Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
172
Favori
126.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekrar teşekkür ediyorum kolaymış o zaman. Seri numarası konusunda yarın burada kolay bir yöntem söyleyeceğim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-5 tane laptopun seri nosunu vererek beleşe yeni bilgisayar alabiliyor muyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maildeki linke tıkladıktan sonra hangi işlemleri yapıyoruz, hangi bilgileri istiyorlar? (Iban numarası ev adresi falan mı?)

• goodeater kullanıcısına yanıt
    İşlemler şu şekilde işliyor.

1. Önce eski bilgisayarınızı HP Müşteri Hizmetlerine kayıt ettirin. Seri numarası filan fistan.

2. İkinci bir bilgisayar alacağınızı teyit ettirin ve bunu 60 gün içinde yapacağınız sözünü verin.

3. Size bunun için bir mail gelecek. Kayıt numarası gelecek.

4. Yeni bilgisayarınızı aldıktan sonra bu size gelen maildeki linke girerek yeni bilgisayarınız ile ilgili bilgileri girin. Bunda fatura numarası, aldığınız şirket, satıcının ismi, sizin banka hesap bilginiz ve diğer istenen bütün bilgiler. Ayrıca faturanızın bir fotoğrafını da yollamanız gerekiyor. Yani ürünün sizin üzerinize alındığı gibi teyit edilecek bilgiler. Eğer bu konuda zorluk çekerseniz sizi müşteri hizmetlerinden o an uygunsanız bilgisayarınıza bağlanarak formu sizin yerinize doldurabiliyorlar, en azından bende öyle oldu.

5. Bütün bunlar onaylanıp tamamlandığında size ödeminin onaylandığına dair bir bilgi daha gelecek ve artık geriye sadece hesabınıza paranın yatmasını bekleyeceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 12 Aralık 2016; 10:55:32 >

• Sayın HobaReeeY

Yukarıda anlatıldığı gibi 444 0307 no'lu HP Tüketici Ürünleri Destek Hattı'nı aradım. Eski hp bilgisayarımın no'sunu verdim. Ancak önce ürünü satın alıp, sonra başvuru yapmaya çalıştığınız için katılamazsınız dendi. Siz nasıl başardınız geri ödeme almayı. Ne yapmam gerekiyor lütfen bana yardımcı olur musunuz. Bu arada ürünü satın alma tarihim 30.11.2016. Sonradan haberim oldu bu kampanyadan. Dönüş yapmanızı bekliyorum. Saygılar.
  • Özel birşey yapmadım.
    Eğer kendi aralarında yeni bir karar almadılarsa, bence bu durum o anda telefona çıkan arkadaşla da ilgili diye düşünüyorum. Çünkü ben aynı sizin gibi durumdayken başvurdum, hatta çağrı merkezindeki arkadaşa açıkça anlattım, o kendi arkadaşlarıyla görüştü olur mu olmaz mı diye, daha sonra bana "yine de maili atayım size" diyip yolladı. Arkadaş çok ilgiliydi, hatta geri iade edip tekrar alın isterseniz diye de tavsiye verdi .

Mail gelmesine rağmen sistem izin vermez diyerek ben sisteme kayıt olmadım başta, neredeyse 1 ay sonra "bir deneyelim ya" diyip denedim. Kabul oldu. Sisteme kayıt olurken satın alma tarihini seçilebilecek en erken tarih seçtim, faturayı da ekledim, kabul edildi.

Benim tecrübem bu şekilde oldu. İade edip tekrar almak bir seçenek (haftasonu indirimi vs ile alındıysa sıkıntı tabi), yada alış tarihini yeni bir tarih olarak söylemek..

• Hm anlıyorum. Yetkili kişi bana sormuştu telefonda " bilgisayarı aldınız mı, yoksa alacak mısınız diye. ben de aldım dedim. Herhalde ondan yollamadı maili. Anladığım kadarıyla buradaki püf nokta yetkiliden maili alabilmek, gerisi çorap söküğü gibi geliyor. O zaman yarın tekrar arayayım yeni bilgisayar alacağım deyip maili yollattırayım kendime o zaman gerisi hallolur herhalde. Siz ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustGuilty -- 12 Aralık 2016; 18:30:38 >
  • Dediğim gibi kesin bir şey söylemek mümkün değil, çünkü önceki mesajlarda da konuştuk, sözleşmede diyorki; "bilgisayar kampanyaya katılımdan (mailden) sonraki 60 gün içinde satın alınmalı".
    Ama HP iyi niyetle, önce alanları da dahil edelim demiş olabilir.

