Şimdi Ara

Erken kaybedenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dh da böyle bir kitabi unutmus olmamali ben ekleyeyim.Basligi acip kacmak zorunda kalicam umarim birine okutturabilirim.Durustce, ben kitap okurken buhranlar geciren adam bu kitabi okurken bitmesin diye yavas yavas okudum.Okuyunuz okutturunuz cogu kisinin okurken biraz kendini bulacagina inaniyorum.Kitap hakkinda bilgi vermek istemiyorum Emrah Serbesin yazgi bu kitap tam bir saheser adama sesli kahkalar attirip bir yandan huzunlendiriyor...

• Listeme aldım hocam teşekkürler
  • yazarın afili filintalar sitesinde ki yazılarını çok beğeniyorum. bu kitabını da elbet bir gün okuyacağım
  • ebook olarak indirebileceğim biryer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo12
    ebook olarak indirebileceğim biryer var mı?

e-book olarak bulsanız bile okumanızı tavsiye etmem. Kitap okumayı sevmeyen insanlara tavsiye edilecek kitaplar arasında. Bittiğine üzülenler bile var. Kitabın orjinali son kuruşunu kadar hakediyor, sözlüklerdeki yorumlara gözatmanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasterGourmet -- 12 Nisan 2011; 22:06:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sheeepkiller

quote:

Orijinalden alıntı: diablo12
    ebook olarak indirebileceğim biryer var mı?

e-book olarak bulsanız bile okumanızı tavsiye etmem. Kitap okumayı sevmeyen insanlara tavsiye edilecek kitaplar arasında. Bittiğine üzülenler bile var. Kitabın orjinali son kuruşunu kadar hakediyor, sözlüklerdeki yorumlara gözatmanızı öneririm.

O mesajı yazdıktan bikaç saat sonra orj. aldım zaten kitabı..

Bugün başladım 60. sayfada falanım, baya güzel gidiyor. Ama çok kısa cidden yarın biter kitap..
  • bende bir bakayım öyleyse.
  • Çok iyi kitaptır bende tavsiye ediyorum herkese.
  • Kitabı okuyup beğenenler için bi tavsiye; Alper Canıgüz'ün Oğullar ve rencide ruhlar kitabını bulursanız okuyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVFKN

Kitabı okuyup beğenenler için bi tavsiye; Alper Canıgüz'ün Oğullar ve rencide ruhlar kitabını bulursanız okuyun

Her iki kitabı da alıcam.

Murat Menteş hayranıyım ben. Ona benzer tatlar arıyorum. Sanırım Alper Canıgüz ve Emrah Serbes o tarzda.
  • merhaba konuyu hortlatıyorum ama bu kitabın e-book versiyonunu bulabileceğim bir yer var mıdır acaba yurtdışında olduğumdan dolayı orijinalini alamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

http://lifeisblue.blogspot.com/2012/07/erken-kaybedenler.html

verdiğin blog linkinde çok fazla küfür edilmiş. yazarı okumadım ama kitap ergenler için mi yazılmış acaba?
  • 2 sene önce bu kitabı aldığımda hemen bitmesin diye bi anda okumamak konusunda kendimle savaş halindeydim desem abartı olmaz herhalde :). Zaten sonra defalarca okudum. Ayrıca bu kitabı özellikle çocuğu olan arkadaşlara tavsiye ediyorum, hem kendi çocukluğundan bir parça bulur; hem de çocuğuna ve onun davranışlarına daha dikkatli ve özenli yaklaşır :)

Emrah Serbes' in son kitabı olan 'Hikayem Paramparça' adlı kitabın sonunda da 'Erken Kaybedenler' kitabındaki öyküler tadında bir öykü var :'Galip İşhanı'. Bu öyküyü de okumanızı öneririm.
  • arkadaşlar güzel kitap da varsa bi e-book linki verseniz biz de okusak çocukluğumuzdan bir şeyler bulsak, he olmaz mı :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.