Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
172
Favori
126.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enis diye bi mike var bizim onda vardi verirse ozel mesaj gonderttirrrim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anubisin_Ruhu

Enis diye bi mike var bizim onda vardi verirse ozel mesaj gonderttirrrim

teşekkürler hocam. beklemedeyim.
  • hp compaq nc6120 ticari mi arkadaşlar. kampanyadan yararlanabilir miyim?
  • Eski HP başka isime kayıtlıysa yeni HP de o kişinin adına olması gerek sanırım değil mi fatura fotosu vs. isteriz demişler. Form'da başka ne gibi bilgiler isteniyor? Buradan veya başka bir yerden bulduk diyelim, işlem nasıl oluyor, para iadesi almış kişiler aydınlatabilirse sevinirim. Bugün veya yarın yeni HP almam gerekiyor iş gereği ve indirimi kaçırmamak için.

• Kaldı ki 2-3 sene sonra yine yeni pc lazım olacak. Bu bir kampanya değil ayriyeten, loyalty reward olduğundan bitireceklerini sanmıyorum. Eğer HP bu süre içerisinde gerçekten iyi performans verirse, garantisi bitince yine HP almak isteriz, o zaman yararlanırız. Eski sorunları gidermedilerse, zaten yeniden HP almanın bir manası yok sırf daha uygun olsun diye. $1000’lık PC'ye $150 indirim olcak diye 10bin takla atmanın, mahkemelik olma riski, garanti şartları ihlâli vs. değmez bence hileye.

Yine de güzel program yapmışlar. Öğrenmem iyi oldu. Bir kaç marka arasında gidip geliyordum, şimdi HP'nin bir artısı daha oldu. HP'nin yerinde olsam bu kontrolleri daha da sıkılaştırıp, program hakkında açık açık reklam yapmak olurdu.

Tesadüfen buldum konuyu.

• mp_albatros kullanıcısına yanıt
    Compaq alt markasının yüzde 90 ı ticari,yüzde 10 ise amerika pazarında satıldı sadece...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler seri no buldum ama bozuk bilgisayar fotografi istiyorlar. Elinde fotograf olan var mi? Valla atabilirse ben de faydalanmak isterim kampanyadan

• Bi de ben baskasindan aldim seri numrayi. (Seri numarasi aldigim kisi hp kayitlarinda ismen yer almis olabilir. Garantiye vermisti cihazini.)Kayit actirirken kendi adima actirsam faydalanabilir miyim kampanyadan

• quote:

Orijinalden alıntı: xraicon

Beyler seri no buldum ama bozuk bilgisayar fotografi istiyorlar. Elinde fotograf olan var mi? Valla atabilirse ben de faydalanmak isterim kampanyadan

Bende sahibinden deki ilanlardan birisini kullandım serial açıktı. Kayıt oluşunca satın aldım 80 lira bozuk pc. Seriali kullandım deyince adam baya kızdı ama :) Bazen dürüst olmamak mı lazım ne.

Facebook da sadece serial ve normal boy resim yolladım, yani bozuk veya çalışır durumu sizin beyanınıza göre belirliyorlar. İlla kırık çatlak fotoya grk yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccguven -- 12 Şubat 2018; 18:30:53 >
  • Cihazin hali hazirda calisir mi olmasi gerekiyor? Monitorunu kirik oldugu icin ayirdigim bir makine var. Ise yarar mi?

• arkadaşlar çok okuyamadım ama önce kayıt olup sonra mı laptop alınmalı ?
    yeni laptop alındıktan sonra iade yok mu ?
  • ardelis A kullanıcısına yanıt
    Önce kayıt sonra cihaz, aksi durumlara iade verilmiyor aynı gün olsa dahi.

• "ödülünüz kısa sürede teslim edilecektir" mesajının üzerinden 13 gün geçti ama para hala hesabıma geçmedi

hatırlatma mı yapsam acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hp ye sordum ödemenin 45 günü bulabileceğini yazdılar

• Bugün görüşme sağladım. Konu ile ilgili video çekip dönüş yapmamı istediler bir mail aldım. Bilgisayarın sorununu çekip videoya gönderdim. Yarın gün içinde tekrar aramamı istediler.

Size belli bir adım sunuyorlar. Eğer hata kodu almazsanız işlemle ilgili delil istiyorlar.
    Gelişme oldukça yazarım.
  • Geçen cuma günü formu doldurup yolladim. Hala onay bekleniyor diyor. Bu kadar uzun sürmesi normal mi?

• bu mevzu şirket bilgisayarları içinde geçerlimi acaba? şirket için 3 adet bilgisayar alacağız,elimizde de 3 adet hp var,taşören firmanın sözleşmesi yenileneceğinden bilgisayarları da yeniletmek istiyoruz,firmaya en azınan iade olursa faydalı olur.
  • LeonEyes L kullanıcısına yanıt
    Süper dönüşüm programı var şirketler içinde. Cihaz özelliklerinize göre teklif veriyorlar.

• vay arkadaş ne resim istemesi ne video istemesi bozuk pc resmi falan..işleri zorlaştırmışlar iyice.. bize hiçbişey sormadılar direk aldık paramızı
  • ödeme dekontu gönderdikleri günden bugüne 45 gün geçti hala para gondermedi ler, telefon açtım sorun yok gönderilecek diyorlar..

ocakta ürünü aldım şubat da dekont gönderildi mart geçiyor para hala hesabım da yok

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.