Şimdi Ara

Eski Bilgisayarımı Ne Yapayım? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1-tv çıkışlı ekrankartı tak movix kur müzik setiyle televizyonun arasına koy (divx player)
    2-adsl kullanıyorsan linux kur 2. makina olarak bağla gün boyu downloadda bırak
    3-adsl kullanıyorsan windows kalsın netten reklam seyrettirip para veren 8-9programa birden abone ol hepsini aç ee tabi birde clicker kur makinaya takılsın bakarsın para ödeyen çıkar
    4-bir gariban çocuğa ver sevinsin(doguda bir okula falan bağışta olur)
  • pentium200 mpeg1 i zor oynatır.. divx i nasıl çalsın? bu arada clicker olayı süper yaws :)
  • bence overclock falan dene sınırlarını zorla aletin
    ya da hayvan besle içinde ne bilim
  • pentium 200 oc yese ne kadar olur max ?

233? 266 :S
  • ver ıhtıyacı olan bırıne olsun bıtsın.
  • ben de vardı, yeni bilgisayarımı tamir etmesi karşılığında tamirci çocuğa verdim
  • Bende de P2 350 makine var, uzun süredir download için kullanıyorum. sessiz ve az enerji harcıyor. Aynı zamanda evdeki diğer iki makineye interneti paylaştırıyorum. mp3 gibi projelerim var ama üşendiğimden dolayı yapamadım bir türlü . Mesela ses sistemine bir röle takıp röleyi de makinenin com portuna bağladıktan ve ilgili programı kurduktan sonra kumandanın br tuşuna basıp ses sistemini ve mp3 player'ı açmayı düşünüyorum ama kasıyor
  • Bana kalsa bir server olarak kullanırdım . Suse linux yada red hat kurar , adsl'i ana bilgisayarıma aktarırdım . Hatta kendini otomatik internet üzerinden güncelleyen bir antivirus programı ve de server makinalar için tasarlanmış bir firewall kurar . Ana bilgisayarlar için bu tip uygulamaları kullanmadan performans kazanırdım .
    -
    Benim böyle bir bilgisayarım vardı .
    Sistem :
    166 MMX
    Acer Anakart
    128 Sdram
    24x Acer cdrom
    1.6 Gb Fujitsu harddisk ( çok kaliteliydi hala kullanırım , serin serin klima sistemli )
    14" Acer 34TL monitor
    vs vs ...
  • 50 milyon öderim yolla
  • bir ilkokula bağışlamak en iyisi bence. benim p3 makinayı ileride yeni pc alınca kendi okuduğum ilkokula bağışlamayı düşünüyorum. daha çok erken ama
  • bence bir internet kafeye falan ver linux server makina üzerinden onu çok hızlı bir şekilde kullanırlar...
  • Eğer kendini linux/unix/freebsd de geliştirmek gibi bir düşüncen var ise, biçilmiş kaftan.
  • 50 milyona bana sat :)
  • Gerçekten ona ihtiyacı olan insanlar olabilir, çıkar bigün ver gitsin.
  • deney yap overclock yap biseyler yap iste bak onun kasasınden guzek mangal olur
  • Amma uzun ettiniz beaaa sen nerdesin goodforce bana yakınsan sat, ben alırım
    düşündüğün rakamı yaz...kitap çeviren bir arkadaşıma vereceğim
  • sıpıt gitsin al kendine bi AMD bak keyfine
  • 8 sene sonra yazıyorum yuh ya ne makınelerdı ya 2 mb ekran kartışimdide 4 gb ekran kartlarını begenmeyenler var
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.