Şimdi Ara

Eski IGN Editörü The Last of Us Part II'nin 2019'da Çıkacağını Duymuş (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bak bak nasılda misafir olarak yazıyor bitin küçüğü
  • quote:

Orjinalden alıntı: deckartes

lesbiyense oynamam mı yazıyor orda? joel yerine ellie ile oynamak istemiyorum diye görüş bildirmişim orda lesbiyenlik sadace ayrı bir iticilik yorumlarımda seninle alakalı bir şeymi varda bana cevap yazıyorsun artislik yapıyosun, naughty dog ceosu

Les bien?

Est-ce français?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wayward Son

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: deckartes

lesbiyense oynamam mı yazıyor orda? joel yerine ellie ile oynamak istemiyorum diye görüş bildirmişim orda lesbiyenlik sadace ayrı bir iticilik yorumlarımda seninle alakalı bir şeymi varda bana cevap yazıyorsun artislik yapıyosun, naughty dog ceosu</blockquote>

Les bien?

Est-ce français?

Eski IGN Editörü The Last of Us Part II'nin 2019'da Çıkacağını Duymuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 8 Ocak 2019; 16:23:9 >

• 2019 da çıkacak olsa Sony çoktan tarih verirdi bu sene çok zor bence

• quote:

Orjinalden alıntı: ReflexAction

2019 da çıkacak olsa Sony çoktan tarih verirdi bu sene çok zor bence

god of war'ın tarihi çıkışından 3 ay önce verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 8 Ocak 2019; 17:39:19 >
  • Alanah diyorsa doğrudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika bir yil olucak Sony'den oyun bombardimani, kimiside hayaller ve vaatlerle bekleye dursun :)))))

• Satışlar 100 milyona dayanmış, bu son oyunlar zevk sigarası gibi olacak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Bu oyun için bulabildiğim tek kelime "overrated" kelimesidir. Fanboy olmayan her insanla da tartışırım bunu.

https://www.youtube.com/watch?v=2GjhDMwudKY

Şöyle bir sahneye sahip olan oyuna "overrated" bilemedim ...

• quote:

Orjinalden alıntı: Grafittyx

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Bu oyun için bulabildiğim tek kelime "overrated" kelimesidir. Fanboy olmayan her insanla da tartışırım bunu.</blockquote>

<a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=136634964&url=https://www.youtube.com/watch?v=2GjhDMwudKY" data-href="https://www.youtube.com/watch?v=2GjhDMwudKY">https://www.youtube.com/watch?v=2GjhDMwudKY</a>

Şöyle bir sahneye sahip olan oyuna "overrated" bilemedim ...

Örnek gösterdiğin sahne öyle çokta özel değil. Benzerini TLoU öncesi çekilmiş birkaç filmde görebilirsin. TLoU en orjinal tarafı hikayeyi mantar olayına bağlamaları.

• The Last of Us 2'yi hem ps4 hem ps5 için çıkaracaklar. Bu da demek oluyor ki oyunu iki defa satacaklar. Biraz daha bekleyip direkt olarak Ps5 sürümüyle başlamak gerekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Grafittyx

Bu oyun için bulabildiğim tek kelime "overrated" kelimesidir. Fanboy olmayan her insanla da tartışırım bunu.</blockquote>

<a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=136635123&url=https://www.youtube.com/watch?v=2GjhDMwudKY" data-href="https://www.youtube.com/watch?v=2GjhDMwudKY">https://www.youtube.com/watch?v=2GjhDMwudKY</a>

Şöyle bir sahneye sahip olan oyuna "overrated" bilemedim ...</blockquote>

Örnek gösterdiğin sahne öyle çokta özel değil. Benzerini TLoU öncesi çekilmiş birkaç filmde görebilirsin. TLoU en orjinal tarafı hikayeyi mantar olayına bağlamaları.

Ciddi misin ? Oyunu gömecek iken yücelttin. "Benzerini TLoU öncesi çekilmiş birkaç filmde görebilirsin"

• quote:

Orjinalden alıntı: Manhunt Three

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Grafittyx

<a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=136635382&url=https://www.youtube.com/watch?v=2GjhDMwudKY" data-href="https://www.youtube.com/watch?v=2GjhDMwudKY">https://www.youtube.com/watch?v=2GjhDMwudKY</a>

Şöyle bir sahneye sahip olan oyuna "overrated" bilemedim ...</blockquote>

Örnek gösterdiğin sahne öyle çokta özel değil. Benzerini TLoU öncesi çekilmiş birkaç filmde görebilirsin. TLoU en orjinal tarafı hikayeyi mantar olayına bağlamaları.</blockquote>

Ciddi misin ? Oyunu gömecek iken yücelttin. "Benzerini TLoU öncesi çekilmiş birkaç filmde görebilirsin"

:) Eleman bu sahne klişe demeye getirmiş. Pek övgü değil.

• Konu oyunun çıkış tarihi yorumlar cinsiyet kavgası..Ailenize Allah sabır versin .

• Avatarında Manny olan bir adam muhtemelen eski topraktır ve oyunun iyisinden anlar, diyecekken, bu yorum olmamış hocam. Elbette exclusive her oyun ne yazık ki biraz abartılıyor fakat bu oyunun ortamı, sanat yönetmenliği, hikayeyi işleyişi ve temposu, size hitap etse de etmese de takdire şayan ve her yerinden kalite akıyor.

