenge

O zamanlar en küçük bir pach yayınlandığında açılan konu hit olurdu. dandik bir upgrade paylaşımı bile 10 sayfa olurdu :D

Bunun sebebi tabiki user azaldığı için ama asıl sebebi bu değil yinede hatrı sayılır bir popiliteye sahip knight, Şimdi yerini LOL formu almış durumda.
    Sebebi artık oyunu oynayanların %80i ticaret kovalıyor kimsenin yeni pach yada kimin kimi kestiği umrunda değil.

Ko2 mi çıkıyor? Ciddi misin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas.

quote:

Orijinalden alıntı: 4Revenge

O zamanlar en küçük bir pach yayınlandığında açılan konu hit olurdu. dandik bir upgrade paylaşımı bile 10 sayfa olurdu :D

Ko2 mi çıkıyor? Ciddi misin

Profilimemi bakıyorsun gizli gizli evet ko 2 çıkıyor.%100 türk yapımı görseller ve video mevcut unreal engine oyun motoru

Ayrıca eskiden salı günleri server resetlenince herkes buraya dolar taşardı yarın ne yapacağız veya bir sürü geyik muhabbet konusu olurduA rh pozitifle 0 Rh negatif vardı birbirlerine takılırlardı bizde gülerdik :) Lizozom vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediGüzelAdam -- 13 Ocak 2016; 2:22:57 >

• Hocam ben o zaman dh'de değilde f.r.m.t.r de takılıyordum knight için.

Grafikler aynı mı olcak mı ko2'nin ben 4-5 senedir oyunu oynamadığım için hiç bir bilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-46B352547 -- 13 Ocak 2016; 2:25:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube a KO2 PROJECT YAZ GÖRÜNCE DUDAĞIN UÇUKLASIN. :)

• Aynen öyle yazdıklarını okudukça o günleri sanki dün gibi hatırlıyorum çok güzel zamanlardı gerçekten :) Herkes burda startın gelmesini beklerdi oyunda dc olan gelip konu açardı dc oldum sizde start varmı diye :) Hatta oyun kapalıyken türlü türlü yöntemlerle startı getirip oyuna girerdik Moradondaki tek kişi biz olurduk dc olana kadar etrafta dolaşır DH ye selamlar yazıp SS atardık foruma inandırmak için :D
  • quote:

Aynen öyle yazdıklarını okudukça o günleri sanki dün gibi hatırlıyorum çok güzel zamanlardı gerçekten :) Herkes burda startın gelmesini beklerdi oyunda dc olan gelip konu açardı dc oldum sizde start varmı diye :) Hatta oyun kapalıyken türlü türlü yöntemlerle startı getirip oyuna girerdik Moradondaki tek kişi biz olurduk dc olana kadar etrafta dolaşır DH ye selamlar yazıp SS atardık foruma inandırmak için :D

Evet gerçekten o kişileride eski anılarıda çok özlemişim.

• Eskiden güvenilir insanlar vardı, ÅŸimdi ise herkes birbirini soyma peÅŸinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009 da en güzel yıllarında bırakmıştım krowaz oyunun içine etmişti sonra.koxp mu desen pedalmı desen her bok çıkmıştı artık 2009 dan sonra
  • areste Human1 clanında priest, logosta da giz4 clanında priest ve warrior oynamış, yıllarımı bu oyuna vermiştim.(zr2 zr2 zr2) Duj bile alırken evde kim boşsa zr2 yap sadece derdim. Yıllar geçti gitti hesapları parayla sattım. şimdi steam ko geliyor dediler, tekrar başlamak istiyorum ama steam ne onu bilmiyorum. İş güç yaş derken epey uzak kaldık böyle şeylere. Birisi açıklarsa bilgilenmek isterim.

Edit: yıl 2004 2007 arası olmalı.2008 de olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albertocontador -- 19 Ocak 2016; 16:14:45 >
  • bende devam ediyoru 2005'den bu yana Cypher - Olympia (yenilerde Diez ve Ares'de oynuyorum )

başka bir online oyun Knight'ın yerini almıyor bende
  • Ben vardım o zamanlar K3N6N veya KeN6N hırs ve cocuklukla asi ve sinirliydim :D birilerini keser videosunu koyardım edanada sc satarak 21 gb ile başlamış epey para kırmıştım pusdan aldığım sc'lerle.
    Şimdi yaş 27, duydumki steam ko açılacak kesinlikle başlamak istiyorum.

şimdi lol bölümü eskisinin knightı diyebiliriz epey canlı :) orda takılıyordum son 2 haftaya kadar ama onuda bırakmak zorunda kaldım scriptden gecilmiyor oyun boşa sinir krizleri geciriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FİT GYM -- 19 Ocak 2016; 18:42:59 >
  • buralardayız
  • 2008 sonu gibi birakmistim. O gunden beri yenilikleri bilmiyorum acikcasi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.