Şimdi Ara

Eskiler Nerede ? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 10 Gündür oynuyorum, oyun nasıl oldu anlamadım ama beni tekrardan bi sardı gibi, çünkü player kalitesi düşmüş sanki, çok eğleniyorum :)
  • Alper sen kimdin yoksa tanıyor muyum seni?

Nonserviam TN Horde guild başkanı mıydın sen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 8 Ekim 2013; 9:58:39 >
  • Oyun sarıyor Alper ne yalan söyleyeyim, ben de 1 ay önce geri açtım ama şu anda her boş vakitte oyundayım. Düzenli olarak oynamaya başladım tekrar. Zaten sadece pandaria geldikten 2-3 ay sonra ilk kez oyundan bu derece uzak kalmıştım. Yapılabilecek çok fazla şey var artık oyunda. O yüzden pek sıkılma şansı kalmıyor insanın..
  • Ben yaklaşık 2 senedir oynamıyordum. 1 hafta kadar önce tekrar döndüm. Milyon tane yapılacak şey var ama zaman yok. Zamanım olsa saatlerce oynarım :)
  • Evet artık oyunda hakikaten milyon tane yapacak şey var ve hangisine zaman ayırıcam diye düşünüyorsunuz artık. Ben elimden geldiğince oyunda aktif olmaya çalışıyorum, şehirde mount üzerinde bekleyip zaman geçirerek sonra da ben oyundan keyif almıyorum diyenlere ithaf olunur. :D :D Yapılabilecek sayısız event var.
  • eyt beee. duygulandım şimdi.
  • 3 aydır bilgisayarım yok, wow`u özledim yaw o.O

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaw çok komik yorumlar var yok şöyle zordu böyle zordu. 7 Sene önce kaç tane adam gibi oyun vardi şimdi kaç tane var? 7 Sene önce başlayan illa king,mi olacak. Oyun sürekli güncelleniyor sürekli düzenleniyor. Oyunda hem yenilik istiyorsunuz hemde eskiden şöyleydi böyledi diyorsunuz.

Bu insanlara yaranilamaz yok stromwide 3 kisi var yoksa adam kalmadi e ben nie 1 saat bekliorum raid saatinde oyuna girmek için 1500 kişi bekliyorum? 2 ayda 90 olunuyormuşda full item aliniyormuş. Hadi görim 2 ayda 570 olsun

Birakin bu işleri eskiler eskide kaldi yeniler hala devam 25 man 10 man çatır çatır raid yapiyoruz. Eskiler efendiydi şimdikiler zibidimi...

Oynayan oynar oynamyan yol alir bok atmayin şu oyuna insanlari yanlış yönlerdirmeyin.

• Bi1ReD kullanıcısına yanıt
    Aferin sen şimdi herkesi doğru yönlendirdin, tüm efendiliğinle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bi1ReD

Yaw çok komik yorumlar var yok şöyle zordu böyle zordu. 7 Sene önce kaç tane adam gibi oyun vardi şimdi kaç tane var? 7 Sene önce başlayan illa king,mi olacak. Oyun sürekli güncelleniyor sürekli düzenleniyor. Oyunda hem yenilik istiyorsunuz hemde eskiden şöyleydi böyledi diyorsunuz.

Bu insanlara yaranilamaz yok stromwide 3 kisi var yoksa adam kalmadi e ben nie 1 saat bekliorum raid saatinde oyuna girmek için 1500 kişi bekliyorum? 2 ayda 90 olunuyormuşda full item aliniyormuş. Hadi görim 2 ayda 570 olsun

Birakin bu işleri eskiler eskide kaldi yeniler hala devam 25 man 10 man çatır çatır raid yapiyoruz. Eskiler efendiydi şimdikiler zibidimi...

Oynayan oynar oynamyan yol alir bok atmayin şu oyuna insanlari yanlış yönlerdirmeyin.

Honorbuddy ile 8 günde 90 olunuyor! 2 ayda 570 olunabilir. oyun böyle artık yapacak bir şey yok:)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.