Mesela gerçekten abartılan birşeyden bahsedeceksek, feci şekilde gaza gelip, red dead redemption'un hikayesini öven bazı arkadaşlar ve eleştirmenler mevcut. Oyunun atmosferi, oynanışı muhteşem ama hikayesi ikinci sınıf bir aksiyon filmini aratacak kadar kötü ve işlenişi de bir o kadar berbat. Fakat aksiyon ve atmosfer o kadar kaliteli ki millet ciddi gaza geliyor.

Fakat bu durum Last of Us için asla ve kata geçerli değildir, konusu gayet sıra dışı ve işlenişi de bir o kadar heyecan vericidir. Hatta sonu bile sizi manevi olarak ciddi bir ikileme düşürüyor ve etkisinden uzun süre kurtulamıyorsunuz. Bu tartışmayı isterseniz günlerce devam ettirebiliriz, örnekleyerek ve açarak...

• PS5'te çakarlar 4K 60 FPS ve daha iyi grafikleri, Ben dahil herkes yeniden satın alır..Çok merak ediyorum nasıl bir grafik düzeyinde olacağını..Uncharted 4 muhteşem gözüküyordu PS4'ün iliğini sömürmüşlerdir bu oyunda aynı ilk oyunda olduğu gibi...Birde PS5 için direk yapılacak olan oyunları hayal bile edemiyorum... GOW 2 efso gözükücek herhalde..GOW 2'ninde PS5 ile birlikte duyurulmasını bekliyorum ben..Yapımcıları diğer oyunlar hızlı gelecek demişti..5 yıl yerine 3 yıl falan sürer herhalde geliştirmesi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo-wan

Avatarında Manny olan bir adam muhtemelen eski topraktır ve oyunun iyisinden anlar, diyecekken, bu yorum olmamış hocam. Elbette exclusive her oyun ne yazık ki biraz abartılıyor fakat bu oyunun ortamı, sanat yönetmenliği, hikayeyi işleyişi ve temposu, size hitap etse de etmese de takdire şayan ve her yerinden kalite akıyor.

Mesela gerçekten abartılan birşeyden bahsedeceksek, feci şekilde gaza gelip, red dead redemption'un hikayesini öven bazı arkadaşlar ve eleştirmenler mevcut. Oyunun atmosferi, oynanışı muhteşem ama hikayesi ikinci sınıf bir aksiyon filmini aratacak kadar kötü ve işlenişi de bir o kadar berbat. Fakat aksiyon ve atmosfer o kadar kaliteli ki millet ciddi gaza geliyor.

Fakat bu durum Last of Us için asla ve kata geçerli değildir, konusu gayet sıra dışı ve işlenişi de bir o kadar heyecan vericidir. Hatta sonu bile sizi manevi olarak ciddi bir ikileme düşürüyor ve etkisinden uzun süre kurtulamıyorsunuz. Bu tartışmayı isterseniz günlerce devam ettirebiliriz, örnekleyerek ve açarak...
    Hocam oyun sağlam ona bir şey dediğim yok, hüzünlü güzel bir hikayesi de var ama kalkıp gelmiş geçmiş en iyi oyun diyenlere sağlam kahkaha atarım. Bu insanlara zaten casual gamer adı verilir. Bu oyunun bu kadar abartılmasının nedeni de yapılan sağlam reklamlardan dolayıdır. Uncharted için de aynı şekilde düşünüyorum. İnsanlara bir platform almaya zorluyorlar sonra o platformu satın alan insanlar az kendilerini özel hissettikleri için o platformdaki her şeyi abartarak övüyorlar. Onun için overrated diyorum, yoksa oyun gayet iyi ve sürükleyici.

• Bu Alanah da mı kovuldu ya IGN den? Önce Naomi Kyle gitti şimdi bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı açıdan bakarsanız misal, Steven Spielberg'ün tüm filmleri "overrated" dır. Ama oyuncu seçimi, en basit konuyu bile anlatış temposu, atmosferi, renk ve sanat yönetmenliği, ve senaryoların genellikle ortalamayı geçiyor olması her zaman çok yüksek bir kaliteye taşır filmlerini. Fakat ne yazık ki çok basit insanlar bile Spielberg'den anladıklarını sanarak sürekli onu övünce, filmleri her zaman en fazla reklamı alınca, genel olarak overhyped, overrated bir hava oluşuyor. Fakat ne dersek diyelim, Spielberg bir filmde olması gereken 10 birimden 8'ini mükemmel yapınca, geriye kalan vıcık vıcık 2'lik kısım tabi ki söz konusu edilmiyor ve bu da can sıkıyor.

Fakat kabul edelim ki mesela aynı durum Witcher için de geçerli bir manada. Withcher 2 ve 3 hayatımda oynadığım en iyi oyunlardandır, fakat gelip de biri hikayedeki ve aksiyondaki bariz açıkları öne sürünce ve "overrated" bu oyun diyince bazen birşey diyemiyorum, fakat sizin "overrated" demeniz bu örneğe çok yakın. Yani kısaca demem o ki, bu denli kaliteli oyuna, overrated dememeliyiz. Ha ama net puana vuracaksak mesela hikaye özgünlüğü ve işleyişi olarak tüm sony exclusivelerden daha iyidir, o yüzden ötekilere laf ettirsem de bu oyuna laf ettirmek istemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.