Şimdi Ara

Eski oyunlar (HL-RTCW-Undying)!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aralar yüklediğim hiçbir oyun zevk vermiyor, eski tadı bulamıyorum birkaç gündür Half-Life oynuyodum ve az önce bitti.. Şimdi Opfor install ediyorum sırayla Opfor ardından Blue Shift sonra HL2 serisine geçicem.. Daha önceden de Wolfenstein denemiştim ve hiç sarmadı bende Return Castle Wolfenstein'i bitirdim.. Onlardan da önce Clive Barkers Undying bitirmiştim... Grafik hiçbişeydir, eğlence herşey....!!! Birtek problemli benmiyim acaba... Bu arada tavsiye de alabilirim...
    Bu arada yenilerden sıkılmadan oynadığım tek oyun TF2, MW2'ye bile 2 haftadır girmedim

Yüklü Oyunlarım:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qrt_ -- 19 Aralık 2009; 22:38:25 >

• HL serileri ve RtCW en sevdiğim oyunlar arasındadır. Korku oyunları oynamadığımdan dolayı Undying oynamadım. Tek sorunlu sen değilsin yani.
  • ne varsa eskilerde var azizim, MW2' yi çıktıktan 1-2 gün sonra aldım, anca 3 saat oynamışım(multi). Bunda Dragon Age' in GTR2' nin, rfactor' nde payı var tabi
    TF2' de son güncellemeden sonra pek şukela olmuş (yeniden mi başlasam acaba?) ama hangi birine zaman ayrıcağımı şaşırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

Bu aralar yüklediğim hiçbir oyun zevk vermiyor, eski tadı bulamıyorum birkaç gündür Half-Life oynuyodum ve az önce bitti.. Şimdi Opfor install ediyorum sırayla Opfor ardından Blue Shift sonra HL2 serisine geçicem.. Daha önceden de Wolfenstein denemiştim ve hiç sarmadı bende Return Castle Wolfenstein'i bitirdim.. Onlardan da önce Clive Barkers Undying bitirmiştim... Grafik hiçbişeydir, eğlence herşey....!!! Birtek problemli benmiyim acaba... Bu arada tavsiye de alabilirim...
    Bu arada yenilerden sıkılmadan oynadığım tek oyun TF2, MW2'ye bile 2 haftadır girmedim

Yüklü Oyunlarım:

HKALISIN GRAFİK SORUN DEĞİLDİR OYUN ZEVKLİ OLDUKTAN SONRA little figher 2 var küçük oyun aga cok zevk alıyorum oynarken

• Yani arkadaşlar kısaca; verdiler grafiğe abandılar reklama ama sonuç hüsran...
    ßa®an Hocam Undying mutlaka oyna, şaheser bir oyundu..
    Silver_Sky Aynen dediğin gibi hocam MW2 kenarda duruyo heves yok hiç.. Bu arada TF2 bende bırakmıştım ama tekrar döndüm böyle oyun bırakılırmı hiç dedim kendime,.. Updatelerle mükemmel oldu...
    Challengermert İşte bende bunu diyorum hocam boyut, grafik boş işler.. Benimde Machinarium çok hoşuma gitmişti, dur tekrar yükleyeyim aklıma gelmişken

Not: Opfor oynuyodum konuyu açtığımdan bu yana, en sevmediğim bölüm geldi save edip çıktım.. (Karanlık tünel, kocaman yeşil yaratıkların olduğu yerdi sanırım orası.. Tünelin ucunu gördüm kendimi sıkıntıya sokmadım çıktım gündüz gözüyle artık )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qrt_ -- 20 Aralık 2009; 1:42:53 >

• Undying'i çok merak ediyorum ya. Fakat bulamadım Kızılay taraflarında, var mı Ankara'da oturup bu oyunu bana sağlayacak arkadaş? Ya da nerden bulabilirim Ankara'da?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

ßa®an Hocam Undying mutlaka oyna, şaheser bir oyundu..

Undying'in ne kadar güzel bi oyun olduğunu biliyorum zaten ama korkmak istemiyorum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

Undying'i çok merak ediyorum ya. Fakat bulamadım Kızılay taraflarında, var mı Ankara'da oturup bu oyunu bana sağlayacak arkadaş? Ya da nerden bulabilirim Ankara'da?

Hocam oyunun orjinalini çok aradım ama TRde satan yer bulamadım.. Bulursan banada haber verirmisin, arşivime koymak isterim...

quote:

Orijinalden alıntı: ßa®an

Undying'in ne kadar güzel bi oyun olduğunu biliyorum zaten ama korkmak istemiyorum açıkçası.

Hocam hakkaten korkutan bir oyun, ama sık dişini oyna derim

• eski oyunların heyecanı başka,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.