Siz dediğiniz gibi deneyin, olursa olur :) Olmazsa da kısmet artık.
    Kolay gelsin.
  • Ben de birkaç gün önce kayıt oldum şimdi n11 in doğru düzgün bi kupon vermesini bekliyorum :) alacağım pc 3200 üzeri. 480 iade olacak dolar şu halde iken süper fırsat. Teşekkürler.
  • Arkadaslar bende alicam da iade ler yattı mi ve kaç günde yattı bilgi verirseniz çok sevinirim :)
  • gorkem_adakoglu G kullanıcısına yanıt
    Ben bunu kullandım hatta bir alt modeli yani 6200 serisi ve ghz bu kadar yüksek olmayanı. IPS panel benim Photoshop çalışmam için ters düştüğü için iade ettim onun dışında bir sorunu yok. Yani kişisel tercih TN panelli başka bir cihaz aldım.

Fiyatının çok çok iyi olduğunu söylemeliyim. 4 ay önce 2600 e almıştım bu model ise 2800 dü.

2400 fena halde süper bir fiyat muhtemelen 320 lira ildirim de alırsınız ki size neredeyse 2080 liraya süper bir cihaz gelir. Kaçırmayın derim.

Fazla ısınmayan, çok hafif, malzeme kalitesi çok iyi, altın rengi süper, oyunlar için de gayet yeterli.

Not: Oyunlarda iyi performans için Full HD bu cihazda oyunların ekran görüntüsünü 1366 çarpanına getirin o zaman ultra ayarlarda bile oynarsınız. Çünkü full hd ayar oyunları bir hayli zorluyor, aradaki farkı anlamazsınız bile böyle yapınca performans zirve yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 18 Aralık 2016; 15:43:19 >

• 2 veya 3 haftayı bulabiliyor. Siz ona 1 ay deyin.

Benim dekontum bankaya yatmış. 320 lira.

Gönderen kısmında TECHPROTECH olarak geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 18 Aralık 2016; 15:41:24 >
  • Arkadaslar gün içinde lptop alicam da seri numarası verdim bir tsne ama product numarasi istiyorarmis bide fakat bende o bilgi yok .çünkü bende başka arkadastan aldım seri numarası .Acaba bana product numarasi ve seri numarası verebilecek olan var mıdır mesai saatleri içeride
  • Bende bugün 444 0 307 hp müşteri hizmetlerini aradım. product numarasi istemediler sadece seri numarası yeterli oldu mail adresinde problem çıktı bir harf yanlış yazılmış doğal olarak mail gelmedi gün içinde haber vereceğiz dediler.Öğleden sonra aradılar mail geldi kayıt tamamlandı gittigidiyorda teknorya isimli satıcıdan şu ürünü alacağım.
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-notebook-x7g84ea-a10-12gb-1tb-8gbssd-4vga-229605768
  • Arkadaşlar başka bir arkadaşımın bilgisayarının seri numarasını kullanmam sizce mümkün müdür ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

2 veya 3 haftayı bulabiliyor. Siz ona 1 ay deyin.

Benim dekontum bankaya yatmış. 320 lira.

Gönderen kısmında TECHPROTECH olarak geçiyor.

Merhaba, bana 19'unda mail geldi ödemeniz hesabınıza gönderildi ye ekli belge var hesap bilgilerim v.s. var. Herhalde biraz daha beklemem gerekecek.

• redloves kullanıcısına yanıt
    Bence bir kaç haftaya para hesabınıza yatar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Bence bir kaç haftaya para hesabınıza yatar.

Tşk.ler. Para transferi yapıldı yazınca biraz şüphelendim telefonla arayıp soracaktım. Haftaya gelir inş.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrekkosar

Arkadaşlar başka bir arkadaşımın bilgisayarının seri numarasını kullanmam sizce mümkün müdür ?

ürünün ticari ürün olmaması kaydı ile kullanabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.