Şimdi Ara

ES-ES namıdiğer Eskişehir - Final (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
0
Favori
21.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazıklar olsun atv Sen ne anlarsın gençlik dizisinden Televizyon izleme sebebimdi ya.. Keşke bu dizi başka kanalda olsaydı.. Yazık oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir06

Cart diye bitirdiler diziyi.Bari final yapıyorsunuz, tek bölüm ile seneryoyu sonlandırın. İzlediğimiz,sevdiğimiz bikaç dizi var zaten, onlarda sonlandırıldı.Elveda Rumeli de aynen bu şekilde sonu olmadan bitti.Bundan sonra izlemeyeceğim dizi mizi. Zaten K.V,Es-Es ve Geniş Aileyi izliyordum sadece.

Elveda Rumeliyi neden bitirdiler ben seyretmiyodum ama çok izleyeni vardı bittiğinide ilk şimdi duydum

Bu arada es-es nasıl bitti final yapmadılar dimi
  • ATV'nin her zaman yaptığı şey. İlk önce dizinin saatini geçe alır. Sonra Ülke genelinde bilmem kaç kişide bulunan raiting zamazingolarına göre belirlenen sıralamaya göre ipi boynuna geçirir. Sonra hop tekrardan erken saate alır diziyi. Bakalım kurtaracak mı kurtarmayacak mı diye. Ama hiçbir zaman düzeldiği görülmemiştir. 2 hafta sonra da yayından kaldırır... Bir sürü diziye bunu yaptılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orcunsau

ATV'nin her zaman yaptığı şey. İlk önce dizinin saatini geçe alır. Sonra Ülke genelinde bilmem kaç kişide bulunan raiting zamazingolarına göre belirlenen sıralamaya göre ipi boynuna geçirir. Sonra hop tekrardan erken saate alır diziyi. Bakalım kurtaracak mı kurtarmayacak mı diye. Ama hiçbir zaman düzeldiği görülmemiştir. 2 hafta sonra da yayından kaldırır... Bir sürü diziye bunu yaptılar...

Atv'de avrupa yakası dışında doğru düzgün kendi istekleriyle biten dizi yok galiba
  • Dizi daha 20 bölüm sürebilirdi çünkü cevaplanması gereken birçok soruyuda ardında bırakıp 17.Bölümde FİNAL yaptılar
    Raitngler yüzünden oldu kesin...
    Ama onlar kaşındı 1 kere.Sürekli dizinin bölüm saatini değiştirdiler,üst üste bölüm yetiştiremeyip ertelediler vs..

Atv başka kanala satabilirdi olysaki...

Final bölümünü izlemek isteyenler....

http://www.cixdizi.com/es-es-17-bolum-final-izle.html
  • Burda çok olumlu şeyler yazıyor...Bende daha çarşamba günü çekimlerini gördüm dizinin...Hayırlısı bakalım.

http://www.esesdizisi.net/index.php/topic,4936.msg79742.html
  • Umarım devam eder yaa severek izlediğim iki diziden biriydi.Diğeri de geniş aile.Sanki final gibi değil de bölüm sonu gibi bitti.Devamı gelecek gibi.Umarım yaptıkları hatadan dönerler.
  •  ES-ES namıdiğer Eskişehir - Final
  • Başka bir kanala geçerler tahminimce.

Yalnız ATV'nin yaptığı gerçekten saçmalık, sağ üst köşeye final yazıp da diziyi tak diye bitirmek nedir arkadaş? İzleyiciye de saygıları kalmamış. Final yazısını görünce senaryonun saçma da olsa bir şekilde sonlanacağını bekledim ama tak diye bitince şaşırdım kaldım
  • katılıyorum
    final bölümüne kesinlikle benzemiyor! Düpedüz saçmalık...
  • Bu akşam dayımlarda kanal gezinirken rastladım diziye. Şaşırdım bir an, nasıl final olur diyerek
  • Başka kanala geçerlerse ve senaristler değişirse tekrar toparlanabilirler
  • ben izlemeyi bıraktım
  • İLK 100 PROGRAM / HEDEF KITLE : TOTAL
    26 ARALıK 2009 CUMARTESI

NO PROGRAM ADı KANAL SÜRE RATING (%) SHARE (%)
    1 YETENEK SIZSINIZ TURKIYE SHOW 01:29 12,86% 31,82%
    2 AKASYA DURAGI KAND 01:30 9,21% 23,32%
    17 ES-ES ATV 01:36 3,53% 8,88%

İLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : AB
    26 ARALıK 2009 CUMARTESI

NO PROGRAM ADı KANAL SÜRE RATING (%) SHARE (%)
    1 YETENEK SIZSINIZ TURKIYE SHOW 01:29 12,65% 31,04%
    2 YETENEK SIZSINIZ TURKIYE (OZET) SHOW 01:11 9,56% 27,03%
    9 ES-ES ATV 01:36 4,43% 12,15%
  • Son yıllarda izlediğim en güzel final bölümüydü. Tebrik etmek lazım emeği geçenleri.
  • bence atv bize şaka yapıyo bu sezon finaliydi yılbaşından sonra yeni sezon başlar
  • arkadaşlar galiba dizi show tv ye transfer olacakmış
  • Gayet güzel giden diziyi ne akla hizmet biriyor bunlar yahu?
  • Ve dizi nihayet Show Tv'de

http://www.medyatava.com/haber.asp?id=60687
  • OH BEEE bitmemesi çok güzel oldu. Ama senaryo gittikçe bayatlaşıyor. Çeki düzen vermeleri gerek. Çok basit şeyler üzerine dayandırılmamalı senaryo. Yok Tercan telefonu sehpada bırakıri telefonlar karışır, yok dilşaya çay götürür çayı döker orası da annesi gelir. Bunlara her ne kadar göz yummaya çalışsakta eğer böyle giderse dizi herkesi bayar. Oyuncular çok iyi, müzikler çok iyi, yönetmenin bir falsosunu görmedik daha ama senorya sıkıştıkça tırtlaşıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.