Şimdi Ara

Eski Telefonu Geri Görüş Kamerası+Navigasyon+Şerit Taki Sistemi Olarak Kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
4.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim emektar Nexus 4 pili dayanmadığı için ve şebeke sorunu sebebiyle kaldırmıştım ama bu gün aklıma bir fikir geldi ve aşağıdaki ürün ile nexus 4'ümü arabamda geri görüş kamerası+navigasyon+şerit takip sistemi şeklinde kullanmayı düşünüyorum.

Aklıma takılanları tek tek yazayım.

-İlk olarak bu ürünü daha önce cep telefonu yada tablet ile kullanan var mı? Varsa tavsiye eder mi?

-Ayna altına telefon tutucu ile telefon hep arabada duracak, yazın sıcaklarda araba güneş altında kalınca sıkıntı olur mu?

-Kameranın android uygulaması geri vitese takınca direk devreye giriyormuş ama wifi üzerinden bağlanacağı için sinyali almakta gecikme olur mu?

-Yolda hareket halindeyken telefonun kendi kamerasının şerit takip uygulaması için sürekli açık olması zamanla sorun çıkartır mı?

-Bu aklıma gelenler dışında nasıl sorunlarla karşılaşabilirim? Kamera, tlf tutucu falan 160-170tl masraf etmeye değer mi sizce?

http://www.aliexpress.com/item/32663709174/32663709174.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba hiç uğraşmayın. Arkaya güzel bi aksiyon kamerası takın, çakmaklıktan şarj takın ve uzaktan kontrol cihazıyla wlan ını açın. Atıyorum sokağa girerken wlanı açın park edeceğiniz yere gelinceye kadar o açılmış ve bağlanmış olur sizde ona baka baka parkedersiniz.

Ya da arkaya bi araç kamerası takın wlan özellikli yine aynı şekilde bağlanırsınız hem de sürekli kayıt halinde olur.
  • https://youtu.be/0v6nRHnY6KA

Örneğini buldum. 4-5 saniye içinde devreye giriyor. Bence makul bir süre, geri görüş ince yanaşma sırasında lazım olacağı için 4-5 saniyede işin kabası anca biter zaten :)
    Uygun bi zamanda arayıp kullandıkları cihazı soracağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.