Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.953
Cevap
191
Favori
312.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 666
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 869
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 2 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 272
  • Favoriye Eklediklerim 202
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • naturel erkek epilasyon (869 mesaj) yibo90 (21 mesaj) guitarman (13 mesaj) khan1907 (12 mesaj) Av.Karahan (10 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (469 mesaj) Mobil (805 mesaj) Tablet (19 mesaj) Mini (31 mesaj) Uygulama (56 mesaj)
  • @
36 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> erkeklere özel lazer epilasyon
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    169 Mesaj
    Enseme alexdrite lazer yaptırdım ama 7 seans geçmesine rağmen 2 ay geçtikten sonra eskisinden daha kötü oluyor.İnternette satılan ipl lazer cihazlar var onların en azından geçici süreliğinede olsa faydası olurmu esmer tenli birisiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

İpl cihazlardan fayda görmeniz imkansız. İmkanınız varsa %100 garantili bir yöntem olan iğneli epilasyonu tavsiye edebilirim. 7 seans lazer sonrası herhangi bir gelişme yoksa muhtemelen bundan sonra yapılacak hiçbir lazer işleminden de fayda görmeyeceksiniz diyebilirim. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

|
    |
    Polis3373 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj
    Bursada yeriniz veya tavsiye ettiğiniz biyer varmı?

• Firma Yetkilisi
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Malesef Bursa da bildiğim veya tavsiye edebileceğim bir kurum yok. Buz lazer yapan ve erkek epilasyon konusunda tecrübesine inandığınız bir kurum tercih etmelisiniz. İğneli epilasyon konusunda ise Bursa'dan gelen o kadar çok hastam var ki Bursa'da iğneli epilasyon konusunda çok tecrübeli bir kurum olmadığı kanaatindeyim. Belki de vardır ama gelen hastalarımın ifadesine göre yoktur diyorum. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

|
    |
    turkishkebap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1010 Mesaj
    Ankara için tavsiye ettiğiniz bir yer var mı?

Anüs çevresi, yumurtalıklar, penis kökü, kaş ortası, burun üstü için hang teknikler uygun olur?

• Binbaşı
    1306 Mesaj

Merhaba,ortalama olarak göğüs ve karın bölgesi+koltuk altı epilasyon için seans değil de toplam maliyet ne kadar olur şu an?

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Genital bölge ve kalça için lazer diğer alanlar için iğneli epilasyon öneririm. Ankara için tavsiye edebileceğim bir kurum malesef yok. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

|
    |
    BeautifulSwitzerland kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    997 Mesaj

gebzede yanak üstü, boyun ve sırt için bi fiyat

|
    |

selam bu soruyu defalarca sorduklarına eminim ama bu sitenin kanayan yarası arama bölümü olmadığı için tekrar sormam gerekiyor, 1 seans ne kadar sürüyor ve seans sıklıkları nedir?

Sayın sercankd lazer seansını mı soruyorsunuz yoksa iğneli epilasyon seansını mı? Ayrıca hangi bölge için sorduğunuz da önemli. Senas süresi ve sıklığı lazerde kişinin kıl çıkış hızına göre bireysel olarak ayarlanıyor. Yani birisine 1.5 ay iken diğerine 2 ay aralıklar koymak gerekebiliyor. O nedenle belli bir standart sıklık yok. İğneli epilasyonda ise tüm bölge tamamen tarandıktan sonra minimum 2ay ara verilerek 2. tura geçiliyor. Turların ne kadar süreceği tamamen kıl miktarına bağlı. O nedenle bunun da bir standartı yok. Dilerseniz 0506 114 91 11 nolu telden watsapp üzerinden foto göndererek daha detaylı bilgi alabilir veya yine aynı telden randevu alarak muayene olabilirsiniz. Muayenelerimiz ücretsizdir. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturel erkek epilasyon -- 25 Ekim 2020; 22:38:11 >
    |
    |
    sercankd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    34 Mesaj

tüm vücut lazer epilasyon yaptırmak istiyorum.Trabzon veya Rize de güvenilir ve uygun bir yer varmıdır.

|
    |

Hocam ilk sayfaya erişemiyorum kampanya nedir ne değildir gözükmüyor. Sorun ne bilmiyorum ama ilgilenirseniz görmek isterim bir durumu.

MSI Gungnir 110R - B550 Gaming Edge Wi-Fi - Ryzen 5600X(Bulabilirsem) - MSI 360R LC - EKRAN KARTI normalleşsin diye bekliyorum - Crucial Ballistix 3000C15 16GB(2x8) - Kingston A2000 500GB M2 SSD - Seagate Barracuda 1 TB HDD - Logitech G432 Kulaklık - Logitech G810 RGB Klavye - Logitech G502 RGB Mouse
  • Firma Yetkilisi
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sanırım sorun siteden kaynaklı. Zira bende mesajınızı yeni gördüm. Kampanya yaza merhaba kampanyamızın tekrarı olduğu için değiştirilmedi. Fiyatlar ve şartlar aynı. Şuan sayfaya ulaşılıyor ama yine de göremezseniz 0 506 114 91 11 nolu telden watsapp üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz
    |
    |
    Weuiwer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.