Şimdi Ara

Eskiden ne meşhurdu bu oyuncak :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
7.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu şimdi nerede satılıyor nasıl bulabilirim ki ?
    Geçen Ankara'da bi çocuğun elinde gördüm,sormadım
  • Unutan varmı bunu acaba?
    eskiden çok meşhurdu az cam,kafa kırmadım bunla

Eskiden ne meşhurdu bu oyuncak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilxx92 -- 30 Ekim 2009; 15:55:51 >
  • Ne uçururdum ha.Kapışırım ulan hepinizle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Renton -- 30 Ekim 2009; 15:57:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nP4BlacK0uT

Aklıma nedense Bibo meyve suyu geldi. 5 kapak toplayınca şlops denilen yapışkan birşey veriyordu. Okulda millet tavana yapıştırıyordu.

Hatırlıorum.Evde duvara yapışınca annemden azar işitirdim.
  • Yeni Nesile Acıyorum Bazen Valla Biz Bunlarla Eğlendik.
  • Bir uçururdum, 10 saat sonra düşerdi.
  • Ah ah, biz şimdi ki çocuklar gibi, boncuklu tabanca, bilgisayar, cep telefonu, akülü arabayla büyümedik ki, varoş mahallenin, haylaz çocuklarıydık...

Pet şişenin ucunu keser, balonla kaplar, zambalak denen küçük şeyleri taaaaa ağaçların tepesinden toplar, otobüslere sıkardık balkondan.

Balonların içine su doldurur, aşağıdan geçen koca koca adamların üzerine atardık.

Bir oyuncak vardı, pipet gibi bir şey, ucun da ağ gibi bir şey, ve en üstte ufak bir top, üfleyerek havada tutardık onu ne eğlenceliydi.

Aterimi de unutmamak lazım, soccer diye bir oyun vardı, ben hep merak etmiştim küçükken, bu adamları nasıl oynatıyorum diye...

Tetrisim de geldi şimdi aklıma....ah ah, çok duygulandım.

Gazetelerin dağıttığı küçük askerler vardı, biriktirir savaş yapardık arkadaşlarımla, parasına taso oynardık, futbolcu kağıtlarıyla sabahtan akşama kadar oynardık, 2 gülle için birbirimizi döverdik..

• Bi de kumandası olan fakat ne hikmetse arabayla arasında kablo olan uzaktan kumandalı arabalar vardı yeşil kırmızı tuşlu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nP4BlacK0uT

Aklıma nedense Bibo meyve suyu geldi. 5 kapak toplayınca şlops denilen yapışkan birşey veriyordu. Okulda millet tavana yapıştırıyordu.

ahahaha ben cok severdim onlari.Bir keresinde annem almamıstı o iceceklerden.Bende icecegin üstünden gizlice koparıp almıstım onu
  • bendede vardı kayboldu.ama 2 tane şlops duruyor ve tavana yapışıyor hala
  •  Eskiden ne meşhurdu bu oyuncak :)

vs vs..

• az taso oynamadık
  • o casper pc süper olmuş.

• VAy be birde şekilli olsun diye ne boyardık bu topaçları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.saygili -- 31 Ekim 2009; 14:24:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azap

Ah ah, biz şimdi ki çocuklar gibi, boncuklu tabanca, bilgisayar, cep telefonu, akülü arabayla büyümedik ki, varoş mahallenin, haylaz çocuklarıydık...

Pet şişenin ucunu keser, balonla kaplar, zambalak denen küçük şeyleri taaaaa ağaçların tepesinden toplar, otobüslere sıkardık balkondan.

Balonların içine su doldurur, aşağıdan geçen koca koca adamların üzerine atardık.

Bir oyuncak vardı, pipet gibi bir şey, ucun da ağ gibi bir şey, ve en üstte ufak bir top, üfleyerek havada tutardık onu ne eğlenceliydi.

Aterimi de unutmamak lazım, soccer diye bir oyun vardı, ben hep merak etmiştim küçükken, bu adamları nasıl oynatıyorum diye...

Gazetelerin dağıttığı küçük askerler vardı, biriktirir savaş yapardık arkadaşlarımla, parasına taso oynardık, futbolcu kağıtlarıyla sabahtan akşama kadar oynardık, 2 gülle için birbirimizi döverdik..

sen bildiğin zenginmişsin yav ne varoşu

• quote:

Orijinalden alıntı: karasew vasilli

quote:

Orijinalden alıntı: Azap

Ah ah, biz şimdi ki çocuklar gibi, boncuklu tabanca, bilgisayar, cep telefonu, akülü arabayla büyümedik ki, varoş mahallenin, haylaz çocuklarıydık...

sen bildiğin zenginmişsin yav ne varoşu

Peh, ben ateri oynarken karşı komşumuz bilgisayar da fifa 98 oynuyordu, 91'liyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: YalnızEnes

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.