Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
172
Favori
126.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben geçen sene almıştım 480 tl iadee ki o zaman pc 4200 tl di. şimdi aynı ayardaki pc ller 7-8 bin tl bandında. ama gene iade 480 tl de kalmış iade.

eyse buna da şükür

• Arkadaşlar kampanyada son durum nedir?
    7-8 senelik hp laptopum var şimdi yeni laptop alacağım kampanyadan faydalanma şansım var mı?
    Bu arada elimde fatura yok garanti süresi dolunca laptop kutusuyla birlikte attım bu sorun olur mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • psikomat kullanıcısına yanıt

Daha önce "hp geri ödeme kampanyası" ile ilgili yazdıklarımdan alıntı ;

Forumda geri ödeme kampanyası diye yazılıp geçiliyor kimse "güncel" içeriğinden tam olarak bahsetmiyor; önceden sadece seri nosu ile, sonradan seri no + foto lar, en sonunda seri no+ foto + güncel video ister oldular dolandırıcılığı önlemek adına. Elinizdeki eski cihaz ya 5 yıllık destek (garanti değil, alınan tarihten itibaren 5 yaşında olmalı) süresini tamamlamış olmalı ya da destek süresinin içinde de kalsa bozulmuş olmalı, bu arada birkaç arama ve mail gerçekleşiyor, eğer 2. durumda ise , bu sefer sizi aynı departmanda başka bir temsilciye yönlendiriyor HP, orada güncel bir kaç foto ve mutlaka güncel video ile bozuk olduğunu gördükten ve tamirinin uygun fiyata yapılamayacağına da kanaat getirildikten sonra size Vaka no oluşturuluyor, size tamam maili gelmeden yeni laptop u alamıyorsunuz dedikleri bu, tamam mailinden ve laptop u satın aldıktan sonra, Hp den size atılan bir mail in içindeki linke tıklayarak istenen bilgileri eksiksiz giriyorsunuz (yeni alınan laptop un seri no , ürün no, alınma tarihi, alan kişi, fatura no, fatura foto ,iban için isim soyad, adres, iban, email ) , daha sonra bir iki gün içinde "ödül onay e-postası" yazan bir mail alıyorsunuz Hp den ve paranın onaylanıp yatmasını bekliyorsunuz , bu email den 5 gün sonra " HP Out of Warranty Voucher Program – Sipariş ödeme için onay " başlıklı bir email alıyorsunuz ve işleminizin onaylandığını paranın 25 gün içinde hesabınıza yatacağını söylüyorlar , bu email den 7 gün sonra " HP Out of Warranty Voucher Program – Sipariş için alacak dekontu " başlıklı bir mail alıyorsunuz ve 480tl hesabınızda görünüyor. Kampanya devam ediyor , faturaya gerek yok olarak biliyorum ve her müşteri 1 defa yararlanabiliyor.

• 2010 yılında almış olduğum hp pavilion dv5 1255et modeli için seri numarasıyla birlikte başvurdum. sistemde direkt gözüktü ve kayıt oluşturuldu. bilgisayarın detaylı resimleri istendi. onları gönderdim. şimdi cevap bekliyorum. gelişmeleri buradan sizlere bildiririm..

bilgisayarı hp'ye bu indirimden faydalanmak istediğinizi bildirdikten sonra satın almanız gerekiyor..

bende kayıt alındıktan sonra vatan'dan satın alma işlemini gerçekleştirdim.. satın aldığım model;

2N2N8EA / 120501 HP 15-FQ2045NT CORE İ3 1115G4 3GHZ-4GB RAM-256GB SSD-15.6"-INT FREEDOS

sürecin sonunda earşiv faturayı da kendilerine ulaştırdıktan sonra süreç tamamlanacak diye düşünüyorum.. şimdilik bir sorun yok.. bakalım..

edit: hp yetkilisi adres teyidi için aradı.. sürecin onaylandığını bildirdi.. şimdi bir kaç prosedür maili gönderilecek.. süreç hakkında bilgilendirileceğim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Synch3 -- 11 Ağustos 2021; 17:10:43 >
  • arkadaşım yeni bilgisayar aldı ben arasam yeni laptop alacağım desem olur mu yoksa onun laptobunu 2.el olarak aldım şimdi de sıfır alacağım diye mi yapmam lazım hangisi daha doğru olur *

• Ben 2 sene evvel masaüstü almıştım. Seri numarası ile başvursam laptop için iade hakkı kazanabiliyor muyum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar kod lazım yardımcı olacabilecek var mı ve ürün aldıktan sonra işlem yapılabilir mi bir gün sonra mesela

• İban belirtirken kendimize ait iban mı belirtmeniz gerekli.
    Başka birisinin adına iban versek o ibana para yatar mı?

