Şimdi Ara

Erzurum Atatürk Üniversitesi-Açık Öğretim Fakültesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
6
Favori
29.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bence iyi oldu birden fazla açık öğretim için üniversite olması , kalite artırmak için bu yola başvurdular sanırım. birde çok yığılma vardı anadolu da belki o yükü azaltmayı planlardılar.
  • Atatürk Aöf ve Anadolu Aöf öğrencisiyim ancak Atatürk Aöf sistemine girdiğimde böyle bir şey karşıma çıktı. Şimdi Online Ödeme sayfası kapanmamış banada SMS ile son tarih 04.02.2018 olarak belirttiler. Ödeme sayfasında sadece normal öğrenim parasını ödeyebiliyorum (290 TL) normalde katkı payıda vermem gerekiyordu ödeme geçmişine baktığımda hep öyle olmuş çünkü. Kırmızı yazıda belirtilen şey nedir yani tam olarak ? En son dün mesai bitimine kadar denmiş ama bana gelen Sms te yarın yazıyor son tarih

Erzurum Atatürk Üniversitesi-Açık Öğretim Fakültesi

• goodfalles kullanıcısına yanıt
    anadolu aöf teki öğrenci sayısı 2 milyon filan benze azaltma yolu için açılmadı ist ün.auzef le atatürk aöf
    azaltma için çaba yok çoğaltma için ellerinden geleni yapıyorlar.
    merkezi ek 1 var kurumlar arası y.geçiş var 2.üniversite var. var oğlu var yani
    2,5 milyon olmuştur. bütünleme konulursa anadolu aöf teki öğrenci yiğilması belki azalır.
  • sefa5152 kullanıcısına yanıt
    quote:

sefa5152 @ 18 Ağustos 2016 23:39:00

Yok 29 olması lazım

30 yaşından gün almamış olarak geçiyor askeriyenin sitesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grafikerinbiri -- 25 Temmuz 2018; 21:31:42 >
  • Şu an Anadolu açıkta bir bölümdeyim. Anadolu için not bulmak, çıkmış sorulara ulaşmak, sınav organizasyonu vs. her şey oldukça iyi rahat rahat ortalama kasabiliyorum. Atatürk'te de bir bölümü gözüme kestirdim. Baktım büt var, ikinci üniversiteyle gelecekler için ders saydırma var falan bunlar güzel şeyler. Ancak aklıma takılan sınav organizasyonu nasıl? İstanbul bu konuda çok kötü örneğin, sistemleri vs de çok sorunlu. Atatürk nasıldır bu konuda? Notlara, kitaplara, çıkmış sorulara erişim kolay mı? Deneme sınavları, ünite testleri vs ders meteryalleri nasıl?
  • cigkoftelover C kullanıcısına yanıt
    Valla İstanbul'a iyi diyen duymadım ama Ata'yı baya övüyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ata AÖF için ders saydırma var demişsiniz sadece yök derslerini sayıyor diye biliyorum zaten bunu diğer aöf'ler de yapıyor bu anlamda bi farkı yok diğerlerinden?
  • grafikerinbiri kullanıcısına yanıt
    İSTANBUL AUZEF BAYAĞI ZOR DEKAN DA BİZ ANADOLU AÖF DEN FARKLIYIZ DEMİŞTİ.
    EZBERLE GEÇ MANTIĞI YOK

ATATÜRK AÖF DE ÖĞRENCİYİM BİLİYORUM ÖYLE ZOR SORMUYORLAR.
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    Ders muafiyeti konusunda bilginiz var mı peki hocam?
    BASILI KİTAP İSTİYORSANIZ İLLAKİ BASILI KİTAP YOK
    BEN İNTERNETTEN İNDİRİP MİKRO SD YE ATMIŞTIM
    AMA SİZ BEN BASILI KİTABA DOKUNMADAN EDEMEM DİYORSANIZ KENDİNİZ DÖKÜCEKSİNİZ
    YADA FACE BOOK TA GRUPLAR VAR ATA AÖF KİTAP MERKEZİ GİBİ. ONLARA ÜYE OLUP GURP YÖNETİCİLERİNDEN ÜÇRET KARŞILIĞI ALCAKSINIZ.
    YADA O DA OLMAZ DİYORSANIZ YILLARIN ZAFER FOTOKOPİSİ VAR KONYADA . BİR KAÇ BÖLÜM YOK. TELEFON EDİP SORCAKSINIZ.
    MUAFİYET OLARAK 2.ÜNİVRESİTE UYGULAMASI İLE KAYIT OLUNCA TÜRK DİLİ İNGİLİZCE İNKİLAP MUAFİYETİ VAR.
    SINAVLA GELENLERE YOK.
  • Hünkar1453 H kullanıcısına yanıt
    Anadolu onları da saymıyor. Bir ara geldi sonra kaldırdılar vs.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    yanlışınız var anadolu aöf yök derslerinden muaf yapıyor.
    ata aöf de hangi bölümdesiniz? lms ye yüklenen materyaller sınavları geçmek için yeterli midir çok kasmaya gerek var mı? zor sormuyorlar demişsiniz ama belki sizin bölüm öyledir.
    Aynen Anadolu muafiyet yapıyor. Türk Dili, İnkılap ve Yabancı Dil. Daha iki gün önce telefonla görüştüm.

Bazıları aldığınız derslerden muaf oluyorsunuz diyor. Yanlış bilgi midir? Ben şimdi yeni bölüm seçmek istiyorum ve verdiğim dersleri bi daha almak istemiyorum (iktisat, temel bilgi teknolojileri vb).

Sırf diğer üniversitelerde var dediler diye onları araştırıyorum

ne yazdığımı okudunuz mu 2,üniversite uygulaması dedim yani üniversite mezunu yada öğrencisi
    olarak başvurduğunuz da inkilap ingilizce türk dili muafiyeti var.
    tıbbi dökümantasyon okuyorum
    materyal olarak pdf leri ben sd karta attım tabletten okuyorum.
    tıbbi dökümantasyon da zor olan ders anatomi onu aa ile geçtim zaten çan eğirisi var ders geçmek zor değil.
    aynen Anadolu dan farkı yokmuş

• harçları online ödeyebiliyor muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.