Şimdi Ara

ESEA'nın hali :D (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

Sprayi kendi nasıl yapıyor ya, uzaklığa göre ne kadar aşağı çekip çekmeyeceğini nasıl biliyor öyle iş mi olur müneccim mi bu

taradığın mesafe ile ne kadar aşağı çekeceğin ne alaka? sprayde 50m deki adama da aynı patterni yaparsın 100m dekine de.

bu arada, hiç kimse hassas ayarlanmış bir recoil makrosu kadar iyi recoil veremez. yani iyi spray bilen adam makroluyu ağlatır diye bişey yok.
  • can_celik kullanıcısına yanıt
    Fizik okudun mu? Kolunu önündeki adamın kafasından 45 derece aşağı ateş edersen midesine gelir, 1 kilometre ötedeki adamın kafasından 45 derece eğersen adama gitmez bile. Uzaktaki adama spray atarken daha hızlı aşağı çekmen lazım, önündeki adama sprayi dümdüz tutsan yine gider zaten.

Edit: Patern değişiyor demedim zaten yazımı okumamışsın ki, paterni çizerken paternler arası noktaları çizme hızın değişken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 23 Mayıs 2017; 17:40:59 >
  • Günaydın kardeşim ben bırakalı baya oldu sadece 1 ay oynamıştım bu oyundan bi bk olmayacagını o zaman yine anladım ve uzaklaştım oyundan :) hele hele esea dan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReaLGz kullanıcısına yanıt
    ben gayet okudum, dediğin şey mesafe arttıkça paternin şekil olarak değişmese de ebat olarak büyümesi (mermiler arasındaki mesafenin artması) anlamına geliyor. bu da hedefe uzaklığına göre paternin değişmesi demek. saçmalık.
  • esea halinden şikayetçi değildir umarım veresiye çalışmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.