Şimdi Ara

Open english 2 al 1 öde baslamis, fiyat alanlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
3
Favori
1.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En dip kac teklif ediliyor, fiyat alanlar buraya yazabilir mi? Kampanya agustos sonu bitiyor... Open english 2 al 1 öde baslamis, fiyat alanlar?

• 25k dediler, ben de bulabilirsem ikinci ile almak istiyorum.

• Bugün (14 Ağustos 2023) 1 yıllık premium üyelik başlattım, ortak olmak isteyen varsa özelden yazabilir bana.

• Ben de düşünüyorum özelden size mesaj attım

• Guest-51301BEB4 G kullanıcısına yanıt
    Siz aldınız mı acaba üyelik
  • 22850 TL fiyat aldım 2 kişi kendime budy arıyorum bende

• merhaba open english üyeliğimi devretmek istiyorum. tam 5 ay kullanım süresi vardır. düşünen varsa 0536 300 79 05 ile iletişime geçebilir.

Open english 2 al 1 öde baslamis, fiyat alanlar?
  • Ben de 2 paket aldim ,birini satmak istiyorum ,dusunuyorsaniz yazin fiyatta konusalim

• Ne kadar fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51301BEB4

25k dediler, ben de bulabilirsem ikinci ile almak istiyorum.

Merhaba,

ben 24.000 teklif aldım türkiye sigorta üyeliğim var 18.000 tl ye düşecek. 2. kişiyi arıyorum. 0544 413 9009

• sessizliksenfonisi S kullanıcısına yanıt

0544 413 9009

ne zaman aldınız fiyat nedir

• 31 agustos 2024 e kadar gecerli ,standart paket

• malumath M kullanıcısına yanıt

Merhaba fiyat nedir acaba

• Arkadaşlar şöyle bir durum var; normal zamanda %60 indirim uyguluyorlar ve bu indirimle 2024 ocak ayı için 14k ücrete denk geliyor.

Birde 2 al 1 öde kampanyası uyguluyorlar bunda da asıl ücret üzerinden 2024 şubat ayı 34k(kişi başı 17k) gibi bir ücretle satış yapıyorlar. Yani ikinci kişiyi bulacam diye uğraşmayın %60 indirimi denk getirin tek başınıza alın. Satış taktiği uygulayarak sanki çok uyguna geliyormuş gibi 2 al 1 öde kampanyasına kanmayın.

Son olarak şunu söyliyim farklı telefonlardan ararsanız eğer emin olun daha da uyguna alırsınız(kime ne denk getirirlerse). Denedim ve aynen dediğim gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.