Şimdi Ara

Digiturk'ün yeni kanal logoları internete düşmüş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Digitürk'ün Türk Patent Enstitüsüne yaptığı kanal logo başvuruları internete düşmüş. Görüleceği gibi kanal isimleri de değişmiş. İlk göze çarpanlar;

- BEIN Sports ismi Lig TV'nin
    - BEIN Movies, Moviemax'in
    - BEIN Series , Dizimax'in

yerini alıyor.

NOT: konu turke**** sitesinden alıntıdır !

• güzel
  • oldu olacak komple ismini değiştirsin yav
  • 17 senedir alıştığımız moviemax serisi yakında tarihe karışacak. Ben isminin değişmesini istemezdim. Nedense bein ismi bana hiçbir zaman kaliteli gelmedi.
  • Umarım logolar bu kadar büyük fontla yer almaz ekranda.
  • digiturk ismi de değişsin..

digikatar olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

digiturk ismi de değişsin..

digikatar olsun

beiN Digiturk yapıcaklar galiba
  • arkadaşlar...beinsports ve beinmovies kanalları dijitürke hayırlı olsun platformun yeni ismi bence beindigimedia olsun isterim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

17 senedir alıştığımız moviemax serisi yakında tarihe karışacak. Ben isminin değişmesini istemezdim. Nedense bein ismi bana hiçbir zaman kaliteli gelmedi.

lig tv farklı mı hocam sanki.İnsanların ağzına bir kalıp olmuştur artık lig tv bunu bozmak saçmalık olacak.Ne diyecez artık sende beinmedia sport var mı mı diyecez.Kısacası çöp değişiklikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 8 Ocak 2017; 14:0:35 >
  •  Digiturk'ün yeni kanal logoları internete düşmüş.
  •  Digiturk'ün yeni kanal logoları internete düşmüş.
  • arkadaşlar...dijitürk şifreleme sistemi nagravizyon olsun isterim...donanım haber uydu teknolojileri bilgilerinize sunarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...dijitürk şifreleme sistemi nagravizyon olsun isterim...donanım haber uydu teknolojileri bilgilerinize sunarım...

bu olay en çok sana vurdu. artık erotik yayın da yapmaz digiturk. malum katatrlılar müsaade etmez pompaya. bence sen astraya ayarla şimdiden
  • amonRa kullanıcısına yanıt
    6 aylık 50 tl ye bulursunuz. Ccam Eylül uydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

6 aylık 50 tl ye bulursunuz. Ccam Eylül uydu

ne bulurum ? anlamadım
  • umarım uydu alıcılarıda değiştirip 4k yaparlar
  • arkadaşlar...astra 1 kr uydusundan yayın alırız keşke dijitürk adını zikrettiğim uydudan yayın yapaydı diye düşünürüm...
  • Ülkenin parsel parsel satıldığının kanıtını artık her alanda görüyoruz. Bu tabloyu görmek içimi acıtıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

17 senedir alıştığımız moviemax serisi yakında tarihe karışacak. Ben isminin değişmesini istemezdim. Nedense bein ismi bana hiçbir zaman kaliteli gelmedi.

lig tv farklı mı hocam sanki.İnsanların ağzına bir kalıp olmuştur artık lig tv bunu bozmak saçmalık olacak.Ne diyecez artık sende beinmedia sport var mı mı diyecez.Kısacası çöp değişiklikler

beinmedia sports nedir ya kafaya bak. beinsports olacak kanalın adı bu kadar da takılmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: IMPEDIMENTA

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

beinmedia sports nedir ya kafaya bak. beinsports olacak kanalın adı bu kadar da takılmayın

ben gene lig tv diyecem

ayrıca sanane hacı benim yorumumdan sen git kendi kafana baktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 12 Ocak 2017; 17:16:39 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.