Şimdi Ara

Eski bir oyun arıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler oyunu pistin üzerinden oynuyorduk yani arabaları yukarıdan izliyorduk. Yarışların olduğu yerler enteresandı böyle buzlu yollar falan vardı,arabalar kayardı. Yollardan böyle silah tarzı şeyler alırdık(arkadaki arabaların kayması için yağ, önümüzdeki arabayı vurmak için bomba gibi) 2004-2008 yılları arasında oynadım sanırım pek hatırlamıyorum.Yıllardan emin değilim beyler ama o civarlardaydı sanırım. Yardımlarınızı bekliyorum :)

• Şu resimdeki oyunsa IGNITION adı

Eski bir oyun arıyorum
  • Yok değil malesef. Grafikler daha iyiydi
  • micromachines v4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 25 Kasım 2013; 22:21:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whizjeh

Beyler oyunu pistin üzerinden oynuyorduk yani arabaları yukarıdan izliyorduk. Yarışların olduğu yerler enteresandı böyle buzlu yollar falan vardı,arabalar kayardı. Yollardan böyle silah tarzı şeyler alırdık(arkadaki arabaların kayması için yağ, önümüzdeki arabayı vurmak için bomba gibi) 2004-2008 yılları arasında oynadım sanırım pek hatırlamıyorum.Yıllardan emin değilim beyler ama o civarlardaydı sanırım. Yardımlarınızı bekliyorum :)

RE-Volt ?
  • Whizjeh kullanıcısına yanıt
    bende oynamıştım da adı şimdi aklıma gelmedi bir türlü
  • Rollcage Stage II
  • Mad Cars?
     Eski bir oyun arıyorum
  • anlattıgın oyunu anladım bende cd si vardı, ismini hatırlamıyorum ama 1 ay sonra eve gidicem gidince bulabilirim ismi.

edit: bende ki bu oyundu, kayma dışında anlatıklarına uyuyor.

Eski bir oyun arıyorum

Eski bir oyun arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Purone -- 26 Kasım 2013; 18:47:10 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Bunlar da değil beyler. Oyun m harfi ile başlıyordu galiba ama emin değilim.
  • Aradığın oyun "Re-Volt" arkadaşım. Yılların efsanesi Gerçi re-volt'ta buzlu bir pist yok diye hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 28 Kasım 2013; 11:16:03 >
  • Yok re-volt değil. Grafikler daha da iyiydi.
  • Whizjeh kullanıcısına yanıt
    micromachines v4 işte
  • Yok değil
    Edit: Hatta oyunun kapağında 3 tane araba vardı onu hatırladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whizjeh -- 29 Kasım 2013; 16:27:24 >
  • Hot Wheels'ın çıkardığı oyun serilerine bakmanı tavsiye ederim. Anlattığın tarzda oyunları var belki onlardan biridir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.