Şimdi Ara

Eskiden buralar böylemiydi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden buralar böylemiydi bi girerdik foruma 180 kullanıcı 300 misafir falan iyice kötüye gidiyor forum

• Aynen katılıyorum eskiden dost arkadaslık ve en önemlisi charlara verilen önem vardı :) 76 lık sun kalkanın 250 tl ye gittiğini 90 capta arkadasın 1100 silk harcayıp blade cıkarısını sonradan 100 cap in gelmesi kısacası eskiden cok iyiydi :) Privateler geldi her şey değişti
  • Biraz dönüşüm geç oldu ama gerçekten eskiden forumda bile organizasyonlar yapılırdı toplanılırdı şimdi kimse kalmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GuMmY_

Aynen katılıyorum eskiden dost arkadaslık ve en önemlisi charlara verilen önem vardı :) 76 lık sun kalkanın 250 tl ye gittiğini 90 capta arkadasın 1100 silk harcayıp blade cıkarısını sonradan 100 cap in gelmesi kısacası eskiden cok iyiydi :) Privateler geldi her şey değişti

Mert birde eskiden forumda abiler vardı şimdi de var ama çoğu liseli ergen dolandırıcı eskiden güvenirdik biz herkese şimdi mümkün mü?
  • Oyunda upgrade işini nezaman paraya döktüler öğün oyun bitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her hafta açılan artık olağan olmuş "neydi 80ler öyle"konusuna hoşgeldiniz.
  • dutluktu buralar
  • miiiliion mililion mlli yan mmlilon mafadsfdasdasd mililiyan
  • borala hep bizimdi alt forumlada bizim birini satsak 5 yıl goverirdik.
  • Uzun zamandan beri girmiyordum bu bölüme. Gireyim dedim char satış ve private server konularının arasında bu konuyu gördüm. Bu oyunun düzeleceğini umut etmeyin derim. 4yıl önce de düzelir diyorduk ama bir şey olmadı. Güzel olabilecek bir oyunu batırdılar ne diyelim...
  • @Skillet

Aslında oyundaki durum dediğin gibi olsa da private swler güzel Onur fakat sayıları her gün artıyor ve oyuncu sayısı bölünüyor haliyle aktif oyuncu sayısı düşük kalıyor böyle bir sorun var orada da
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßaris07

quote:

Aynen katılıyorum eskiden dost arkadaslık ve en önemlisi charlara verilen önem vardı :) 76 lık sun kalkanın 250 tl ye gittiğini 90 capta arkadasın 1100 silk harcayıp blade cıkarısını sonradan 100 cap in gelmesi kısacası eskiden cok iyiydi :) Privateler geldi her şey değişti

Mert birde eskiden forumda abiler vardı şimdi de var ama çoğu liseli ergen dolandırıcı eskiden güvenirdik biz herkese şimdi mümkün mü?

aynen haklısın :) char takası bile güvenilir kişilerle yapılırdı ama artık bişey yok

• quote:

• aynen öyle kötüye gidiyor hadi hayırlısı
  • Silkroad., Knight Online gibi Son demlerini yaşıyor oynayan varsa sadık bir kesimi oynuor veya arkadaş cevresi olupta oyuna baglı olanlar var..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ßaris07

quote:

aynen haklısın :) char takası bile güvenilir kişilerle yapılırdı ama artık bişey yok

Katılmıyorum. Aksine şimdi doğru dürüst takas yapıyorlar. Eski dediğiniz zamanlar itemler ve gold çok değerliydi. O zamanlar dolandırıcı daha fazla idi. Fakat şimdi dolandırıcların çoğu oyunu bırakmış (privateden olsa gerek) ve sonuna kadar devam ederim diyen oyuncular kalmış. Onlarda bana göre kendini aşmış ve güvenilir oyunculardır. Şimdi pek soyulma çalıntı tarzı konular ve söyleşiler yok.

• Vay be seneler sonra donanımhaber sro bölümü ne alemde diye girip bakayım dedim girmez olaydım baştan aşağıya satılık takaslık charlar online kişi sayısı 1-2.

60 capinde oyuna başlamış birisi olarak gerçekten çok üzülüyorum bu oyunun bu hallere gelmesinin en büyük sebebi benim ve benim arkadaş çevremin düşüncesi eu charlarının gelmesi oldu. Ve tabikide joymax ın paragözlülüğü... 70 de oynadım 80 cap geldikten bir süre sonra eu karakterler gelince oyun resmen öldü çoğu kişi için. Ayrıca eskiden 70 capinde öyle sun falan yoktu nadir sos vardı oyunun bir zevki vardı benim için guildwar lar olsun dw güneyindeki pvpler olsun trade olsun herşey çok eğlenceliydi. Oyunda parası olan bastı parayı aldı sun itemi bastı parayı aldı sun itemi ölümsüzlüğünü ilan ettiler dengeler bozuldu hiçbirşeyin zevki kalmadı eu charlar desen zaten ayrı bir saçmalık olarak geldi gözüme hep. Oyuna başladığımda yaşım 14 - 15 ti çok emek harcadım senelerce a sosyal oldum lise 2 de sınıfta kaldım bu oyun yüzünden belkide geleceğimi büyük oranda etkiledim zamanında ama genede saçma gelsede o eski hatıralar büyük bende asla geri gelemez. Şu anda 21 yaşındayım 2 yıllık üniversite bitirdim kendimi oyunlardan uzak tutuyorum artık bizden geçti.

• 80 cap geldiğinde sw de ilk lordumu kesmiştim 64+5 sos bowla ama sımdı nerde hala oynuorum ama en yakın zamanda bırakıcam butun serverlar olu scammer dolu
  • Cogu freee2play oyunda bastır parayı olayı yokmu silkroadun acgozlulugu derken diğer oyunlar dahamı acgozlu, zevk konusunda katılıyorum artık oyunda eski zevk yok, bence en guzeli oyunculara sormaları ve silkroad ruhunu tekrar canlandıracak koklu bir paket geliştirmeleri. Bu da oldukca zor tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorUMut

@Skillet

Aslında oyundaki durum dediğin gibi olsa da private swler güzel Onur fakat sayıları her gün artıyor ve oyuncu sayısı bölünüyor haliyle aktif oyuncu sayısı düşük kalıyor böyle bir sorun var orada da

Zaten oyunun hayatı private'de dönüyor. Botsuz, elle kasılabilecek bir şekilde ayarlanan, bakımlı serverlar gayet güzeller. Fakat yine de eski havası yok ne diyeyim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.