Şimdi Ara

eski honda city tavsiye edermisiniz (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
11
Favori
175.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavigökyüzü

Honda City 2007 elite arka bagaj kapağı ve sol yan boyalı arka sol kapı Sacı değişmiş. Kalan yerleri orjinal. 190.000kmde Tanıdık öğretmenden. Okuluna 70 km gidiş geliş yapıyor.

30.000 son fiyat olur diyor

Baştan sona forumu Okudum yorumlar genelde olumlu.

Bu Şartlarda bu araç fiyat olarak uygun mudur

Araç otomatik.

Kullanan oldumu + ve - yöndeki

Yorumlarınız lütfen.

• şuanda severek kullanıyorum. Otomatiği ve vites geçişleri sorunsuz , yakıt ekonomik ve motor gücü yeterli düzeyde. 3 yıldır memnunum
  • pizdies kullanıcısına yanıt
    Honda City 2007 elite arka bagaj kapağı ve sol yan boyalı arka sol kapı Sacı değişmiş. Kalan yerleri orjinal. 190.000kmde Tanıdık öğretmenden. Okuluna 70 km gidiş geliş yapıyor.

30.000 son fiyat olur diyor

Baştan sona forumu Okudum yorumlar genelde olumlu.

Bu Şartlarda bu araç fiyat olarak uygun mudur????

Şahinin doğanın 17-18 bin tl ettiği günümüzde bu araçlara 30 bin bile az bu benim şahsi görüşüm :) Yakıt olarak ekonomik geniş ferah özellikli bir araç. 30 bin tl değer hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Zeugma14 Z kullanıcısına yanıt
    Şahin doğan gibi niteliksiz teneklerin değerli olduğu bu ülkede adam merak ediyor tabi. :)
    Küçümsemek için söylemiyorum tabi A noktasından B noktasına o da taşıyor ama ederinden fazla kıymet verilmesi yanlış.

190 bin km acaba otomatiğin durumu nasıldır;_? iyi bilen biriyle test edin ve sanırım tirger zincir bakımı zamanı da gelmiş olabilir
  • aynen öyle SNNKESKİN hocam. ederinden fazla değer biçiyorlar bu da zaten durgun piyasayı iyice durgunlaştırıyor. Millet arada kalıyor. Kafamız karışıyor.
  • Bahsetmiş olduğum aracı 29.500 e aldım.

İyiki almışım...

• Merhaba Arkadaşlar 2007 Model Honda City Elite Model lpg'li 170 bin km de aracım var. 4 yıldır biniyorum. Hatcback ve bir üst segmente geçmeyi planlıyorum. yanlış hatırlamıyorsam 7.500 veya 8.000 tl civarında hasar kaydı var parça parça toplamda. tavanda,kaputta boya yok. ufak sürtmelerden dolayı kapıların bazılarında boya var. birde sol ön kapı saçı değişmiş, yanılmıyorsam sağ ön çamurlukta değişikti. sizce kaça satışa çıkartayım ? araba fiyatları inanılmaz yükselmiş. bu arada aracın bakımlarını asla geçirmeden yaptırdım.
  • mavigökyüzü M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun hocam. Biz memnunuz umarım sizde memnun olursunuz..
    Güle güle kullanın.
  • 2008 honda city 190 binde 7000 hasar kaydı var parça parça 30 bin istiyor sizce nasıl arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: thorbank

2008 honda city 190 binde 7000 hasar kaydı var parça parça 30 bin istiyor sizce nasıl arkadaşlar
    Hayırlı günler.

Hasarın aracın neresinde olduğu önemli. Genelde sigorta şirketleri ücretleri şişiriyorlar.

Örnek veriyorum benim sağ sol çamurluğun boyanması ve kaputun değişimine 8000 lira hasar kaydı yazdılar.

190.000 km bu araç için hiç bir şekilde çok değil.
  • merhaba arkadaşlar
    forumda okuduğum kadarıyla eski kasa city kullananlar oldukça memnun görünüyor.
    benimde bu araçtan alma niyetim var
    bu araçları alırken nelere dikkat etmeliyim. yılda yaklaşık 18 - 20000 km kullanıyorum
    km kaça kadar olursa sorunsuz birkaç yıl daha binilir. alt takımı, motoru ve kasa için expertiz yaptırırım illaki

bilen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim
  • 2006 model 200 binde kaput ve sag çamurluk boyali. Manuel. Fiyat 24.5 ne dersiniz arkadaşlar? İlk arabam olacak

• Gördüğüm en iğrenç kasaya sahip honda

• merhabalar sport paketin diğer paketlerden çok eksiği var mıdır? 154binde bir sport araç buldum 34000 tl diyor. bu araçlar alınır mı ne dersiniz? aynı fiyatlarda diğer araçlar sorunlu gibi geliyor açıkçası sorun yaşamak istemiyorum.
  • Le0 kullanıcısına yanıt
    Selam,

Aynalar ve kapı kolları sportta siyah plastiktir.Birde yanılmıyorsam hopörler 2 adet eksikti.
  • Lburgazlı kullanıcısına yanıt
    bu 2 konu dışında pek fark yok o zaman doğru mu? birde esp yani yol tutuş için savrulmayı önleyen sistem bunlarda standart olarak mı var acaba ? teşekkür ederim bilgiler için.
  • Le0 kullanıcısına yanıt
    Benim 2006 model comfort modeli vardı.Sportun bir üstü.Aradaki fark bunlardı.Ama comfortun bir üstü elit modelde sis farı vardı ve otomatikti.(direksiyondan 7 ileri.)

ESP hepsinde vardı.8,5 yıl kullandım.Hiçbir sorun yaşamadım.
  • Hayırlı günler. kazasız sürüşler dilerim.

City'min yağ değişimi vardı. Bunun yanında da salıncaklar şanzıman kulakları krank keçesi ön amortisör üst takozlarını değiştirdim. Filtre takımı n11'de satılan takımla aynı fiyat ve marka.

Ayrıca Momo marka aldığım 195/55/15 dört mevsim lastikleri de taktım. Bir yıl üzerine biraz masraf ettik ama değerdi. Bunun dışındı bir de aldığım zaman ön ve arka fren balatalarını değiştirdim.

Nisanda muayenesi var.
  • Honda city için n11'de satılan hararet göstergeli radyatör kapağı var. Alan ya da kullanan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.