Şimdi Ara

Eski oyunları özlüyorum ... (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
2.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dino Crisis 2 ve Parasite Eve II oynarken aldığım zevk paha biçilmez... Şimdi dediğiniz gibi bitirmiş olmak için oynuyoruz.
  • Şimdi de COD serisini kötülemek moda oldu.Taamam Black Ops 2 Berbat olacak gibi ama diğer oyunlarına haksızlık etmeyelim lütfen.42 Yaşındaki babamla beraber oynuyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slippery Soap

Şimdi de COD serisini kötülemek moda oldu.Taamam Black Ops 2 Berbat olacak gibi ama diğer oyunlarına haksızlık etmeyelim lütfen.42 Yaşındaki babamla beraber oynuyoruz

senin ağır cod fanı olduğunu bütün forum biliyor, dediklerine katılmak ne kadar doğru olur bilemiyorum. evet cod, modern warfare'dan sonra kötü bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balıkesirin Çılgın Eşeği

quote:

Şimdi de COD serisini kötülemek moda oldu.Taamam Black Ops 2 Berbat olacak gibi ama diğer oyunlarına haksızlık etmeyelim lütfen.42 Yaşındaki babamla beraber oynuyoruz

senin ağır cod fanı olduğunu bütün forum biliyor, dediklerine katılmak ne kadar doğru olur bilemiyorum. evet cod, modern warfare'dan sonra kötü bir oyun.

Aslında çok garip bir durum.Oyunu oynarken seni içine çekiyor senaryosu v.s ama aslında grafiklere , yerlerdeki çimenlere , haritanın uzagındaki paint çizimi gökdelenlere , helikopter düşmesinden sonra hiç patlamaması felan saçma geliyor.

Ayrıca şuan için onun kadar kendini oynatan oyun olmadı benim için. ( Medal of Honor Allied Assault dışında )

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Balıkesirin Çılgın Eşeği

quote:

Aslında çok garip bir durum.Oyunu oynarken seni içine çekiyor senaryosu v.s ama aslında grafiklere , yerlerdeki çimenlere , haritanın uzagındaki paint çizimi gökdelenlere , helikopter düşmesinden sonra hiç patlamaması felan saçma geliyor.

Ayrıca şuan için onun kadar kendini oynatan oyun olmadı benim için. ( Medal of Honor Allied Assault dışında )

Tanıdığım, oyunlardan anlayan kişiler "Grafiklere bakarsan iyi ama senaryo ve atmosfer beş para etmez." diyorlar yeni oyunlara, garip.

•  Eski oyunları özlüyorum ...

Hala günde 5 saat civarı oynarım adamlar yapmış şimdi nerde öyle oyunlar
  • Bende özlüyorum o zamanları.
  • çoğu seri oyun bozuldu zaten.örneğin Nfs,Stronghold,C&C vs. Artık oyun sektörüne yeni bir soluk lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatal1ty. -- 14 Temmuz 2012; 20:39:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • günümüz oyunları da fena değil company of heroes ve left 4 dead 2 yi aralıksız oynarım multiplayer kısmı bağımlılık yapıyor eskilerden ise ultima online ı özlüyorum hala var ama eskisi gibi değil artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: »FaTaLiTY

Eski oyunları özlüyorum ...

Aynen eskiden böyle oynamak büyük yetenekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arcatera

quote:

Orijinalden alıntı: Carrier has arrived

Bu duruma gelmemizde 2 büyük etken var:

1) Konsollar
    2) Call of Duty serisi

Call of duty nin en iyi oyunu zaten cod 1 ve cod:united offensive en çok onlardan zevk aldım Sonrasında iyice bozdu.

ne harika dedin hocam cod 1 ve cod uo orjinalini aldim geçen sene hala oynarım hala çok zevkli
  • 83 doğumluyum 96 yılında aldılar ilk bilgisayarımı oynamadığım oyun kalmadı okadar kaptırdım ki kendimi oyun dünyasına 4senelik üniyi 8 yılda bitirdim. AMA hiç mi Hiç özlemiyorum eski oyunları. takıpta oynamam bile arada psn de görüyorum ps1 oyunları. bu ne la diye geçiyorum.

