Şimdi Ara

Erzurum Atatürk Üniversitesi-Açık Öğretim Fakültesi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
6
Favori
29.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi ben 2. üni kapsamından 2 farklı ön lisans bölümünden faydalanmak istiyorum

Sorum şu
    Atatürk üniversitesinde Adalet ön lisans bölümüne
    Anadolu üniversitesinde ise Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik ön lisans bölümüne

aynı anda kayıt yaptırabilirmiyim
  • krep kullanıcısına yanıt
    Hocam

1- Anadolu Üniversitesi'nde okuyabilirsin. Çünkü AÖF şartları çok esnek ve eğitime destek veriyor. Der ki; herhangi bir üniversitede okuyan veya mezun olan 2/4 yıl farketmez aynı anda bizde de eğitim görebilir. Tek fark 2 yıllık okuyor yada mezunu isen 2 yıllık seçebiliyorsun. 4 yıllık isen istediğini seçebiliyorsun.

2- Aynı konuyu Atatürk Üniversitesi için araştırman lazım. Ya da bilen birileri yazacak :)

3- Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünü nerden buldun hocam? Mezunları kan ağlıyor. Benimki mezunlardan duyduğum tabi, karar senin :)

Sevgiler.
  • grafikerinbiri kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap için teşekkür ederim mezuniyet işletme zaten adalet kesin kararlıyımda Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik onu örnek olarak vermiştim ama vazgeçtim 2 bölüme gerek yok. Yüksek lisans daha mantıklı geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Atatürk de mi okudunuz hocam? Yada açıktan mı okudunuz yine? Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (yanlış anlaşılmasın diye uzun yazdım) için pek iyi söylemiyorlar. Yani şöyle Anadolu Aöf vs Atatürk Aöf kıyaslamasında birçok kişi Anadoluyu öneriyor.

Ayrıca bilginiz var mı bilmiyorum, Anadolu Üniversitesinde açıktan yüksek lisans olayı da var. Kariyeriniz için ne kadar faydalı olur onu bilemem tabi. Yüksek Lisans okuyanlardan bilgi almak lazım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    O ikilemde bende kaldım işte Adalet bölümünü Anadolu üni. kayıt olayım diyorum ama şöyle bir durumda var yanlış anlamadıysam Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bütünleme var Anadolu da yok yani çalışmaya fırsat bulamadığımda en azından bütünleme bir şans olabilir.

Yüksek lisans eğer yapabilirsem örgün yapmak istiyorum, ama genede bilgi için teşekkür ederim açıktan yüksek lisans durumunu bir kontrol edeyim her ihtimale karşı.
  • 1- bütünleme olayını bilmiyorum ama AÖF de her yıl sonunda 3 ders sınavı var. Kaldığınız 3 derse tekrar girebiliyorsunuz.

2- aöf TEZSİZ yüksek lisans olarak geçiyor ve her bölümde yok. sırf bunun için ayrı bir sayfaları var. yılda 2 kez başvuru alıyorlar yanılmıyorsam

rica ederim ne demek 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Atatürk aöfte, anadolu'da olduğu gibi üstten ders alma var mı? yani bir dönemde 45 kredi alıp okulu erken bitirebiliyor muyuz?
    Atatürk'ün sınav yerleri az , sınav merkezi yok , onun haricinde bence çok iyi bir alternatif
  • quote:

Orijinalden alıntı: krep

O ikilemde bende kaldım işte Adalet bölümünü Anadolu üni. kayıt olayım diyorum ama şöyle bir durumda var yanlış anlamadıysam Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bütünleme var Anadolu da yok yani çalışmaya fırsat bulamadığımda en azından bütünleme bir şans olabilir.

Yüksek lisans eğer yapabilirsem örgün yapmak istiyorum, ama genede bilgi için teşekkür ederim açıktan yüksek lisans durumunu bir kontrol edeyim her ihtimale karşı.
    Aynen bütünleme yok. Sadece her yıl sonunda 3 ders sınavı var. Kaldığınız 3 dersi alma imkanınız oluyor. Tek sınav yapıyorlar. İster 1 ister 3 ders seçip sınava giriyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodfalles

Atatürk'ün sınav yerleri az , sınav merkezi yok , onun haricinde bence çok iyi bir alternatif
    İmkanı olanlar için ve sınav yerine yakın olan insanlar için iyi bir seçenek. Ben kendi açımdan bakıyorum. Kendi ilimde sınav merkezi olmadığı için negatif baktım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Bu mesaj silindi.
    Anadolu Üniversitesinden mi bahsediyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grafikerinbiri

quote:

sefa5152 @ 18 Ağustos 2016 23:39:00

Yok 29 olması lazım

30 yaşından gün almamış olarak geçiyor askeriyenin sitesinde.
    Benimki şuan 27 yaşıma kadar tecilli üniversite otamatik tecil yaptı.
    evet yaptırabilirsiniz ben hem anadolu hem atatürk aöf öğrencisiym
    fiyatları biraz fazla oluyor 2 tane okul aynı anda olunca.
    atatürk aöf de ders geçmek daha kolay bütünleme var.
  • goodfalles kullanıcısına yanıt
    doğu daki şehirleri bilmem ama ben istanbulda evime yakın yerlerde sınava girdim uzak yerler olduğu oldu ama uzak derken metro ile hemen önünde inmiştim okulun
    anadolu aöf açıköğretim olarak yüksek lisans mı varmış hangi bölümler onlar
    sayfa linki atarsanız görmüş olurum.
    uzaktan eğitim e konaklama hz. var onu biliyorum
    bide aöf diye yazmışınız ya okulun adıyla yazarsanız daha iyi olur anadolu mu yoksa atatürk mu yoksa istanbul dan mı bahsediyorsunuz net olsun.
    yakında açıköğritm açanlar kervanına uludağ ve dicle ün.de katılacak ün. adı yazmadan adım atamıyacagız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evandevan5a1 -- 26 Eylül 2018; 17:48:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evandevan5a1

anadolu aöf açıköğretim olarak yüksek lisans mı varmış hangi bölümler onlar
    sayfa linki atarsanız görmüş olurum.
    uzaktan eğitim e konaklama hz. var onu biliyorum
    Anadolu Üniversitesi AÖF

Yüksek Lisans var

1.http://abp.anadolu.edu.tr/tr/akademik/yuksekLisans

2. uze.anadolu.edu.tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grafikerinbiri

Anadolu Üniversitesi AÖF

Yüksek Lisans var

1.http://abp.anadolu.edu.tr/tr/akademik/yuksekLisans

2. uze.anadolu.edu.tr

Alıntıları Göster
    gördüm çoğrafi bilgi sis.uzaktan eğitim tezsiz proğram
    artar inşallah e konaklama işl.biliyordum sadece

• selamlar.eskişehir aöf işletme fakültesinde okuyordum.şu an öğrenciliğim pasif durumda.işin kısacası bölüm zor geldi yapamadım..hiç olmazsa erzurum ata aöf ye 2.nci üniversite ön lisans olarak bitirebileciğim önerebileceğiniz kolay bir bölüm vardımıdır. yardımcı olursanız çok sevinirim..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.