Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
172
Favori
126.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kampanya halen geçerli. Az önce aradım ve kayıt oluşturduk. Çok eski bi laptop vardı onu kayıt ettirdim. Kontrol ettim mail gelmiş. Sağolsun müşteri temsilcisi Çağdaş bey çok ilgili davrandı. Hiç zorluk çıkarmadan hemen halletti. 2500 civarı bütçem var ve bunun karşılığında 320 TL iade alacağım inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lektonstar -- 16 Ocak 2017; 22:29:31 >
  • lektonstar kullanıcısına yanıt
    360 değil 320 alıyorsunuz düzelteyim.
  • Özür dilerim, yanlış olmuş. Hemen düzeltiyorum. Ama bak şimdi psikolojik olarak 40 lira zarara girdim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önce ürünü lsak sonra kaydettirsek oluyor mu
  • En son ayın 16'sı itibariyle geçerli olduğu yazılmış. Halen devam ediyor mu acaba? Pazartesi arayıp öğrenirim artık.

Ben de maalesef yeni bilgisayar aldıktan sonra haberim oldu. Pazartesi başvursam fatura tarihinden 2-3 gün sonra başvurmuş olacağım. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz.

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    olmuyorsa iade edin baska biri adına ürün kahydedip tekrar alın
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Biri aldıktan sonra aldığını söylemeden kayıt ettirmiş sonra indirim için aradığında çok soru sormamışlar indirimi almış... Yazan kullanıcılardan biriydi bakarsanız bulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 30 Ocak 2017; 14:7:57 >
  • kampanya hala devam ediyor... Bugün aradım
  • Aynen bende az once kayit yaptirdim kampanya devam etmekte..

• Arkadaşlar gaming notebook modelinden almak istiyorum. Seri numarası konusunda yardımcı olabilecek olan olursa çok sevinirim. 10 yıllık laptopu yenilemek istiyorum.

• bugün bende kayıt yaptım sonra da birkaç saate aldım laptopu. 320 tl yi beklemekteyim :)
  • FthK. kullanıcısına yanıt
    10 Yıllık notebook'unuz var ise onun seri numarası ile ilgili ne gibi bir sorun olabilir? Onun seri numarası ile kayıt yaptırmanız yeterli, yok elinizdeki notebook HP değil ise o başka, elinde seri numarası olan birini aradığınızı daha net belirtirseniz daha iyi olur.
  • @MonitörKertenkelesi Allah senden razı olsun. Senin sayende 320 TL para benimde hesabıma yattı.

Bende bilgisayarı önce alıp sonra kayıt yaptırdım. Ancak telefonda kayıt yaptırırken bilgisayar aldım demeyin.
    Sadece mail atılmasını sağlayın.

13.01.2017 de kayıt yaptırdım. 25.01.2017 de 320 TL hesabıma yattı ( Bir de 19 unda havale yapıldı diye mail geldi. 5 gün sonra hesaba yattı. Yani acele etmeyin ).

Herkese saygılar.
  • Arkadaşlar gelen mailde faturayı taratın diyorda yazıcım yok fotoğrafını çekipte göndersem de oluyor mu yapanlar cevaplarsa sevinirim. ?
  • OppsNotDeaD O kullanıcısına yanıt
    Oluyor hocam. Yakınlaştırıldığında okunabilirliği kaybolmasın yalnız. Biraz yüksek çözünürlükte çekin.

• OppsNotDeaD O kullanıcısına yanıt
    Evet faturanın fotoğrafını çekin ben de öyle yaptım, fotoğraf okunaklı görünsün yeter, şimdilerde bütün cep telefonları zaten güzel çekiyor.
  • Seri Numarası konusunda yardımcı olabilecek biri var mı?
  • Herkese selam arkadaşlar, ben az önce aradım aradığımda sırasıyla 2-2-1'i tuşladım müşteri temsilcisine bağlandım. Çok ilgili insanlar. Kaydımızı oluşturduk. Kampanyanın ne zaman biteceği konusunda servisinde bilgisi yok ama kaydı oluşturduğunuzda kampanya bitse bile 60 gün içerisinde, kaydınız bulunduğu için kampanyadan faydalanabiliyorsunuz. Seri numarası kısmına gelince de sahibinden.com'da yedek parça/ arızalı laptop olarak satılan hp ürünlerinden (ProBook, EliteBook hariç) ucuza alıp kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim, iyi günler
  • O zaman seri numarası konusunda şöyle de yapılabilir, gider bir ikinci el bilgisayar dükkanına, HP laptopları inceliyorum diye arka taraflarını çevirir seri numaralarının fotoğrafını çekersin bu yasal kayıtlı çalıntı mı diye kontrol edeceğini söylersin. Bu seri numarası ile de gider HP müşteri temsilcisine bilgisayar seninmiş gibi kayıt olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

O zaman seri numarası konusunda şöyle de yapılabilir, gider bir ikinci el bilgisayar dükkanına, HP laptopları inceliyorum diye arka taraflarını çevirir seri numaralarının fotoğrafını çekersin bu yasal kayıtlı çalıntı mı diye kontrol edeceğini söylersin. Bu seri numarası ile de gider HP müşteri temsilcisine bilgisayar seninmiş gibi kayıt olursun.

Valla öyle yapan da olabilir bilemem. sahibinden.cam'da çoğu arızalı vs ürünün seri numaraları açık bir şekilde bulunuyor. Ben hak yememek için aradım görüştüm parasını ödedim teslim aldım.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.