Şimdi Ara

Ersay Kaya Hukuk Bürosu (Av. Ahmet Kara)(tel.05539183653) Kişilerin huzur ve sükûnunu bozarak psik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 09.05.2019 günü sabah saatlerinde Ersay Kaya Hukuk Bürosu (Av. Ahmet Kara) tarafından 05539183653 nolu telefondan arandım. Telefondaki kişi; "Bir yakımın ev ve iş adresine bugün haciz ve muhafaza işlemleri yapılacağını söyledi." Bahsedilen kişi ve adreslerle herhangi bir resmi bağım olmamasına ve borçlu ile aynı adreste ikamet etmememe rağmen şahsım ve bu durumdan kötü etkilenebilecek aile fertlerim borçluya ulaşamama bahanesi ile ilgili hukuk bürosu ve çalışanları tarafından planlı olarak adres ve iletişim bilgilerimin kullanılması konusunda herhangi bir ön onayım ve iznim olmaksızın "yakınınızın evine ve iş yerine bugün haciz gidecek kendisine ulaşamıyoruz" diye yalan beyanatta bulunularak rahatsız edici baskıya maruz kaldım. İlgili hukuk bürosu ve muhatap olduğum kişi "kişilerin huzur ve sükûnunu bozma”, “kişileri psikoljik baskı altına alma” ve “kişisel verileri ele geçirme ve yayma” amacı güderek beni, ailemi ve borçlunun diğer akrabalarını da aynı yöntemle rahatsız ederek kendilerince borçluyu itibarsızlaştırma, yakın çevresine karşı küçük düşürme ve aile birliğine zarar vererek psikolojik baskı altına almayı amaçlamaktadırlar.
    Bir hukuk bürosunun konu her ne olursa olsun hukuk dışı bir davranışı çözüm aracı olarak görüp uygulaması kanunlara uymadığı gibi vicdanlara da sığmamaktadır. Bu ve buna benzer konuların bir daha yaşanmaması için ilgili makam ve kuruluşları bu konuda hassasiyetli davranmaya davet ediyorum.
    Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

• bunu buraya değil de savcılığa yazsaydınız keşke
  • ve bağlı olduğu baroya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.