Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
172
Favori
126.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: basturkemin

evet hocam. ben yarın bir tane daha alacağım arkadaşa. 2300 TL'ye ryzen 33200u 8gb ddr4 512 ssdli makine bulduk mis gibi, 3k lık makine bakıyorduk ilaç gibi geldi.
    Link varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben alamadım kayıt bile yapmadılar eski makinanın fatura ismini soruyorlar sizin adınıza kayıt yok diyorlar iyice saçmaladı bu hp en sonunda kızıp gidip Acer siparişi verdim.

• 10 Şubat'ta mail geldi. 18 Şubat'ta para hesabıma yatmış

• 10 Şubat'ta mail geldi. 18 Şubat'ta para hesabıma yatmış

• Parası ziraate isteyipte gelen var mı? Benimki 100+ gün oldu. 2 defa gönderdiler yine gelmedi.
  • Bugün müşteri hizmetlerini aradım seri numarasını sorup farklı bir birime bağladı beni, bilgisayarınızın nesi var gibi bir soru sorulmadı, mail adresimi alıp takip kodu verildi konuşurken de mail geldi. Yalnız açık ev adresimi istediler nedenini bilmiyorum. Müşteri hizmetleri hızlı bir şekilde hallettiler kayıt olayını, memnun kaldım.

Konuyu açan hocama teşekkürlerimi iletiyorum sayesinde iyi bir indirim alacaz

• HP seri no için yardımcı olunup, destek verilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyz35 -- 20 Şubat 2020; 21:5:22 >
  • Elimizde 40 gün önce alınmış bilgisayar var diyelim, kayıt olduk faturayı yolladık, para iadesi gelir mi? Deneyen bilen varsa

• UML kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam, promosyona kayıt olduktan sonra satın almalısınız yeni ürünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İso-06

Link varmi

Alıntıları Göster
    Hocam selamlar,

Başka bir arkadaş özel mesaj atmıştı, siz zannedip başlığa yazmamıştım. Linki ekliyorum:

15,6 Full HD, Ryzen 3 3200U, 8GB ram, 512 SSD'li model, 2399 du, 2489 TL olmuş. https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/hp-15-db1062nt-8ug36ea_spp_756543?id=525357894

Ayrıca 14 inç arayanlar için, Full HD önemli değil diyen varsa da;
    14 inç 1366*768, Ryzen 3 3200U, 4GB ram, 256 SSD'li model de 1949 TL. https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/hp-14-cm1000nt-8uh47ea_spp_761117?id=509820131

İki üründen de aldım, biri yeğenime biri bir abime, 15,6'nın özellikler 14'te olsa ben de alacağım iade, kart puanı derken çok uygun fiyatlı şu an ama kısmet.

• HP seri no için yardımcı olunup, destek verilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fivestars

HP seri no için yardımcı olunup, destek verilir.
    Hocam nasıl oluyor bu indirim, ben bugün vaya yarın almak istiyorum HP pavilion 15-cw1000nt amd.

• Arkadaşlar yeni cihaz almayı düşünüyorum, seri no konusunda yardımcı olabilecek var mı acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhantr26

Bugun laptopu aldim netten. Seri no yuda sagolsun bir arkadastan temin ettim. Yalniz hp destek bugun kapali, fatura tarihinden once kampanya kaydini nasil yapacagiz. Yani bir sekilde bugun kayit olusturmam lazim, bilgi verebilecek varmi?
    İade alabildiniz mi?
    Aynı durum oluştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre0111 -- 23 Şubat 2020; 20:42:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre0111

İade alabildiniz mi?
    Aynı durum oluştu

Alıntıları Göster
    Evet aldim. Yalniz benim durum şansıma gelişti.
    Firma faturalamayi yogunluktan pazartesi yapmiş. Yani once hpdestekten islemi yaptim.ayni gun faturalandi. Ve iade alsim.
    Öncelikle firmayi arayip, faturalamayi pazartesi yapmasini isteyin. haftasonu hpdestek kapali. Pazartesi sabah hemen hpdestekten isleminizi yapin. Ikiside ayni gun yada fatura sonraki gunler olursa iade alirsiniz.

• HP seri no için yardımcı olunur, destek verilir.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fivestars -- 28 Şubat 2020; 9:7:12 >
  • Kampanyaya bugun kayıt oldum ve kayıt alındığına dair mail geldi. Peki en erken yarın mı alışveriş yapmam gerekli?

Bugün bir laptop kampanyası gördüm de kaçırmak istemiyorum, emin olmak istedim. Bilgisi olan var mı?

• Ben aynı gün aldım sıkıntı çıkmadı ödemeyi aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • digitech kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.