Şimdi Ara

Eskişehir İngilizce Kursu Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
16.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdilik Önder Dil ile konuştu babam şu Konuşma Kulubü olayı falan, aslında iyi bir şey de ben biraz utangacımdır ondan Önder Dil'den vazgeçtim diyebilirim ama yinede önerilere açığım. Hocam MyEnglish ile UKLA ACADEMY'yi önerdi. Lise 1'e gidiyorum bugüne kadar fazla çalışmazdım bu sene ağırlık verdim, İngilizce'm fena değil basit cümleler kurabiliyorum kurduğum cümleleri de rahatça telaffuz edebiliyorum ama seri seri konuşamıyorum konuşulanları da anlayamıyorum. Bana ne yapmamı önerirsiniz yaz boş geçsin istemiyorum?

• bizim bir tanıdık sanırım 2 sene my english gitmişti kurs bittiginde epey bir şey öğrenmişti diyebilirim bu arada ingilizcesi sıfır düzeydeydi ama sonra 1 yıl amerikaya gitti
    eger ingilizceyi iyi konuşmak istiyorsan kişisel fikrim bu türkiyede olmaz burada benim ingilizcem çok iyi diyen biri bile yurt dışına çıktıgı zaman nekadar berbat oldugunu görüyor bizim kurslar sadece grameri iyi öğretiyor ama önemli olan gramer degil ki konuşabilmek forumlarda görüyorsunuzdur seviyem Intermediate, Upper Intermediate diyenler ama ne konuşulanı anlıyor nede konuşabiliyor o zaman seviyen Upper Intermediate olsa ne olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berrakk -- 5 Haziran 2014; 20:44:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berrakk

bizim bir tanıdık sanırım 2 sene my english gitmişti kurs bittiginde epey bir şey öğrenmişti diyebilirim bu arada ingilizcesi sıfır düzeydeydi ama sonra 1 yıl amerikaya gitti
    eger ingilizceyi iyi konuşmak istiyorsan kişisel fikrim bu türkiyede olmaz burada benim ingilizcem çok iyi diyen biri bile yurt dışına çıktıgı zaman nekadar berbat oldugunu görüyor bizim kurslar sadece grameri iyi öğretiyor ama önemli olan gramer degil ki konuşabilmek forumlarda görüyorsunuzdur seviyem Intermediate, Upper Intermediate diyenler ama ne konuşulanı anlıyor nede konuşabiliyor o zaman seviyen Upper Intermediate olsa ne olur

Dostum Amerika'ya gitme gibi bir imkanım yok maalesef, ne yapmamı önerirsin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0

quote:

bizim bir tanıdık sanırım 2 sene my english gitmişti kurs bittiginde epey bir şey öğrenmişti diyebilirim bu arada ingilizcesi sıfır düzeydeydi ama sonra 1 yıl amerikaya gitti

o zaman mecbur burada bir kursa gideceksin ama ingilizceyi iyi öğrenmek için hayatının bir parçası haline getireceksin yurt dışına gidenler neden öğreniyor çünkü sürekli ingilizceye maruz kaldıkları için televizyonu açıyorlar ingilizce yayın yapan kanallar sokaga çıkıyor herkes ingilizce konuşuyor zaten türkiyede iyi öğrenilememesinin sebebide bu çünkü burada bu dili sürekli konuşacagımız insan yok mesela yurt dışında iyi öğrenip gelenler bile belli bir zaman sonra dili konuşmazsa köreliyor
    kendine dedigim gibi iyi kurs bul my english fena degil diyorlar ama tabiki bilemem gitmedigim için ama biraz pahalıymış onu söyleyeyim bunun haricinde sürekli boş zamanlarında yabancı dizi izle radyo dinle televizyon kanalı bul onu izle bu aktiviteleri hergün 1 saat bile olsa yapmaya çalış o zaman ilerler daha yaşın küçük ileride ne olur belli olmaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0

quote:

o zaman mecbur burada bir kursa gideceksin ama ingilizceyi iyi öğrenmek için hayatının bir parçası haline getireceksin yurt dışına gidenler neden öğreniyor çünkü sürekli ingilizceye maruz kaldıkları için televizyonu açıyorlar ingilizce yayın yapan kanallar sokaga çıkıyor herkes ingilizce konuşuyor zaten türkiyede iyi öğrenilememesinin sebebide bu çünkü burada bu dili sürekli konuşacagımız insan yok mesela yurt dışında iyi öğrenip gelenler bile belli bir zaman sonra dili konuşmazsa köreliyor
    kendine dedigim gibi iyi kurs bul my english fena degil diyorlar ama tabiki bilemem gitmedigim için ama biraz pahalıymış onu söyleyeyim bunun haricinde sürekli boş zamanlarında yabancı dizi izle radyo dinle televizyon kanalı bul onu izle bu aktiviteleri hergün 1 saat bile olsa yapmaya çalış o zaman ilerler daha yaşın küçük ileride ne olur belli olmaz

Sağolun desteğiniz için.

