Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
172
Favori
126.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hp pc hardware diagnostics uefi testini yaptırıyorlar bu testten sorunlu çıkarsa kabul ederler benim cihaz direk 2 parça halinde açılmadığı için fotoğraf yetti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Msaniyamac

hp pc hardware diagnostics uefi testini yaptırıyorlar bu testten sorunlu çıkarsa kabul ederler benim cihaz direk 2 parça halinde açılmadığı için fotoğraf yetti.

Hocam merhaba benim laptop çalışıyor ama ekran gelmiyor chipset sorunu mevcut başvursam kampanyadan yararlanabilir miyim ?

Başvuruyu facebook üzerinden mi çağrı merkezinden mi yaptınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrateslaa

quote:

hp pc hardware diagnostics uefi testini yaptırıyorlar bu testten sorunlu çıkarsa kabul ederler benim cihaz direk 2 parça halinde açılmadığı için fotoğraf yetti.

Hocam merhaba benim laptop çalışıyor ama ekran gelmiyor chipset sorunu mevcut başvursam kampanyadan yararlanabilir miyim ?

https://www.youtube.com/watch?v=a0U-3W8o3Ko şu videodaki menüye gidip kapsamlı sistem taraması yap eğer menü bu şekilde görünmüyorsahttp://www8.hp.com/tr/tr/campaigns/hpsupportassistant/pc-diags.html?jumpid=va_r602_tr/tr/any/pps/pl_ot_ob_ds_pd/HP_PC_Hardware_Diagnostics_cc/dt şu linkten güncelleme yapın sonra tekrar baştan o menüye girip kapsamlı sistem testi yaptırın sorun çıkarsa çağrı merkezini arayıp konuşun.Ben çağrı merkeziyle konuştum

• quote:

quote:

quote:

https://www.youtube.com/watch?v=a0U-3W8o3Ko şu videodaki menüye gidip kapsamlı sistem taraması yap eğer menü bu şekilde görünmüyorsahttp://www8.hp.com/tr/tr/campaigns/hpsupportassistant/pc-diags.html?jumpid=va_r602_tr/tr/any/pps/pl_ot_ob_ds_pd/HP_PC_Hardware_Diagnostics_cc/dt şu linkten güncelleme yapın sonra tekrar baştan o menüye girip kapsamlı sistem testi yaptırın sorun çıkarsa çağrı merkezini arayıp konuşun.Ben çağrı merkeziyle konuştum

Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.Laptobu açtığımda ışıkları yanıyor fanı vs.çalışıyor ama ekran hiç gelmiyor dolayısıyla test yapma gibi bir imkanım olmuyor bu durumu foto ve video ile kanıtlasam kampanyadan yararlanabilir miyim?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.Laptobu açtığımda ışıkları yanıyor fanı vs.çalışıyor ama ekran hiç gelmiyor dolayısıyla test yapma gibi bir imkanım olmuyor bu durumu foto ve video ile kanıtlasam kampanyadan yararlanabilir miyim?

Kanıtlarsanız kabul ederler bence çağrı merkezini arayın pazartesi

• kampanya devam ediyor mu? ben seri nomu kaydettırdım. ama 60 gun ıcerısın de ıstedıgım model gelmedıgınden alamadım. acaba hala faydalanabilme sansım var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raphae1

kampanya devam ediyor mu? ben seri nomu kaydettırdım. ama 60 gun ıcerısın de ıstedıgım model gelmedıgınden alamadım. acaba hala faydalanabilme sansım var mıdır?

hocam 60 gün içinde almazsan kod zaman aşımına uğruyor. 444 03 07 ara oradaki arkadaşa 60 gün içinde modelin gelmediğini belirt yeni kod gönderimi sağlasınlar.
    ayrıca fatura üzerinde ürününüzün seri nosu kesinlikle yazmalı satın alma öncesi mağaza yetkilisine durumu belirtin (genellikle yok öyle birşey deselerde bu bütün elektronik ürünlerde aslında geçerli)

eskiden yeni ürün alacağım dediğinizde kodu oluşturur gönderirdik. sonradan sadece arızalı ürünlere bu işlemi getirdiler.
    (eski hp teknik destek çalışanıyım)

• Telefon ile arayıp ulaşabilen var mı? İkidir bant kaydını aşamıyorum. Bir bilen varsa cevaplasın, yurtdışından gelme bir laptop var. Dün ağ adaptörü gitti, bir türlü çalıştırmadım. Youtube'da bga kartı söküp takarak düzeltenler var(ne alakaysa artık). Bu işlemi benim yapmam mümkün değil. Zira geçen ay 100 tl vererek chip seti yaptırmıştım cihazın gidişatı iyi değil yine. Cihazın faturası yok, bu cihazla para iadesi alabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Telefon ile arayıp ulaşabilen var mı? İkidir bant kaydını aşamıyorum. Bir bilen varsa cevaplasın, yurtdışından gelme bir laptop var. Dün ağ adaptörü gitti, bir türlü çalıştırmadım. Youtube'da bga kartı söküp takarak düzeltenler var(ne alakaysa artık). Bu işlemi benim yapmam mümkün değil. Zira geçen ay 100 tl vererek chip seti yaptırmıştım cihazın gidişatı iyi değil yine. Cihazın faturası yok, bu cihazla para iadesi alabilir miyim?

