Şimdi Ara

eski honda city tavsiye edermisiniz (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
383
Cevap
11
Favori
175.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bir süredir şehir içi kullanım amacıyla 40 bin tl civarı bir araç arıyorum. İlanlarda 2007 model 1.4 Elite Otomatik bir araç gördüm. Sahibi sıralı otogaz taktırmış. 130 bin km civarında tam otomatik bir araç. Belirttiğine göre şase, motor ve şanzımanda bir problemi yokmuş. Toplam hasar kaydı ise 7 bin TLnin biraz altındaymış. Bu aracın şu sıralar ederi nedir? 44 bin istiyorum diyor ancak o parayı veresim yok açıkçası. Sizce ne kadara kadar zorlamalıyım. Ya da o fiyat aralığında şehir içi kullanm için (yılda birkaç defa da uzun yol) tam otomatik bir araç öneriniz olur mu?
  • Bu fiyata iyi bence
  • Arkadaşlar 2008 model elite manuel City im var. Krank mili arızası veriyor. Arac isterse 5.viteste 100 ile gitsin tak diye stop ediyor. Haliyle oldukça tehlikeli riskli bir durum. Ayni durumu yaşayan oldu mu çözümü nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Benim önceki aracım 2006 city comfort modeliydi.Arabayı 86 binde Yakınıma sattım.120 Binde aynı bu hatayı vermiş.Biz de krank mili sensörü görmüyor diye sensörü değiştirdik. Ama sorun devam etti.Daha sonra honda servise götürüldüğünde şuan yerinin tam olarak neresi olduğunu bilemediğim,20-30 cm lik benzin hortumunun katlanmış olduğu ve ara sıra benzin akışını engellediğini söylemişler.50 tl ye hortum değişti.Problem kalmadı.İsterseniz yetkili servise gidip bu şekilde kontrol yaptırabilir siniz.
  • Lburgazlı hocam sağolun cevabınız icin umarim ise yarar

• aslında civic fc5
  • ARAÇ SATILMIŞTIR...

213 bin kilometrede, temiz, bakımlı, kazası belası olmayan bir araç.​

Plaka 01 YH 941. İkinci sahibinden. Sağ ön kapı sacı ayna kırılmasından dolayı serviste değişmiş. Sağ arka kapı ve sağ ön çamurluğa boya rengi tutması için vernik atılmış. Rapor resimlerde mevcuttur.

Manuel vites, Benzin/Lpg li bir araçtır.

Gümüş gri renginde ve Güneş yanığı yoktur. Muayene mayıs ayında. Bir kaç günlük ön camda yolda taş sıçramasından dolayı minik iki nokta var.

Ev aldığımdan dolayı satıyorum. Tlf: 0 539 306 32 29 Fiyat:38.000 TL

eski honda city tavsiye edermisinizeski honda city tavsiye edermisinizeski honda city tavsiye edermisinizeski honda city tavsiye edermisinizeski honda city tavsiye edermisinizeski honda city tavsiye edermisinizeski honda city tavsiye edermisinizeski honda city tavsiye edermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zuzu75 -- 26 Aralık 2019; 21:26:25 >

• Konuyu ilk açan biri olarak izlenimlerimi söyleyeyim. Yakıt. 8 litre civarında. Şu anda bende benzinli Kia Sportage var oda 8.2 ortalamada. City donanım olarak güzel kknsol döşemeler diğer rakiplerinden çok çok iyi. Ama en kötü yanı tasarımı. Tipi hos değil. Sessiz sakin bir araç. Fazla basmayan düz yolda gidenler için iyi. Rampalarda araba bayılıyor. Bunu söyleyim. Özellikle hızınızı alamaz iseniz mesela dağ yolu gibi . Sinir olursunuz. Genel anlamda ben sevmiştim. Ama bursa gibi engebeli bir yerde oturuyorsanız biraz çekiş sorunu yasayabilirsiniz

• Ben de city'mi satmayı kararlaştırdım. Otomatik bir honda civic 1.4 sport veya comfort ile takas ya da satıp alma şeklinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZNGN 61

Ben de city'mi satmayı kararlaştırdım. Otomatik bir honda civic 1.4 sport veya comfort ile takas ya da satıp alma şeklinde.
    Geçen hafta 11 haziran 2020 tarihinde 2007 model 247 bin kilometredeki honda city aracımı internette (Sahibinden.com) ilana çıktıktan sonra bir saat içerisinde sattım. Ön iki çamurluk boya kaput değişikti. 9700 hasar kaydı vardı. Tüplüydü. 42 bin liraya hayırlaştık. Belki 2 bin lira daha alabilirdik. Ama kullanıcıya gitti. Hemen alım işine girdik ve aldığım araçtan kazandım.
  • bursam B kullanıcısına yanıt
    Bende city aracımı çok sevmiştim dediğiniz gibi uzun yol rampada bayılmasa harika. Şehir içinde falan sorun yaşamadım hiç. Klima açıkken bile fena sayılmazdı. Tıkırtısı az konsol plastik aksamında yıpranma kırılma iyi bakılırsa neredeyse hiç olmayan araçlardan.
  • yeni city zaten civic gibi
  • Arkadaşlar bana city 2007 için anten ve dibi lazım bulamıyorum bulan arkadaş varsa link atabilirmisiniz sevinirim not:fırça yıkamada dibinden kırıldı

• eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuzu75

ARAÇ SATILMIŞTIR...

213 bin kilometrede, temiz, bakımlı, kazası belası olmayan bir araç.​

Plaka 01 YH 941. İkinci sahibinden. Sağ ön kapı sacı ayna kırılmasından dolayı serviste değişmiş. Sağ arka kapı ve sağ ön çamurluğa boya rengi tutması için vernik atılmış. Rapor resimlerde mevcuttur.

Manuel vites, Benzin/Lpg li bir araçtır.

Gümüş gri renginde ve Güneş yanığı yoktur. Muayene mayıs ayında. Bir kaç günlük ön camda yolda taş sıçramasından dolayı minik iki nokta var.

Ev aldığımdan dolayı satıyorum. Tlf: 0 539 306 32 29 Fiyat:38.000 TL

Bedava gitmiş be.

• quote:

Orijinalden alıntı: caucass

eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı

Honda'yı sevmem VAG'çıyım ama bu araba bana çekici geldi nedense.

• Tipi kötü ama honda oluşu durumu kurtarıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dr.GU kullanıcısına yanıt

Yeni Honda'lar çöp. Bu arabanın motoru da iyi. i-DSI motor biraz MPI VW gibi gidiyor.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.