• Bilal0 kullanıcısına yanıt
    Hangisine yazıldın kardeşim. Almanca kursu arıyorum ben de .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mech.engr

Hangisine yazıldın kardeşim. Almanca kursu arıyorum ben de .

Önder Dil'e. Haftada(Cumartesi-Pazarı seçtim) 3+3=6 saat görüyorum, 4 saat Türk, 2 saat yabancı öğretmen ile. Her ülkeden öğretmen var sanırım ben şimdiye kadar bir Ukrayna'lı bir Suriye'li bir de İran'lı öğretmen ile tanıştım daha tanışmadığım 15 tane falan yabancı öğretmen var. Hepsinin aksanı farklı farklı, hepsinden bir şeyler öğreniyorsunuz. Haftada 3 saat de Konuşma Kulübü'ne gitme hakkınız var. Her öğretmenin belirli gün ve saatlerde konuşma kulübü oluyor istediğinize gidebiliyorsunuz tabi ki seviyenize göre. Buraya kadar her şey iyi hoş ancak Türk öğretmenlerin iyi öğretmen olduklarını düşünmüyorum, en azından bizim sınıfın öğretmeninin. Anlatma kabiliyeti fazla değil, bazen Türkçe bir muhabbet başlıyor ders öyle kaynıyor, ortam da pek iyi değil, insanlar İngilizce'yi öğrenmek için değilde gelmiş olmak için geliyor gibi, çabalayan pek yok. Fiyatı diğer kurslara göre makul ancak fiyat ile performans eş değerde. Sınıflar genelde 7-8 kişilik ancak bizim sınıf istisna, 15 kişi civarıyız. Genel olarak bakarsak fena değil denebilir ancak sırf kursa gelirseniz, kendiniz çabalamazsanız gelişemezsiniz.
    Maalesef Almanca kursları hakkında pek bir şey söyleyemeyeceğim. Yabancı öğretmen çeşidi İngilizce'nin ki kadar fazla değildir diye düşünüyorum.

• Kuzenim My English e gitmişti çok sıkı ben gelemem sıkıya diye yakınıyodu ama ing konuşabilmesine katkı sağladığını ve yabancı hoca avantajı olduğunu soyledi.Ben de bu sene denicem umarım bende konuşabilirim artık:(fiyat konusunda biraz sıkınıtılıymış ama hakkını vermesi önemli.10 kez kursa gitmek istemiyorum.
  • Ben Oxford House College'a gidiyorum. Amerikalı hocaları var. Çok memnunum. Geçen yıl bir arkadaşım da burayı tavsiye etmişti. Programları süre ve fiyat açısından uygun geldi. Birçok dil kursunu dolaştım. Çoğunun süreleri yetersiz ya da fiyat olarak daha pahalı. Yurtdışı bağlantılı bir okul olması da hoşuma gitti. Yurtdışı düşünen birisi olarak parasını ayarlayabilirsem mutlaka gitmek istiyorum. Yalnız nereye gideceğime henüz karar vermedim. İngiltere'ye daha önce giden arkadaşlar şehir ve okul anlamında tavsiye verebilirler mi acaba?
  • Wimbledon ' a gidin derim kesinlikle, her yönden harika...
  • espadon26 E kullanıcısına yanıt
    Sanırım eskiden iyidi ama şuan memnun olan öğrenci görmedim.
  • Bilal0 kullanıcısına yanıt
    Önder Dil de tamamen Suriyeli öğrenci dolu sanırım İngilizce eğitim yoğunluğu eskisi kadar yok. Türkçe eğitim veriyor.
  • arkadaşlar hem çok uygun fiyatlı hem de süper eğitimin olduğu adresi sonunda buldum. Oxford Eskişehir dil koleji, kendi internet sitelerinde fiyatlar da yazıyor. ben çok memnunum hocamız yabancı. daha önceki yıllarda başka okul deneyimlerim de oldu ama şuanki dil kursumda daha iyi öğrendiğimi hissettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskişehiring -- 5 Aralık 2017; 13:53:23 >
  • Benim de tavsiye ye ihtiyacım var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akademik Dil Kursu ankara İstanbul İzmir Manisa bursa dan sonra şimdi eskişehirde değerlendirebilirsiniz.

akademik yabancı dil kursu
    En Nitelikli İngilizce Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursu
    https://www.akademikdilkursu.com
  • Sonundaa en sevdiğim ve online olarak ders aldığım İngilizce kursum Eskişehire geliyormuş. Akademik Yabancı Dil Kursları bir araştırmanızı öneririm bende

• Tüm yorumları teker teker okudum. reklam içerikleri almış başını gidiyor. kimseyi kandırmaya gerek yok. Bursada ingilizce kursu tavsiye denildiğinde bu işi hakkıyla yapan Aysun Uğuş tur.

web sitesini inceleyin arayın görüşün.

www.aysunugus.com.tr

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.