Şimdi Ara

Eryigit Custom ROM -Samsung Galaxy S Wifi 5.0-GingerBread-2.3.6 G70ZCKP /CWM/r13 Kernel (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
14.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eryigit Custom ROM -Samsung Galaxy S Wifi 5.0- GingerBread-2.3.6 G70ZCKPA Release 3.0 (Versiyon 3.0)

Eryigit Custom ROM -Samsung Galaxy S Wifi 5.0-GingerBread-2.3.6 G70ZCKP /CWM/r13 Kernel
     Eryigit Custom ROM -Samsung Galaxy S Wifi 5.0-GingerBread-2.3.6 G70ZCKP /CWM/r13 Kernel

- 4 tane resmi klavye üzerinde tekrar çalışılıp kod düzenlemesi yapılarak sisteme entegre edildi.

Avrupa Orjinal Samsung Klavye ( T9 ve Telefon Modu) (Bütün Avrupa dilleri ve Asya ve diğer ülke dillerini içerir , Türkçe dahil.)
    Çin Resmi Samsung Klavye ( ingilizce ve Çince dil desteği mevcuttur.)
    HTC orjinal Klavye ( Pek çok Avrupa Dili ve Türkçe mevcuttur.)
    Avrupa Swype Orjinal Klavye ( Türkçe dahil pek çok Avrupa dili entegredir)
    -Reboot -Download -Recovery programı ve widget eklentisi tarafımdan yazılıp düzenlenmiş ve sisteme entegre edilmiştir.
    -Defult Style ( Orjinal Tema ve bazı değişiklikler)
    -Batarya gösterge sistemi yeniden düzenlenmiş ve çok daha göze hoş ve yüzde olarak gösterim sağlayan düzenleme yapılmıştır
    -facebook and Twitter uygulamaları dahil edilmiştir.
    -Bazı ince ayarlarla Bencmark puanlamasının artırılması ve yüksek puan alınması sağlanmıştır. Performans artışı.
    -Kore versiyonunda gelen boot Animasyon ( açılış görüntüsü) eklenmiş ve daha güzel bir açılış ekranı oluşturulmuştur.
    - deviceid hack (Bazı programların çalışmasında yardımcı olan düzenlemedir)
    - sudophone hack/partial implementation ( What's app messenger , viber gibi cep telefonu özelliği isteyen uygulamarın çalışmasını sağlayan düzenlemedir.)
    -Yeni wallpaper ( Duvar kağıdı) uygulaması düzenlenmiş ve eklenmiştir , yeni resimleri kolaylıkla tek tuşla kullanabileceksiniz.
    -Usb Tethering ( Masaüstü bilgisayarlara usb aracılıgıyla tablet bağlanarak wifi adaptör gibi davranma özelliği ve interneti dağıtmadır. Entegre edilmiştir.
    -Wifi Bağlantısının Gps yer bulucuda kullanımı sağlanmış ve sisteme entegre edilmiştir. Google maps gibi programlarda wifi aracılıgıyla kolay yer tesbiti.
    -GPS Düzenlemesi yapılmış ve yeni kanallar eklenmiştir. Yerinizi GPS daha kolay ve hızlı bulacaktır.
    -Google Maps ve Diğer google uygulamaları sorunsuz çalışmaktadır. Cihazın çalıştıramayacağı uygulama ve program kalmamıştır.
    -Bazı değişikliklerle cihazın daha verimli kullanılması sağlanmıştır.
    -Ram ve işlemcinin daha düzgün çalışarak tam performans sağlanması için ayar yapılmıştır.
    -Yine Eryiğit rom versiyon 1.0 ,1.1 ve 2.0 sürümlerine ait özellikleri içinde barındırmaktadır.
    Bunlar nedir derseniz o konulardaki özelllikleri inceleyin ( örnek vermek gerekirse , Rootlanmış (Super kullanıcı yetkisi) , Ext4 (NTSF) dosya sistemi ,daha hızlı kullanım , deodexed ( cihazın kaynak kodlarının kullanılabilir hale getirilmesi) ve düzenleme olanağı , ClockworkMod Recovery ... gibi sayarız uzarda uzar bu liste...)
    -Rumirand's r13 Kernel entegredir.
    -Touchwiz 4.5 entegredir.