• eski bilgisayarın size ait olmasına gerek yok ( hp türkiye'ye kayıtlı bir s/n sahip olması gerek ) ama yeni alacağınız bilgisayar, faturası, iban numarası sizin adınıza olacak..

inceleme sırasında fatura ve iban bilgilerinde tutarsızlık görülürse işleminiz iptal ediliyor..

• Metalurjist19 kullanıcısına yanıt

kampanyaya eski bilgisayarınızın seri numarası ile hp merkezinden kayıt açtırıyorsunuz.. telefonla başvurunuz onaylandı cevabı geldikten sonra yeni hp bilgisayarınızı satın alıyorsunuz..

• Synch3 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.fatura ve kayıt adresi aynı olacak ve Fatura kimin adına ise onun iban bilgisi olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Synch3

kampanyaya eski bilgisayarınızın seri numarası ile hp merkezinden kayıt açtırıyorsunuz.. telefonla başvurunuz onaylandı cevabı geldikten sonra yeni hp bilgisayarınızı satın alıyorsunuz..

hocam hbde kampanya var şimdi almak sitiyorum ama bu kodları sonradan yazsam olmaz mı? yada laptop gelene kadar 2-3 gün geçeçek ya o sürede olur mu? yani iila da laptopu almadan öncemi kodu girmemiz gerekiyor

• Bende hp 250 g3 vardı, o modele böyle bir kampanyamız yok dedi. Yararlanamadık :(

• seri no, fotoğraf ve video ile kod satan varsa pm lütfen

• Satan varsa bana da pm rica olunur

• Kod satan var mı ?

• Kod icin PM.

• Sadece seri numarası yetmiyor , makinanın seri numarasını da gösteren video istiyorlar, dün başvurdum.

• murattekno kullanıcısına yanıt

hocam bu kod olayı ne onu inanın bilmiyorum.. millet parayla kod falan satın alıyor.. ben öyle bişeye gerek duymadım..

1. hp müşteri hizmetlerini arıyorsunuz.. böyle böyle bir para iade kampanyanız varmış, henüz bilgisayarı almadım yararlanmak istiyorum diyorsunuz..
    2. size başvurunuzu açıp mail gönderiyorlar.. eski türkiye kayıtlı hp notebookun seri numarasını ve fotoğraflarını gönderiyorsunuz..
    3. kontrol edildikten sonra eski notebook tr kayıtlı ise başvurunuzu onaylıyorum, yeni hp notebookunuzu satın alabilirsiniz diyor.
    4. satın aldıktan sonra yeni bilgisayarınızın modelini ( sadece belirli modeller ), seri numarasını, faturasını, çalıştığınız bankayı, iban numaranızı mail yanıtlama yoluyla gönderiyorsunuz..

bilgiler kontrol edildikten sonra upg****@****.hp.com adresinden promosyana katıldığınız için teşekkür ederiz diyor.. ekte de bir ödeme makbuzu gönderiliyor..

bir kaç gün içinde para tr banka hesabınıza swift yoluyla geçiyor..

benim dün para hesabıma yattı..

aşamalar bunlar, eksiği veya fazlası yok.. eski notebookunuz varsa, yeni satın alacağınız notebook kampanya dahilinde ise katılın.. kimseden parayla kod vs almayın.. en azından ben almadım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Synch3

2010 yılında almış olduğum hp pavilion dv5 1255et modeli için seri numarasıyla birlikte başvurdum. sistemde direkt gözüktü ve kayıt oluşturuldu. bilgisayarın detaylı resimleri istendi. onları gönderdim. şimdi cevap bekliyorum. gelişmeleri buradan sizlere bildiririm..

bilgisayarı hp'ye bu indirimden faydalanmak istediğinizi bildirdikten sonra satın almanız gerekiyor..

bende kayıt alındıktan sonra vatan'dan satın alma işlemini gerçekleştirdim.. satın aldığım model;

2N2N8EA / 120501 HP 15-FQ2045NT CORE İ3 1115G4 3GHZ-4GB RAM-256GB SSD-15.6"-INT FREEDOS

sürecin sonunda earşiv faturayı da kendilerine ulaştırdıktan sonra süreç tamamlanacak diye düşünüyorum.. şimdilik bir sorun yok.. bakalım..

edit: hp yetkilisi adres teyidi için aradı.. sürecin onaylandığını bildirdi.. şimdi bir kaç prosedür maili gönderilecek.. süreç hakkında bilgilendirileceğim..

Hocam bende 15s aldım, ürün bilgilerini girerken hangisini seçtiniz acaba ? 15s hangi oluyor ?

( HP Dizüstü Bilgisayar, 15.6'' FHD, Intel Core i3-1115G4, 4 GB RAM, 256 GB SSD, FreeDOS, 2N2Q9EA )

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.