Şimdi Ara

Eryigit Custom ROM -Samsung Galaxy S Wifi 5.0-GingerBread-2.3.6 G70ZCKP /CWM/r13 Kernel (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
14.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Eryigit Custom ROM GingerBread-2.3.6 G70ZCKPA Release 3.5

çıkmış Türkçeye çevirebilecek arkadaş varsa lütfen paylaşsın

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1465144
  • Ben 3.0 sürümünü exper easypad p10an tabletime yükleyebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcant2200

Ben 3.0 sürümünü exper easypad p10an tabletime yükleyebilir miyim?

Yüklemeyi deneyin isterseniz. Olursa buradan olumlu ya da olumsuz cevaplarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben 3.0 yukledim fakat kamera ve muzik player calişmiyor bir arkadaşimiz

cwm ye girip (giriş için telefon kapalıyken menu tuşu - ses açma - power düğmesine basılı tut , samsung gelince power ı bırak diğerleri kalsın)
    1-wipe cache
    2-1 in üstündeki wipe seçeneği :D
    3-advanged -> wipe dalvik cache.

demiş fakat oraya nasıl girecegim? olmuyor :S
  • Kardeş v3.0 da ki mp3 çalarda Tr karakterler çince gözüküyor çözümü varmı acaba ?
  • Bluetooth cihazlarina baglanamiyorum dosya alip gonferme var ama cihaza baglan dedigimde basarisiz oluyor eslesti ama baglanamadi diyor cozum ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR, hangi romu kullanmayı tavsiye edersiniz ?

Bİr sorum olacak. Cihaza yeni sahip oldum. Bu cihazları HDMİ kablo vasıtasıyla TV'ye bağlayıp, media player gibi kullanma şansımız olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanenver -- 14 Kasım 2012; 12:58:50 >
  • Windows Mobile telefonum ve Galaxy Player Adlı tablet Pc 'm var
    Baki hocanın önerdiqi rom, eryiqit 3.0 sayesinde player adeta deqisti :D
    ama sarj cabuk yiyo gibi geldi bana hocam.
  • Bu romu kurmaya çalışırken Odin üzerinde takılıp kaldı. Çıkarttığımızda ise sanırım "BRICK" denilen durum ortaya çıktı. Şuan açılmıyor, Download ve Recovery moda girmiyor. Xda'dan Adam Outler'ın UnBrickable Resurector R40'ını kullanarak Ubuntu üzerinde Download Moda alıp aynı anda sanal makina XP'de Odin ile atmaya çalışıyoruz Rom'u. Hata aldım ve Adam Outler'e mail attım. Sağolsun hemen cevap verdi. Bakalım geri döndürebilecekmiyim. En olmadı oyun oynarken kapandı diyip servise göndericem.

Eryigit Custom ROM -Samsung Galaxy S Wifi 5.0-GingerBread-2.3.6 G70ZCKP /CWM/r13 Kernel

Edit: Hallettik, aşağıdaki linkte nasıl yapılacağını anlatıyor. Başına gelenler, servise göndermeden önce deneyebilir:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1386669

Eryigit Custom ROM -Samsung Galaxy S Wifi 5.0-GingerBread-2.3.6 G70ZCKP /CWM/r13 Kernel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimShady -- 19 Aralık 2012; 23:18:22 >

• Arkadaşlar galaxy tab 5 ile ilgili en stabil rom ne teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: GalaxyPlayer

Windows Mobile telefonum ve Galaxy Player Adlı tablet Pc 'm var
    Baki hocanın önerdiqi rom, eryiqit 3.0 sayesinde player adeta deqisti :D
    ama sarj cabuk yiyo gibi geldi bana hocam.

bende tam bunu soracaktim...

sarji ne kadar gidiyor..?
  • 4.1.2 sürüm cm10 galaxy yp-g70e 3.0 sürümü yükledim odinle. Boot animasyonunda ekran takılıyor, tablet açılmıyor. Sonra 2'yi de denedim aynı şekilde açılmıyor. Ne yapabilirim?=
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

4.1.2 sürüm cm10 galaxy yp-g70e 3.0 sürümü yükledim odinle. Boot animasyonunda ekran takılıyor, tablet açılmıyor. Sonra 2'yi de denedim aynı şekilde açılmıyor. Ne yapabilirim?=

sabahtan beri onunla uğraşıyorum
  • ekran bozuldu, sadece ekranı satacak var mı veta nereden bulurum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.