Eski oyunları özlüyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirBayR -- 16 Temmuz 2012; 19:34:01 >
  • Eski oyunları hepimiz özlüyoruz ama maalesef gidişat böyle. Grafiklerin ve online oyunculuğun önplana çıktığı bugünlerde, eskisi gibi oyunlar göreceğimize pek ihtimal vermiyorum. Ancak ticari kaygısı olmayan küçük ve bağımsız stüdyolar bu tarzı yaşatabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Eski oyunları hepimiz özlüyoruz ama maalesef gidişat böyle. Grafiklerin ve online oyunculuğun önplana çıktığı bugünlerde, eskisi gibi oyunlar göreceğimize pek ihtimal vermiyorum. Ancak ticari kaygısı olmayan küçük ve bağımsız stüdyolar bu tarzı yaşatabilirler.

Half Life 3, Wasteland 2, Double Fine Adventure, Shadowrun Returns şu an ümitli olduğum oyunlar. Thief 4 ve Doom 4'ten de bir şeyler çıkabilir. En iyisi eski oyunların listesini yapıp onları oynamak. Konu sahibi öyle bir konu açacağım demişti ama hâlâ açmadı.

Favorim
  • Oyun piyasasında oyuncuya saygı gösteren tek bi firma vardır;Rockstar Games
    Bayağı bir Gta oyunu var fakat hiç birinden sıkılmadık alayına oynadık çünkü Rockstar seri oyunlar en az 3 yıl sonra çıkarır.Oyuncunun oyundan sıkılmasını bekler ve o an yenisini çıkartır
    Oyun Piyasasında oyuncuya saygı göstermeyen 2 tane kınadığım firma var;Activision ve Ubisoft
    Arkadaşım biz her sene çıkan bir codu ne yapalım sen oyuna mp koyuyorsun bari beklede oyunun 2-3 yıl multisinde takılalım.
    He bir de Assassins Creed var onu da Ubisoft zaten Black Flagdanda umudu keser ise PoP serisi gibi olacak
    AC2 nin çıktığı döneme bakıyorum birde her sene zırt pırt çıkan acye bakıyorum Ubisoft işini bilmiyor.Para çok bozdu herifleri
    Inşallah Watch Dogsta böyle yapmazlar.
    Haya biz oyuncularda oluyor biz CoD almaya devam eder isek bular daha çok şımaracak
    Valve de hata yapıyor o hiç oyun çıkarmıyor gelsin artık bir HF

• oyun dünyasının bu hale gelmesinin asıl nedeni tekelleşme bence. düşünsensize 90'lardaki oyun stüdyolarını valve-ea-activision gibi şimdinin tekellerinin karşısında 3do (heroes omm3), westwood (red alert 2), blizzard (genç ve kendini ıspatlama amacında), bullfrog (dungeon keeper), impressions game (caesar 3) gibi.. bu şirketler o dönemlerde piyasada yer edinebilmek için orjinal fikirlerle ya da o dönemdeki benzerlerinin en iyi yönlerinin alıp oyunun sizi içine almasını sağlayabilen senaryo ile oyun üretirlerdi. ea, activision gibi şirketler aradan sıyrılıp bu şirketleri yuttukarında ne olduğunu gördük hep beraber. bugüne gelirsek o dönemdeki oyunların şimdikilerden en büyük farkları oyun bittiğinde size bir tatmin vermesiydi. oyun bütün olarak tasarlanmış ve size sunulmuştu. şimdilerde ise oyun bittiğinde ne bir tamamlanmışlık hissi ne de bir şey.. peki ne var? dlc'de hikaye ne olacak merakı.. 1 oyun satıp sonra ufak ufak insanlardan nasıl ufak ufak para sızdırız hesabı var (artık nasıl ufaksa oyun parasını geçiyor neredeyse dlc'ler)

• quote:

Orijinalden alıntı: Coldmagic

Age of Empires Lord of The Rings Rise of nations counter Strike oynadığımız günleri özledim.

o oyunlar çokda eski değil ben mayın tarlası hugar streetfighter ları özledim
  • Medal Of Honor çakması olan Call Of Duty saçmalığına zamanında ekmek ve su verilmeseydi bu halde olmazdık.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.