Şimdi Ara

Escape from Tarkov [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
902
Cevap
31
Favori
46.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 210
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 18
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 31
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Winter Is Coming (89 mesaj) Siannis (75 mesaj) Bullseye_F16 (60 mesaj) Patren (36 mesaj) İLkinSAin (33 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (669 mesaj) Mobil (153 mesaj) Tablet (8 mesaj) Mini (24 mesaj) Uygulama (49 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Escape from Tarkov [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    759 Mesaj
    O değil de 3 aydır oynayamamıştım. İşlerin yoğunluğu sebebiyle.

Komple Türkçe Dil Desteği getirmişler.

Üstelik Battlestate Games, bundan sonraki projeleri için de Resmi Türkçe Dil Desteği getirmiş. Şaka maka adamlar Türkçe'yi entegre ettiler ve edecekler tüm yapımlarına.

Helal olsun. Zaten favori oyunumdu. Bir kez daha takdirimi kazandı.

Link : Escape From Tarkov Artık Türkçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siannis -- 7 Eylül 2020; 9:41:1 >
    |
    |
    Oyuna yeni başladım Factory haritasında 4-6 kişi gözüküyor başlangıç olarak.

20 dk'da süre veriyor her oyun başında çıkış için..

-Bu 4-6 kişi arasına player scav'ler dahil mi yoksa sadece pmc'ler mi sayılıyor ?

-Pmc'lerden veya duruma göre scav playerlardan biri ölünce,

oyun yeni bir oyuncuyu tekrar atıyor mu oyuna yoksa eksik mi devam ediyor.

Sadece PMC'LER sayılıyor.
    PMC ölünce yerine girmez ama scav player'lar ölünce yerine yenisi girebiliyor.
    |
    |
    Fadeout kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter. bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: oldumu denmez oldu mu denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.
  • Binbaşı
    1235 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Sadece PMC'LER sayılıyor.
    PMC ölünce yerine girmez ama scav player'lar ölünce yerine yenisi girebiliyor.
    Cevap için teşekkürler..

Scav playerlara durup durup ölüyorum çıkışlara pusuyorlar.

Dün Factory'de 3 tane PMC vurdum çıkışa doğru giderken

Scav player yeni spawn olmuş herhalde daha 5dk vardı oyunun bitmesine

ya da ortasından katılmış oyuna hemen indirdi.

Scav playerların sayılarının sınırı olmaması oyunu aşırı zorlaştırıyor.

O haritada siz de scav olarak girerseniz görürsünüz ki çoğunlukla son 14 ve 10. dakikada scav player alıyor. Siz de o dakikalarda biraz dikkat ederseniz iyi olur. Bir de 3. kapı yerine alternatif çıkış daha iyi olur. Camera Bunker Exit veya Office Window gibi...
    |
    |
    Fadeout kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter. bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: oldumu denmez oldu mu denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    merhaba,elimde 1 adet standart edition key mevcut.ilgilenenler pm atabilir
    |
    |

Oyunda loot yapılacak en iyi harita hangisi?

Oyunu 4 aydır oynuyorum arkadaş çevrem olmasa tek başına çekilecek oyun değil. aug, ump, m16 vb bati avrupa ve abd silahlari eklense iyi olacak ama bu hizla hiç bi halt geleceği yok. Güya road map oluşturuluyor şu bu gelecek deniyor ama ben pek inanmiyorum. Optimizasyonda aşırı sıkıntılı 1440p oynarken daha belirgin hissediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2018 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V - Intel I7 10700KF 4.5@ - MSI Z490 MAG Tomahawk - Xigmatek Aurora 120 ARGB Water Cooler - G.Skill Trident Z RGB 32GB(2x16) 3200Mhz CL16 - MSI GeForce RTX2070 Super Gaming X Trio 8G - Corsair iCUE 465x RGB White Case - Corsair LE200 240GB SSD - WD Blue 1TB M.2 SSD - WD 3TB Blue HDD - Monster Aryond A32 31.5' V1.1 QHD 165hz HDR/GSync Monitör - Cougar CMX-700W 80+ Modüler PSU - Alienware AW768 Pro RGB Brown Mekanik TR Keyboard - Alienware Elite AW958 RGB Gaming 12K DPI Mouse - Gamepower RGB Mousepad - Samsung S20 Plus 128GB Cloud Blue
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj

eliimde bir adet standart hesap var,kendim açtım hesabı vs,mail ile birlikte verilecektir,pm atabilirsiniiz.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: JaReD22

