Şimdi Ara

Eski IGN Editörü The Last of Us Part II'nin 2019'da Çıkacağını Duymuş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski IGN editörü ve şu anda da Rooster Teeth'te çalışan Alanah Pearce, bir Twitter sohbetinde, The Last of Us Part II'nin 2019'da çıkacağını duyduğunu belirtti. Alanah Pearce bunun kendisine birçok defa birçok kişi tarafından söylendiğini belirtti.
    Tweet'ler kaldırıldı ancak alınan ekran görüntüsüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bunun dışında resmi PlayStation dergisi de The Last of Us Part II'yi 2019'da çıkacak oyunların arasına koydu.

2017'nin sonlarında da The Last of Us'ın müziklerinde imzası bulunan besteci Gustavo Santaolalla The Last of Us Part II'nin 2019'da gelebileceğini söylemişti.

Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog The Last of Us Part II'nin çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklamada bulunmadı.

Sony Interactive Entertainment 2018'de PlayStation Experience etkinliği düzenlemedi ve E3 2019'a kadar katılmayacak. Ancak bu yıl içinde kendileri bir etkinlik düzenleyebilir. Zira şirket "2019'da topluluğumuzla etkileşime geçmenin yeni ve tanıdık yollarını araştırıyoruz ve planlarımızı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz." dedi.  

• Multiplatform oyunlarda özellikle nesil başından son zamanlara kadar sunduğu en iyi oyun deneyimi ve son zamanlarda da çok kaliteli Exc. oyunları çıkarmış olmaları sayesine kullanıcılar çok memnun oldu şu ana dek.

Üstüne nesil sonlarında doğru gelmekte olan Kojima'nın yeni oyunu ve Ghost of Tsushima'nın haricinde, ilk önce gelecek olan Days Gone ile güzel bir giriş yapıp arkasına The Last of Us 2 ile devam etmek, heralde her PS kullanıcısının aklında şu şekilde yer bulacak: PS4 nesli ne güzeldi be...

Bu nesil PlayStation gerçekten doyurucu oldu.
    Avatarında Manny olan bir adam muhtemelen eski topraktır ve oyunun iyisinden anlar, diyecekken, bu yorum olmamış hocam. Elbette exclusive her oyun ne yazık ki biraz abartılıyor fakat bu oyunun ortamı, sanat yönetmenliği, hikayeyi işleyişi ve temposu, size hitap etse de etmese de takdire şayan ve her yerinden kalite akıyor.

Mesela gerçekten abartılan birşeyden bahsedeceksek, feci şekilde gaza gelip, red dead redemption'un hikayesini öven bazı arkadaşlar ve eleştirmenler mevcut. Oyunun atmosferi, oynanışı muhteşem ama hikayesi ikinci sınıf bir aksiyon filmini aratacak kadar kötü ve işlenişi de bir o kadar berbat. Fakat aksiyon ve atmosfer o kadar kaliteli ki millet ciddi gaza geliyor.

Fakat bu durum Last of Us için asla ve kata geçerli değildir, konusu gayet sıra dışı ve işlenişi de bir o kadar heyecan vericidir. Hatta sonu bile sizi manevi olarak ciddi bir ikileme düşürüyor ve etkisinden uzun süre kurtulamıyorsunuz. Bu tartışmayı isterseniz günlerce devam ettirebiliriz, örnekleyerek ve açarak...
  • oyunu alıp almamak konusunda kararsızım sadece last of lesbiyen ellie ile oynamak istemiyorum :(

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Lütfen yaz aylarında çıksın da çıktığı gibi oynayabilelim.
  • Naughty dogda yalvarıyordu size hahshahahaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CoreGame kullanıcısına yanıt
    yalvarıyor mu dedik?
  • Oynama dostum,bu oyunun altına lezbiyense oynamam demekten vazgeçin.Sıktı artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 8 Ocak 2019; 13:10:19 >
  • Bu oyun için bulabildiğim tek kelime "overrated" kelimesidir. Fanboy olmayan her insanla da tartışırım bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Bu oyun için bulabildiğim tek kelime "overrated" kelimesidir. Fanboy olmayan her insanla da tartışırım bunu.
    Komik çocuk

• CoreGame kullanıcısına yanıt
    lesbiyense oynamam mı yazıyor orda? joel yerine ellie ile oynamak istemiyorum diye görüş bildirmişim orda lesbiyenlik sadace ayrı bir iticilik yorumlarımda seninle alakalı bir şeymi varda bana cevap yazıyorsun artislik yapıyosun, naughty dog ceosu
  • 2019 Sonbaharda çıkar tahminimce. İlkbaharda falan diye haberler dolaşıyordu ama öyle bir şey olursa Days Gone hiç olur gider.
  • quote:

Orjinalden alıntı: deckartes

oyunu alıp almamak konusunda kararsızım sadece last of lesbiyen ellie ile oynamak istemiyorum :(

Karakter lesbiyen sen değilsin sen niye üstüne alındın :D

• zor bir ihtimal , çıkarsa sonbaharda çıkar yada gelecek yıla bırakırlar...

• Sony e3 e katılmayacak iken bu oyunu kuru kuru fragman verip çıkarmazlar diye düşünüyorum 2020 de çıkar hem yeni nesil konsol duyurulur hem de oyunu, hem eski nesle hem yeni nesle çıkarıyoruz diyip yıkarlar ortalığı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Bu oyun için bulabildiğim tek kelime "overrated" kelimesidir. Fanboy olmayan her insanla da tartışırım bunu.

Dikkat ediyorum da nerede bi Playstation haberi sen oradasın ve her zaman kötüleyip alay edip duruyorsun FANBOY olmayan herkesle tartışırım demişsin ama asıl fanboy sensin o nasıl olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Dikkat ediyorum da nerede bi Playstation haberi sen oradasın ve her zaman kötüleyip alay edip duruyorsun FANBOY olmayan herkesle tartışırım demişsin ama asıl fanboy sensin o nasıl olacak...
    Benim ne fanboyluğumu gördün kardeş Xbox'ın bir kaç iyi servisini övünce fanboy mu oluyoruz? Playstayion'ı eleştirince otomotikman başka bir ürünün fanboyu mu olunuyor?

• Lezlere bayılırım bu yüzden sabırsızlanıyorum oyun için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 8 Ocak 2019; 14:9:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hadi tartış benimle. Ben her iki konsolu da seven biriyim.

• zaten oyun 2019 da bekleniyordu ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multiplatform oyunlarda özellikle nesil başından son zamanlara kadar sunduğu en iyi oyun deneyimi ve son zamanlarda da çok kaliteli Exc. oyunları çıkarmış olmaları sayesine kullanıcılar çok memnun oldu şu ana dek.

Üstüne nesil sonlarında doğru gelmekte olan Kojima'nın yeni oyunu ve Ghost of Tsushima'nın haricinde, ilk önce gelecek olan Days Gone ile güzel bir giriş yapıp arkasına The Last of Us 2 ile devam etmek, heralde her PS kullanıcısının aklında şu şekilde yer bulacak: PS4 nesli ne güzeldi be...

Bu nesil PlayStation gerçekten doyurucu oldu.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.