Bildiğim kadarı ile ürün Türkiye'den alınması gerekiyor.
  • Kampanya devam ediyor mu??

• quote:

Orijinalden alıntı: trankatr

quote:

Orijinalden alıntı: Raphae1

kampanya devam ediyor mu? ben seri nomu kaydettırdım. ama 60 gun ıcerısın de ıstedıgım model gelmedıgınden alamadım. acaba hala faydalanabilme sansım var mıdır?

hocam 60 gün içinde almazsan kod zaman aşımına uğruyor. 444 03 07 ara oradaki arkadaşa 60 gün içinde modelin gelmediğini belirt yeni kod gönderimi sağlasınlar.
    ayrıca fatura üzerinde ürününüzün seri nosu kesinlikle yazmalı satın alma öncesi mağaza yetkilisine durumu belirtin (genellikle yok öyle birşey deselerde bu bütün elektronik ürünlerde aslında geçerli)

eskiden yeni ürün alacağım dediğinizde kodu oluşturur gönderirdik. sonradan sadece arızalı ürünlere bu işlemi getirdiler.
    (eski hp teknik destek çalışanıyım)

hp ile görüştük. Aynen dediğiniz gibi istediğimiz ürünü temin edemediğimizden dolayı alamadık dedik. Sağolsun lar yardımcı oldular. kaydımızı tazelediler. dün yeni cihazımı aldım. gelen mail linki ile gerekli bilgileri doldurdum. şimdi ödeme için onay bekliyoruz. Teşekkürler.

• Kampanyandan yararlanamadık sağlık olsun, yeni alacağım hepsi burada üzerinden. Fiyat çok uygun, ama yurtdışından geldiyse HP sıkıntı yapacak. Disbiritör garantili yazıyor ama pişman olur muyum. İade işlemleri sıkıntılı olabiliyor.

• bu kampanyadan yararlanmak için ne yapmak gerekiyor?
  • Mart ayında bu kampanyadan çok güzel faydalanmıştım o zaman sadece seri no yetiyordu şimdi biraz çetrefilli hale getirmişler ne yazık ki..

Seri no bulamayan arkadaşlara fikir olarak malum sitede bilgisayar kategorisinde yedek parça olarak zibilyon tane işe yaramaz hurda hp bilgisayarlar var bunlarla iletişim kurarsanız muhakkak size yardımcı olacaktır

Çoğu arkadaş biliyordur ama eski pc

-kurumsal olmayacak

-2006 öncesi olmayacak(10 yıl)

-seri no kimin üzerine olduğu farketmiyor

-yeni pc aldıktan sonra 60 gün hakkınız var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gçende böyle bir muhabbet yapmıştı biri . Zaten bu yüzden zorlaştırdılar bu geri ödeme işini, uyanık arkadaşlar ordan seri numaralarını toplayıp buralarda sattılar . Bunu fark eden HP'de bunu engellemek için gerçekten bir HP cihaz kullanıcı olduğunuzu ve bozuk olduğunu ıspatlamanızı istemeye başladı . Böyle fikirler bizim cin fikirli arkadaşlara yaramıyor yani .
  • Arkadaşlar, şimdi bu bozuk olduğunu ispat etme tantanası nedir? Ne yapılması lazım? Video falan mı çekiyoruz nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya benim de eski bir Hp Elitebook 2760p laptop var, baya parçalanmış gibi, herşeyi kırık durumda yani tek parça bile değil, buna kullanıcı hatası falan mı derler yoksa kayıt etme ihtimalleri var mı ?
    Bu duruma göre laptop alıcam bende.
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Makınayı kapatın tüm profıllerden toplamda 4 adet foto çektim cihaz artık açılsada bir süre sonra aşırı ısınmadan kapanıyor deyin.
    Benım kayıt ettırdıgım klavyenın 2 tuşunda kırık vardı yenı klavye macun degısımı ve ssd taktırmak çok malıyuetlı olacagımdan degıstırmek ıstıyorum felan deyın.
    Uzun zamandır kullanıyorum hp zaten begendıgım bır marka yenıden bır pc almak istiyorum felan diyerek pohpohlayın.Zaten mh sıze pc satmaya ugrasıyor.
    Arkadaslar yazmıs pc ye baglanıyor felan dıyede açılmıyor deyın nasıl baglanacak acılmayan pc ye adam.
    Sıkıntı cıkmadı bende 6 yıllık hp pavılıon vardı arkadasın kayıt ettırdık.
    Fotolardan bırınde Seri numarasını oldugu kısmıda ıstıyorlar cekerken dıkkat edınız.
  • Benim de ekran kartında sıkıntı vardı. Bu gün arayıp anlattım. Uzaktan bağlanıp kontrol etti. Kayit aldı. 2 ay süresi varmış para iadesi icin. Vatanda tekrar KDV indirimi olmazsa HP almayı düşünmüyorum. Başka biri kullanabilir mi acaba benim yerime?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesar_x -- 24 Ağustos 2017; 16:17:53 >
  • cesar_x C kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam HP almayı düşünüyorum kayıt yaptırdınız mı kod verebilir misiniz lütfen işinize yaramıyorsa eğer?

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.