Şimdi Ara

Eskiden tinerciydim [SSLİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben küçükken tinerciydim bağcılarda abimle kalıyordum sürekli kese poşedi ile tiner çekerdim Her geceleri abimin arkadaşlarına yardımcı oluyordum bedava ot alabilmemiz için her elimden geleni ne varsa onu yapardım Hayvansever bir insanım altakı fotoğrafı gördüğünüz gibi köpekle birlikte ne güzel uyuyoruz köpek bile mutlu bir şekilde uyuyordu ne yazık ki abimi kaybettim 7 yıl geçti trafik kazası geçirmişti. Bunları duyunca çok üzüldüm ağlamıştım tek kalıyordum abim olmadan nasıl yaşıyorum inan ki çok zor evde nasıl tek kalıyorum bilemiyorum çok değişik bir his var içimde olan olduktan sonra ben 9 yaşımdayken ilk okula başladım 15 yaşında ilk okulu mezunu oldum şimdi lise sondayım hayatım harika bir şekilde ilerlemekte makina mühendisi olacağım şu an evim var bilgisayarım var abim yıllardır bana baktı büyüttü akıl insan saygı dersi verdi nasıl diyim ki anlatamam... neyse ben bankta köpekle birlikte uyurken abim ne güzel fotoğraf çekmişti bakın derim :)
    Eskiden tinerciydim [SSLİ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T3in -- 25 Kasım 2017; 1:23:14 >

• Okumadım ama köpek tatlıymış
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrslimshady

Okumadım ama köpek tatlıymış

Taşı beni köle 👉

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

quote:

Orijinalden alıntı: mrslimshady

Okumadım ama köpek tatlıymış

Taşı beni köle 👉

• Hayatın sana nasıl vurduğu değil her vuruşunda kalkıp ilerleyebilmendir önemli olan.Bravo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :)))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.