Şimdi Ara

Erzurum gelirse diye korkuyorum beyler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
4.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim de burnumda piercing var ve erzuruma gitcem %90. görüşürüz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sonmohikan oturanboğa kullanıcısına yanıt
    sürüsüne bereket..

• eatmekaiparker kullanıcısına yanıt
    Çok enteresan

• 742617000027 7 kullanıcısına yanıt
    KSKDKKDKDKDKDKFKKDKM

• eatmekaiparker kullanıcısına yanıt
    sen önden git güvenliyse bana bi mesaj çakarsın anca o zaman olur

erzurumda arkadaşım (kız) yırtık pantolon giydi diye o* demişler haberin olsun öyle bi yer yani ben de çanakkaleden gidicem:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eatmekaiparker -- 24 Ağustos 2020; 13:45:37 >
    Bir dönem uzun saç modasında onlar da saçını uzattı ama bir kısmının saçı dökülünce şimdi uzun saç bırakana öcü gibi bakıyorlar.

Şaka bir yana gerçekten saçma bir düşünce.
    Aynen bordo klavyeli kardeşim orda da en ufak şeyde annesine küfret birilerinin tamam mı korkma bir şey olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Milletin içinde yemek yemediğin sürece sorun yok. Zaten Ramazan ayında milletin içinde yemek yemekten utanmıyorsan dayaktan korkacağını sanmıyorum.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 6 Nisan 2021; 22:24:24 >
  • Erzuruma defalarca ramazan ayında gittim sokakta soslu döner de gömdüm merkezi yerlerde hiç kimse kimseye bir şey yapmaz , yapamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfroGoril2010 -- 24 Ağustos 2020; 13:49:33 >
  • Bu ne yav öldürmüşsünüz hemen doğu diye.

Elazığ'da yaşıyorum saçı uzun olup bağlayan arkadaşlarım da var, küpe takan da. Karışan görmedim hiç.

Üstte şort falan geçmiş, yazın üzerime mor tshirt altıma şort giyip çimenlerde arkadaşlarla oturduğumuz zamanlar oldu, bana laf atan çıkmadı bugüne kadar

Erzurum'da da pek sıkıntı çekeceğini sanmıyorum, hayırlı olsun. Oraya giden arkadaşlarım buz gibi diyordu ama aklında olsun
  • AfroGoril2010 A kullanıcısına yanıt
    Ben milletin içinde oruç tutmasam bile yemeye utanırım, tabi herkesin yapısı farklı oluyor.

Hocam yemek yiyene illaki karışan vardır yani onlara da hak vermek lazım ama kavga da olmaz sadece düzgünce bizim yanımızda yeme diye uyarırsın olur biter.
  • Hocam dayanamayan dışarı çıkmayacak dışarı çıkması gereken de tutmayacak o zaman. 10 yaşındayken 30 gün tutuyordum ben bu iş öyle abartılacak bir şey değil iraden yoksa tutmazsın olur biter , kendini ezdirmemesi lazım kimsenin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfroGoril2010 -- 24 Ağustos 2020; 13:58:18 >
  • Ülkenin haline bak, üniversitenin kalitesini konuşacağımıza saç küpe konuşuyoruz.

• Erzurumu bilmem ama oraya gitmeden bir şehir daha var üniversitesi olan G*****e AMAN SAKIN
  • kanka abarttığın kadar yobaz değiller üni çevresi baya rahat benim bazı kız arkadaşlarım var erzurumdan baya ırıspılar hatta evli adamla ilişki kuran bile var sen düşün
  • 24 tercih

24 nerenin plakası?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.