Şimdi Ara

Eski Bilgisayarlarda Oynanabilecek Muhteşem 50 Oyun! [EMEĞE SAYGI] (Güncellendi) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (4 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil
5 sn
42
Cevap
12
Favori
223.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Borderlands 1 ve 2 de bu listeye eklenebilir. Belki 2 zorlayabilir ama 1. oyun eski pclerde oynanabilir. Size çok rahat 20 25 saatlik çok keyifli bir oynanış sunar. Ayrıca Diablo 1 ve 2 ekran kartsız bile oynanır . Fate serisi (wild tangentin oyunları) de hack n slash oynamak isterseniz öneririm eğlenceli ve zevklidir.
  • Emeğinize Sağlık Hocam Çok Güzel Bir Konu Olmuş
  • Emeğiniz için teşekkür ederim. Çoğunu oynadım ve iyi oyunlar. Güzel bir nostalji oldu.
  • Valla kardeşim duygulandım resmen gençliğimin oyunları resmen :) eline sağlık güzel liste. ama freedom fighters'ı eklemen lazım oynamadıysan tavsiye ederim. ben bulamıyorum hiç bir yerde.
  • Şu makalede farklı oyunlara da yer vermiş.Çöp bilgisayarlar için en iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRcowboy -- 13 Mart 2019; 9:25:26 >
  • çok güzel derlenmiş elinize sağlık
  • eskici07 E kullanıcısına yanıt
    Serious Sam 3 görünce daha çok duygulandım, net gidince arkadaslarla baglardık pclerı gırerdık
  • aynı kafadayız bro. half life 2 favorimdir
  • Emeğe saygı diye özellikle belirmeye ne gerek var? Birinin çıkıp eski pclerde oynanabilecek oyunları buraya neden yazdın diyecek hali yok.
  • merhaba beyler bir oyun vardı 2010dan önce oldugu kesin.yalnız kesik hatırlıyorum oyunumuz the witcher gibi kılıclı bir adama sahibiz mahzenlerde(gizemli yerlerde) falan geziyoruz acık dünya oyunu gibiydi şifreli bulmacalı tarzda tek hatırladıgım sahnesi ise 3-4 tane taş var onları kollarından ittirip karşımızda duvarda bir şeylerin birleşmesini sağlayıp yani şifreyi oluşturup kapıyı acıyorduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frknkoca2

merhaba beyler bir oyun vardı 2010dan önce oldugu kesin.yalnız kesik hatırlıyorum oyunumuz the witcher gibi kılıclı bir adama sahibiz mahzenlerde(gizemli yerlerde) falan geziyoruz acık dünya oyunu gibiydi şifreli bulmacalı tarzda tek hatırladıgım sahnesi ise 3-4 tane taş var onları kollarından ittirip karşımızda duvarda bir şeylerin birleşmesini sağlayıp yani şifreyi oluşturup kapıyı acıyorduk.
    Prince of Persia
  • berkayjan kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevabınız için yalnız pop olmadıgına eminim karakteri farklı sırtında kılıç vs vardı
  • Vay be listedeki oyunlara bak. Çoğu efsane diyebileceğimiz oyunlar.
  • Çok güzel liste olmuş. İki ilave de ben yapayım:

Öncelikle ETS 1 yerine 2'yi öneririm. Benim külüstür laptop bile gayet rahat oynatabiliyor düşük ayarlarda.

Fuel (2009)
    Eski Bilgisayarlarda Oynanabilecek Muhteşem 50 Oyun! [EMEĞE SAYGI] (Güncellendi)

Eski Bilgisayarlarda Oynanabilecek Muhteşem 50 Oyun! [EMEĞE SAYGI] (Güncellendi)

Devasa bir açık dünya (Tam olarak 14400 kilometrekare, kafanızda canlandırmanız için söyleyeyim, Ankara'nın yüzölçümü 25706 kilometrekare) ve motosikletten buggy'e, ATV'den canavar kamyonlara geniş bir araç yelpazesi, değişken doğa olayları (Fırtına, orman yangını v.b) ve değişken hava koşulları ile gayet güzel bir yarış oyunu. Yapılabilecek aktiviteler haritanın büyüklüğüne göre az kalsa da, sırf o atmosferde iki tur atmak için bile oynanır.

Rise of Nations (2003)

Age of Empires'ı epey andırsa da, taş devrinden ateşli silahlara, uçaklara hatta nükleer füzelere kadar gelişebildiğiniz bir strateji oyunu. Mutlaka oynamalısınız diyorum.

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    sondaki oyun ilgimi çekti.Bir bakayım teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: George of Kagen

Gayet güzel bir liste olmuş. Elinize sağlık. Ben de eklemeler yapacağım. Cidden yararlı yahu.

Eski PC'm 8500GT ekran kartına sahipti ve onla oynadığım oyunları düşündüğüm de;

Titan Quest ve eklentisi (Hala güncelliğini koruyan ve Steam indirimleri sırasında kaçırılmaması gereken bir oyun)

Far Cry 2

Dont Starve & Dont Starve Together

Left 4 Dead 1&2

Age of Mythology HD

Age of Empires II HD

Rise of Nations

Rome Total War (Efsane)

Vampire Masquare Bloodlines

Jade Empire

Fable I ve II

KOTOR I ve II

Suffering I ve II (Mükemmel bir korku oyunu serisidir)

Silent Hill 2,3,4 ve Homecoming

hepsinin metacritic ortalamaları yüksek ve hala güncelliğini koruyan oyunlar

Alıntıları Göster

age of empires geçerli olmamalı 8gb ram istiyor yani onu yükleyeceğine git gt770 ekran kartı al 8gb ram in varsa directx yükselt hello neighbor oyna daha mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

GTA serisi, San Andreas'a kadar. FX 5200 ekran kartı ile San Andreas oynadığımı hatırlıyorum.

aga sen ne diyon ben ati x1200 le oynadım san andreas hiç kasma yaşamadım fx 5200 ü bırak ben 1.20 ghZ 20 yıllık amd ile oynadım gta san andreas ı

• gta san andreas öneririm 1.20 ghZ amd ile oynamışlığım var

• quote:

Orijinalden alıntı: masterdadargrefi

aga sen ne diyon ben ati x1200 le oynadım san andreas hiç kasma yaşamadım fx 5200 ü bırak ben 1.20 ghZ 20 yıllık amd ile oynadım gta san andreas ı

Alıntıları Göster

Hort olacak ama ilk bilgisayarımda ekran kartım Fx5200'dü. İşlemci de P4 1.86 GHz idi. Yağmur yağınca oyun kasmaya başlardı o yüzden her yağmur yağdığında ICIKPYH yazar havayı güneşli yapardım. Eski Bilgisayarlarda Oynanabilecek Muhteşem 50 Oyun! [EMEĞE SAYGI] (Güncellendi) 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.