Şimdi Ara

Esenyurt Mehterçeşme Mahallesi Nasıl bir yer ? Acilllllll....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
11.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Esenyurt Mehterçeşme mahallesi sizce nasıl bir yer ? insanları nasıl ? öğrenciye uygun bir yermi? çok fazla it kopuk varmı ? bu konuda sadece bilgisi olanlar bilgi verirlerse çok sevinirim. Çok acilll bilgiye ihtiyacım var... Şimdiden teşekkürler

• kavgalari seviyorsan kim vurduya gitmek istiyorsan buyur git .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten o kadar kötü bir yer mi?
  • güzel
  • Ben oradayim esenyurtun ic taraflarina gore iyidir..ogrenciyim dedin innoviada falanmi oturacaksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet öğrenciyim ama İnnoviada oturmam çünkü orası biraz fazla benim için ama innovianın yanlarındaki Metrobüse yakın evlerden birisinde oturma gibi niyetim vardı açıkçası
  • Gel ve gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahriddin

Evet öğrenciyim ama İnnoviada oturmam çünkü orası biraz fazla benim için ama innovianın yanlarındaki Metrobüse yakın evlerden birisinde oturma gibi niyetim vardı açıkçası

Bence yine de gelme buralara..okul nerede avcilardaysa olabilir ama ben hergun fatihe gidiyorum canim cikiyor metrobuste

• Aslında gelmeye çokta hevesli değilim ama maalesef ekonomik şartlar el vermiyor :) benim okulda beyazitte :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahriddin

Aslında gelmeye çokta hevesli değilim ama maalesef ekonomik şartlar el vermiyor :) benim okulda beyazitte :S

Metrobuse yakin yrler beylikduzu sayilir abartildigi kadar kotu degil ama yoollarda yotulursun..

• kardeş evden cıkarken çelik yeleği giymeyi unutma bide alabiliyosan camları kurşun geçirmez al

• Esenyurt'mu?

Ayrıca okul Beyazıt'ta ise daha yakın yerlerden bulabilirsin.
  • zahriddin Z kullanıcısına yanıt
    biraz fazla öde temiz yerde otur , kavga derken insanlarin seviyesinden kaynakli avcilarda da olur firuzkoy dede esenyurtta da :) esenyurtun her bolgesi benzer sitede oturmak en mantiklisi ama aksamlari yurumek tehlikeli o yerlerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar teşekkür ederim cevaplarınız için ama hiç bir cevap açıklayıcı olmamış , yok daha yakın yerde otur yok biraz daha fazla para ver temiz yerde otur, zaten param yetse daha yakın veya temiz yerde otururum bende
  • Esenyurttan sonrasını okumadım

• Esenyurtun E-5'e yakin olan yerleri guzel. Ayni beylikduzu gibi. Nazim hikmet bulvarinda oturdum. Regnum towers sitesinde oturdum. Esenyurtun ic mahallesi gibi degil. Havuzlu guvenlikli site.
    Tavsiye ederim ben cunku yasadim ordan biliyorum. Ama ic mahallelerde asla yasama

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.