Şimdi Ara

Eski yıllara ait TV ARŞİVİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
14.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar televizyon kanallarının arşivlerine nereden ulaşabilirim özellikle 2006 yılına ait.Eskiden bildiğim yabancı bir site vardı tüm tv kanallarının arşivleri vardı.Var mı böyle bir site bilen?

• yok mu koskoca forumda yardımcı olacak.hiç mi yok böyle bir site
  • Cepten giriyorum o yuzden siteye bakamiyorum fakat yildiz.tv diye bir site oldugunu duymustum bakabilirsin bi
  • o site son 10 günün arşivini yayınlıyor
    quote:

Orijinalden alıntı: freeagle

Cepten giriyorum o yuzden siteye bakamiyorum fakat yildiz.tv diye bir site oldugunu duymustum bakabilirsin bi
  • burda türk tvlerine ait hiçbirşey yok ki
    quote:

Orijinalden alıntı: KiLLeRBoY9405

http://www.archive.org/web/web.php
    işini görür mü
  • up dh up
  • up
  • up
  • up
  • öyle bir site yoktur muhtemelen..arşivlerini arşiv odalarında saklarlar kanallar... internette olmaz.. ne arıyorsun ki eski yıllardan .. dizi film haber vesaire..
  • bir tanıdığımın katıldığı program peki bu arşivleri bizlere yollama imkanları var mıdır
    quote:

Orijinalden alıntı: koçari

öyle bir site yoktur muhtemelen..arşivlerini arşiv odalarında saklarlar kanallar... internette olmaz.. ne arıyorsun ki eski yıllardan .. dizi film haber vesaire..
  • quote:

Orijinalden alıntı: joseph116
    bir tanıdığımın katıldığı program peki bu arşivleri bizlere yollama imkanları var mıdır
    quote:

öyle bir site yoktur muhtemelen..arşivlerini arşiv odalarında saklarlar kanallar... internette olmaz.. ne arıyorsun ki eski yıllardan .. dizi film haber vesaire..

Zannetmiyorum, yollamazlar.
  • offf.. hiç mi yok böyle bir site
    quote:

Orijinalden alıntı: C£nq

quote:

bir tanıdığımın katıldığı program peki bu arşivleri bizlere yollama imkanları var mıdır
    quote:

Zannetmiyorum, yollamazlar.
  • kanalı ara yardım iste..belki incelik ederler.. eskiyse bulman imkansız netten...
  • mail attım artık cevap gelirse...
    quote:

kanalı ara yardım iste..belki incelik ederler.. eskiyse bulman imkansız netten...
  • ÖĞRENMEK İSTEDİĞİN GÜNÜ YAZ ATIYORUM 02.11.2006 DİYE SONRA TV REHBERİ YAZ GOOGLE'A
  • bu şekilde anca yayın akışı çıkıyor.ben programın kayıdını istioyrum
    quote:

Orijinalden alıntı: X kare

ÖĞRENMEK İSTEDİĞİN GÜNÜ YAZ ATIYORUM 02.11.2006 DİYE SONRA TV REHBERİ YAZ GOOGLE'A
  • quote:

bu şekilde anca yayın akışı çıkıyor.ben programın kayıdını istioyrum
    quote:

Orijinalden alıntı: X kare

ÖĞRENMEK İSTEDİĞİN GÜNÜ YAZ ATIYORUM 02.11.2006 DİYE SONRA TV REHBERİ YAZ GOOGLE'A

Onu netten ublmana imkan yok..
  • Programın adı neydi ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.