Download ( indirme linkleri) :

http://www.mediafire.com/?r53ou580meidjf0

yada:

http://uploaded.to/file/kmlumrw1

yada:

http://hotfile.com/dl/146879163/1364228/Eryigit_Rom_PDA_YP-G70_G70ZCKPA.R.3.0-Defult-Extract-it.rar.html

yada:

https://rapid-share.com/files/86744593/Eryigit_Rom_PDA_YP-G70_G70ZCKPA.R.3.0-Defult-Extract-it.rar / (-) işaretini kaldır.

indirerek kurabilirsiniz.Kurulum Odinle Flashlanarak yapılmaktadır , Forumda nasıl yapalacağı anlatılmıştır.

Güle Güle kullanınız.

• elinize sağlık. Bakalım, deniyelim. Teşekkürler
  • ARKADAŞLAR DÜN GECE YÜKLEDİM,, BİR KAMERA VE MÜZİK ÇALAR ÇALIŞMADI,, NE YAPABİLİRİZ.
    ELİNE SAĞLIK ERYİĞİT'İN
  • yükleyen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum,,, eryiğit rom'u yükledim. online okey dahi oynadım.. çalışmayan asphalt 6'ı çalıştı. ancak kamera ve müzik player çalışmadığı için geri 2.3.5 romu yükledim..
    yorumlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil_kilic

quote:

Orijinalden alıntı: feritbey

ARKADAŞLAR SİTEDEKİ 2.3.6 'YI YÜKLEYİP SORUNSUZ KULLANAN VAR MI?
    ÖRNEĞİN BENDEKİ SORUNLAR ; KAMERA ÇALIŞMIYOR, MÜZİK PLAYER ÇALIŞMIYOR, BİRDE OTOMATİK KAPANMA SORUNLARI OLUYOR BAZI PROGRAMLARDA...

ONUN DIŞINDA ; 2.3.5 DE ÇALIŞMAYAN OYUN ÇALIŞTI..
    ONLİNE OKEY İNDİRİNCE UYUMSUZ DİYORDU 2.3.6 DA YÜKLEDİ OYNADIM..

AMA YUKARIDAKİ SORUNLAR NEDENİYLE 2.3.5 'E GERİ DÖNDÜM...

Sorunsuz kullanan 100 lerce insan var yeterlidir sanırım mi :D
    Cwm den wipe işlemlerini yapmadıysan o sorunları yaşarsın .

En basitinden şunu yap
    1- Fabrika ayarlarına dön.
    2- 2.3.6 yı yükle
    3- Tekrar fabrika ayarlarına dön

yada cwm ye girip (giriş için telefon kapalıyken menu tuşu - ses açma - power düğmesine basılı tut , samsung gelince power ı bırak diğerleri kalsın)
    1-wipe cache
    2-1 in üstündeki wipe seçeneği :D
    3-advanged -> wipe dalvik cache.

ana konuda arkadaşımız cevaplamış , bu işlemleri yaparsanız sorunsuz , herşey çalışır şekilde kullanırsınız.

• ŞİMDİ BEN 2.3.5 DEYKEN 2.3.6 ROM 3 'Ü YÜKLEYİNCE TEKRAR FABRİKA AYARLARINI SIFIRLAYINCA SİZİN ENTEGRE ETTİĞNİZ MARKET FALAN GÖRÜNMÜYOR .
  • bendede ayni sorunlar oldu. siz sorunu cozdunuz mu ?
  • arkadaslar 2.3.6 rom3 den memnun musunuz? birde cvm olayini yapinca kamera music player duzeldimi
  • @feritbey anakonuyu dikkatlice baştan sona okursan , aynı sorunlarla karşılaşan insanların nasıl düzelttiğini görürsünüz , ayrıca size nasıl düzelteceğinizi gösteriyorum ama hala aynı soruları yazıyorsunuz ;

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1465144

ingilizceniz varsa buyrun 20 bine yakın kişi şuan Eryiğit Rom kullanıyor. Fabrika ayarlarına dönmezseniz aldığınız hatalar düzelmez , temiz kurulum yapmıyorsunuz. Ana konuda bunlar cevaplandı kaç defa lütfen biraz okuyalım.
  • Baki eryiğit çok teşekkür ederim,, yazdıklarını yaptım,, kamera çalıştı,, sadece müzik player çalışmadı,,
    çok sağol ...
    rom 3'ü yükledim sanırım en iyisi şuan değil mi?
  • Eryiğit Custom Rom Release 3.0 için ingilizce kurulumun nasıl yapıldığı anlatılmış :) ,
    güzel bir makale olmuş bir ara eklerim , adamlar çalışıyor valla hemende anlatım eklemişler.

