Şimdi Ara

erken sevk ile ilgili bir soru bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben myo mezunu su ürünleri teknıkerıyım askerlıgım yapmak istediğimi belirtmek için subeye gittigimde bana kasımda asker olacagımı soledıler.Ben askerlıgımı daha erken yapabılmek için dılekçe vermeyı düşünuyorum fakat aklımda bır soru var bızım bolumu bıtıren butun arkadaşlar askerlıklerını denızcı olarak yapmışlardır benımde denızcı olmam buyuk ıhtımal.Sorumda burda başlıyor ben erken sevk kararı ıle gıdersem askere denızcı olamama gıbı bı olasılıgım varmı bu konuyu merak etmıştım konu hakkında bılgısı olan arkadaşlar cvp larlarsa sewınırım saygılar.

• dostum ne olacagın tamamen tesaduf :) ve varsa torpıl...
    erken sevk olsanda ıhtıyac dogrultusunda sneı yerleştiriyorlar...
    o yuzden bosuna bekleme erkenden askere gel..
    bırde kımse sana kasım ayında denızcı olacagını garanti etmiyor dimi
  • Arkadaşım dediğin doğru kimse kasımda denizci olacağımı garanti etmiyor fakat bizim bolum mzunları hepsi denızcı oldu hemde aynı yerde ıskenderunda.Kasımda gidersem şayet denizci olacağımı düşünüyorum fakat erken sevk ile gidersem boş olan yerlere gönderme ihtimalleri varmış yani denızcı ıhtıyacı yoksa benı denızcı yapmazlar başka bır gorev alırım.Aslında sorumda burdan başlıyor erken sevk ile gidersem benim mesleğim bu konuda önemini yitirirmi meslegime okuluma bakmadan herhangi boş kalan bir yere mi gönderirler.Ayrıca cvbın için teşekkur ederim herkeze saygılar
  • arladaşlar bu konu hakkında yardın edebilecek kimse yokmu erken sevk dilekçemi vermek üzereyımde yardımlarınızı beklıyorum saygılar
  • arkadasım bısver sen ver gıtsın nısanda gıdersınama ne gıdecegımız allaha kalmsı kısmet dıcen ne cıkarsa yapcan bende erken sevkı verdım artık geısı tsk ya kalmıs dusunme bole syeler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.