Şimdi Ara

Escape Plan (2013) | Sylvester Stallone - Arnold Schwarzenegger (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
2
Favori
4.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konusu arkadaşin dediği gibi çok basitti ama ben filmi beğendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 puan hakediyor...bazı olaylar çok üstü kapalı geçilmiş ama kurgu olarak hoşuma gitti izlenir...
  • bluray düştü
  • Sıkıcı filmdi hiç beğenmedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hapishane filmi diye Prison Break ayarinda bir kurgu yada Esaretin Bedeli tadında bir film beklentisi icine girenler var.

Iki usta aksiyon oyuncusunun filmi ve cok seyler sunmasada kendini izleten bir film. Bu iki efsaneyi boyle ayni filmde gormek bile ayri bir keyif.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drizz_t

Hapishane filmi diye Prison Break ayarinda bir kurgu yada Esaretin Bedeli tadında bir film beklentisi icine girenler var.

Iki usta aksiyon oyuncusunun filmi ve cok seyler sunmasada kendini izleten bir film. Bu iki efsaneyi boyle ayni filmde gormek bile ayri bir keyif.

efsane mefsane zamanı geçmiş artık bunların
  • Konusu uzun olmayan ve sonuna kadar sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film ne iyi ne kötü sadece konusu kısa ve 1 gün sonra unutulacak bir film.
  • Bugün ne izlesem diye düşünürken açıp izleyebileceğiniz tarzda 2 efsanenin güzel filmi. 8/10 veririm ben izlerken keyif aldım ve hiç sıkılmadım ki benim için en önemli şey bu zaten. En azından cehennem melekleri vs gibi saçma sapan aksiyon yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Sıkıcı filmdi hiç beğenmedim.

kardeş sen başka film izledin galiba .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persentil

quote:

Orijinalden alıntı: Drizz_t

Hapishane filmi diye Prison Break ayarinda bir kurgu yada Esaretin Bedeli tadında bir film beklentisi icine girenler var.

efsane mefsane zamanı geçmiş artık bunların

Sana göre oyle olabilir ama benim icin hala izlenebilir konumdalar. ;)

• Filmi izledim fena degildi. Çerezlik
  • İzlemesi keyifli arada hafif heycan yaptıran hos vakit gecirticek bir film kesinlikle kotu degil ama beklenti yuksek olursa hayal kırıklıgı yaratabilir.

• Film güzeldi ama bu adama zeki roller gitmiyor daha çok cehennem meleklerindeki hali iyi gidiyor.Zeki adam rolü en iyi Wentworth Miller,Robert Downey jr ve Russell Crowe'a yakışıyor
  • güzel film ama şu efektler çok ucuza kaçılmış yakışmıyor bu efsanelere, kaltesi düşüyor bu yüzden filmin.
  • Bu ayarda böyle hapishaneden kaçmalı zekalı() film önerisi olan
  • Peculyar kullanıcısına yanıt
    Film değil ancak dizi izlerim dersen tavsiyemdir.
  • Teşekkür ederim zaten aklımda vardı o aynı bu tarz film arıyorum
  • Oldukça hoş bir film. bildiğimiz bu baba aksiyoncu abiler olaya birazda beyin katarak hoş bir film çıkarmış :) stallone u 90 yaşına kadarda olsa izlerim sanırım :D
  • Güzel filmdi ancak role gitmemiş gibi bizim dayı. En azından ben yakıştıramadım. Genel olarak da izlemelik güzel film.7/10
  • Beklentiyi artırıp filmi beğenmeyenler olmuş. 2 saat sizi sıkmadan izleten film iyi filmdir bu da iyi bir film
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.