Oyun yaparlar steame getirmezler sonra oynanmasını beklerler

Kendi kitlesi var ve kitle kemik kitle sayılacak düzeyde ama hile ve saçma bugların önünü almazlarsa kendilerini itirecekler ilk oyunları contract wars gibi olacak.

|
    |

battlestate tarkov da artık email değişimini kaldırdı, hesap aldığınızda artık email değiştiremeyeceksiniz.

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj

Hesabını uygun fiyatlı, boş envanter de olabilir, satacak varsa ulaşabilir.

|
    |

Alım gücü düşük diye sadece Türkler hesap alıp satım yaptigini sanıyordum. Yabancılar yapıyormuş, wipe kalktimi bu arada.

|
    |
    Winter Is Coming kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj
    Standart edition hesabını uygun fiyata satacak varsa ulaşabilir. Referansınız yok, mesaj sayınız 5-10 ise ve ilk parayı isteyecekseniz atmasanız da olur.

|
    |

Orijinalden alıntı: Fadeout

Oyunda loot yapılacak en iyi harita hangisi?

Lab haritası loot konusunda sağlamdır ama ben keycard'a para vermek istemiyorum diyorsa Reserve haritası da tatmin edecektir. Scav player girip ortalama 600-700K ile çıkıyorum Reserve. Loot'u hiç fena değil.

INTEL i7 4790K 4.40 Ghz ~ GIGABYTE Z87-HD3 ~ ASUS ROG STRIX GTX1080 8GB ~ GSKILL 16 GB (4X4) RIPJAWSX DDR3 ~ SAMSUNG 500 GB 860 EVO SSD ~ 2X SEAGATE 2 TB BARRACUDA ~ COOLER MASTER HAF XM ~ OCZ FATAL1TY 750W 80 Plus ~ COOLER MASTER NEPTON 140XL ~ ACER 27" XV272U ~ ASUS 24" VS248H ~ 2X COOLER MASTER JET FLO 120MM ~ 2X COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM ~ CREATIVE SOUND BLASTER Z ~ PHILIPS SHP9500 HiFi ~ CREATIVE MEGAWORKS THX 550 ~ CREATIVE GIGAWORKS T20 ~ LOGITECH Z-523 ~ PIONER DVR-S21LBK 24X ~ EPSON EH-TW5300
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bullseye_F16

Lab haritası loot konusunda sağlamdır ama ben keycard'a para vermek istemiyorum diyorsa Reserve haritası da tatmin edecektir. Scav player girip ortalama 600-700K ile çıkıyorum Reserve. Loot'u hiç fena değil.

Alıntıları Göster

Hocam yakın zamanda alacağım. Birlikte oynayabiliriz isterseniz. Oyunu az çok biliyorum yayıncılardan.

Orijinalden alıntı: Bullseye_F16

Alıntıları Göster

Shoreline'da tüm çantayı doldurup çıkıyorum genelde...yeterince büyük bir harita kimseye denk gelmiyorum.

|
    |

arkadaşlar oyunda silahan takılan attachmentlar para ile satın alıp kendi özel envanterimizde bulunup bunu silaha takabiliyormuyuz ?

taktık diyelim satın aldıgımız attachmentları ve öldük ?

o silah ve attachment gidiyor mu ?   sonuçda para verip aldık ?

birde oyun da silahları hepsini deniyebilcegimiz bir ortam varmı ? antrenman modu gibi veya attachmentları tek tek sök tak yapıp görebilcegimiz bir yer varmı ?

saygılarımla

Hocam oynayacak olursanız banada pm atarmısınız?

|
    |
    Forum1th kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Reklamlar
    Masal Oku
    Canlı Tv izle
    Ekonomi
    Webtures SEO;SEO Nedir?
    Bu sayfanın
    Mobil sürümü
    Mini Sürümü

BR1
    0,984
    1.2.165

Kripto Paralar
    Sembol
    Fiyat
    Değişim
      Tümünü Gör
      Reklamlar
      - x
      Bildirim
      mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.