Şimdi Ara

Ertem Sinan Engin behzatı geçmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

200/250ye eywallahda 418 ne abi

• 418/21 soru başı 19.9047619TLye geliyor

tabi ki seçim sizlerin arkadaşlar hocamızın en iyi şekilde anlatacağına eminim

ayrıca ertem değil ertan

(((((çoooooooooooook pahalı)))))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professor Lazzers -- 18 Ağustos 2018; 20:13:5 >
  • Umut öncül bunun ardından bir paket patlatsa tadından yenmez :))
  • hoca iyi de iş başka diger şey başka fazla pahalı yapıcak bir şey yok artık indirim talebinde bulundum 200 300 bandı arası kabul etmezse parça parça ya da başka alternatiflere gideriz :P
  • *Ertan Sinan Şahin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umut hoc beleşe mi verecek zannediyorsunuz :D fiyat cidden pahalı bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ertem Sinan Engin ismini Ertan Sinan Şahin ismiyle karıştırmış olamazsın gerçekten ya

• avukat umut hoca ile mail attım eylül gibi ya da bayram sonu düşünüyor son olarak tekrar attım umarım o fiyatta abartmaz aşırı fazla abi uygun bir fiyata çekse alıcıs çok olur bence ama hocanın kararı yapıcak bir şey yok bizde ona göre seçim yapıcaz artık
  • yuh ya yüz vermeyin şuna umut öncül dinledim 1 yanlışım var fosforcu tayfa zaten hepsini alır
  • YKSCİ TAYFA Y kullanıcısına yanıt
    aslında iyi özel dersten ideal de abi tek fizikten girmiyoruz ki sınava sanırım deneme kitap alıcagımız hesap dışı :D:D
  • Yok ertem şener sinan engin iq

• ulan basınç konusundan 15 lira istemiş asfasfasf :D
  • Bu adam nasil 1 senede bu kadar unlendi anlamis degilim. Ben takibe basladigimda videolari max 80 90 izlenme alirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yekase2084 kullanıcısına yanıt
    umut hoca paket yayınlasın bunun havası söner düşürür fiyatları 200 e hatta 150 ye
  • YKSCİ TAYFA Y kullanıcısına yanıt
    Hocam 15 fazla tabi katılıyorum da basınç konusundan bi soru sorarlar gaz katı sıvı karışık ebeni ilk defa o pozisyonda görürsün yani sjsksks

• S.O.R.J.B S kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz hocam ama 15 tl verip calisip sonra yapacagimiz ne malum? O zaman daha cok koymaz mi?

• Aynen ahahahha.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dinamige atislara 15er tl istemis. Oysmnin zerre zorlamadigi konular

• S.O.R.J.B S kullanıcısına yanıt
    çıkan soruları görmedin mi kolay orta soru bankası bitirsen hepsini yapardın tyt ayt de
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    abi zoru kolayı geçtim ösym belli olmaz bu kadar kırptılar soru sayısını da bu ücreti degiştirmiyor çok pahalı totalde tek biz fizik girmicez ya da o kaynakları almıcaz :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.