Rootlama işlemini geçebilirsiniz. 2. adımdan başlanabilir. Eryiğit Romları zaten rootlanmış şekilde geliyor.

Buyrun Resimli Anlatım linki burada (daha sonra XDA'ya da ekleyebilirim) :

http://www.anythingbutipod.com/forum/showthread.php?t=68294

Tam yukardaki gibi olmasada Türkçe kurulum anlatımı olarakta burda da kendisi vardır sanırım ama paylaşmamış , biraz eksikte olsa görüntülü bir video hazırlanmış Türkçe ;

buyrun ( burada paylaşmasada kendisine teşekkür ederiz :) );

• SON OLARAK BAKİ HOCAMIN 2.3.6 ROM 3 ÜNÜ YÜKLEDİM...HERŞEY GÜZEL ÇALIŞIYOR ŞUANDA... ASHPHALT 6, GTA 3, BA 2, ONLİNE OKEY,
    ONLİNE COUNTRİKE 1.6,, ELİNE SAĞLIK BAKİ HOCAM..
  • Eryigit Custom ROM -Samsung Galaxy S Wifi 5.0- GingerBread-2.3.6 G70ZCKPA Release 3.0 (Versiyon 3.0) da music player çalışmıor fabrika ayarlarına da döndüm :(
  • music player çalışıyor eryigit rom son versiyonda.Recovery moda resetleyip kurdum ben daha önce böyle bişey benim de başıma gelmişti recovery moda reset atın baki kardeşimiz formda anlatmış
  • baki hoca orjinal 2 2 2froyo surumu yenilermisin forumdaki linkler olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk4

music player çalışıyor eryigit rom son versiyonda.Recovery moda resetleyip kurdum ben daha önce böyle bişey benim de başıma gelmişti recovery moda reset atın baki kardeşimiz formda anlatmış

@ufuk4 bey, bende de aynı sorun oldu. Eryigit_Rom_PDA_YP-G70_G70ZCKPA.R.3.0-Defult kurmuştum.

wipe cache partition ve Wipe data/factory reset yaptım, düzeldi. Sistemim hala eryigit rom
  • Bluetooth sorunu:

Benim makinede bildirimlerde uçuş modu açık olarak gözüküyor, fakat ayarlarda çentikli değil. Bu yüzden bluetooth'u açamıyorum, uçuş modu açık mesajı veriyor. Uçuş modu çentiğini tıklayınca hiçbirşey olmuyor (ne uçak işareti kalkıyor nede çentik geliyor). 2.2 kullanırken bu sorun yoktu nasıl çözebilirim bilgisi olan varmı? Bluetoothdan yararlanamıyorum. Bende 2.3.6 kurulu şu an..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

quote:

Orijinalden alıntı: avcioglu

Baki bey kusura bakmazsanız birşey soracağım, Eryigit_Rom_PDA_YP-G70_G70ZCKPA.R.3.0-Defult kullanıyorum. Uçuş modunu kapatamıyorum, uçak simgesi sürekli gözüküyor, fakat ayarlardaki uçuş modu tıklı değil. Onu tekrar tıklıyorum, wifi açıksa kapatıyor ama tık işareti yine gelmiyor. Uçak hala duruyor.
    Aslında bu sorun değil ama bu yüzden bluetooth açılmıyor, uçuş modu etkin diyor. fakat wifi'de sorun yok o açılıyor. tekrar flashlamadan ne yapabilirim bir fikriniz varmı? root explorer kurulu, değiştirebileceğim bir dosya veya ayar varmı? (biraz linux biliyorum)

Yeni sürümde hızlı barda uçuş modunu kapama - açma bölümüne de olacak ama ona geçmeden , nasıl düzelteceğinizi size söyleyim .

Aslında görmüşsünüzdür ama gözden kaçıyor :)

Üst sağ yandaki Power tuşuna basılı tutun ve ortadaki uçuş modu basın. Bu bölümden açma-kapama rahatça yapabilirsiniz.

• samsung galaks 9000i 4 inç modeline uyarmı bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: recox41

samsung galaks 9000i 4 inç modeline uyarmı bunlar

Hayır sadece YP-G70 için
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.