Şimdi Ara

ERKEK TİPİ SAÇ DÖKÜLMESİNE KESİN ÇÖZÜM!!! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
29
Favori
153.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Orijinalden alıntı: aykutgs54

hair activator'ün içeriğini biri paylaşabilir mi hangi elementler var?

Codecheck uygulamasından bütün profesyonel ürünlerin içeriklerine bakabilirsin

bu urun maalesef cıkmıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

hair activator'ün içeriğini biri paylaşabilir mi hangi elementler var?

Codecheck uygulamasından bütün profesyonel ürünlerin içeriklerine bakabilirsin

bu urun maalesef cıkmıyor

Bonacure hair activator yazarsan çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya uzun bir konu olmış, takip

• Saç Dökülmesi nedenleri, tanı ve Amerikan FDA onaylı reçeteli reçetesiz tedavi yöntemleri ile ilgili geniş bir yazıya şuradan bakabilirsiniz:

https://www.zovovo.com/sac-dokulmesi/
  • Eğer genetik saç dökülmesinden şikayetçiyseniz " Procapil " içeren losyonlardan kullanmanızı tavsiye ediyorum.
    Minoxidil'e yakın bir etki gösteriyor. Minoxidil uzun süreli kullanımda etkisini kaybetmeye başlıyor ama procapilde böyle bir sorunla karşılaşmadım, 2 senedir kullanıyorum ve çok memnunum.
  • caglar2007 C kullanıcısına yanıt
    kesinlikle güzel yazmışsınız.ben de 20 yaşındayım yer yer seyreklik var ama saçlarım fena değil çok şükür ama seyreklikten dolayı hastaneye gittim kan filan verdim procapil içeren sprey ve şampuan verdi doktor onları kullanacağım.

procapille ilgili yazılara bakıyorum olumlu da var olumsuzda...

olumlu yanı%2 procapil %5 minoxidil'den daha fazla etki gösteriyormuş ama olumsuz yanı ise fda onaylı değilmiş minoxidil fda onaylı

hocam siz de yeni saç oluşumları oldu mu ve dökülme durdu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNK19506 -- 3 Temmuz 2017; 1:47:28 >
  • MehmetNK19506 kullanıcısına yanıt
    Procapilin minoxidilden daha etkili olduğuna katılmıyorum, bence minoxidil procapilden daha etkili. Yıllar önce minoxidil kullanmıştım, ilk başlarda çok iyi gelişme oldu ama yaklaşık 6 ay sonra saçlar tekrar dökülmeye başladı. Kullanmaya devam ettim sonra biraz düzeliyor gibi oldu, tekrar seyreldi. Minoxidilin uzun vadeli kullanımda etkisini kaybettiği artık biliniyor zaten. Bir kaç farklı kaynaktan procapilin uzun vadede etkisini kaybetmediğini okumuştum. 2 yıldır kullanıyorum, minoxidile yakın saç çıkışı oldu ve şu ana kadar etkisini kaybetmedi. Bana göre dikkat edilmesi gereken hususlar şöyle ; aksatmadan günde iki defa kullanmak ve bırakırsan çıkarttığı ( güçlendirdiği ) saçların hepsinin tekrar döküleceğini bilmek. İlginçtir ki saç dökülmesi ile ilgili forumlara procapille ilgili pek olumlu yorum yok, FDA onayı olmadığı için güvenip de fazla kullanan olmayabilir.
  • caglar2007 C kullanıcısına yanıt
    hocam siz hangi ürünü kullanıyorsunuz?

bu arada procapil minoxidil gibi diğer ilaçların aksine yan etkileri daha az hatta yokmuş
  • MehmetNK19506 kullanıcısına yanıt
    Ben ikisinde de herhangi bir yan etki görmedim. Özelden marka ile ilgili bilgi vereceğim.
  • bu ürünler kesin çözüm değildir kesin çözüm dht yi yavaşlaran finasterid yada dutasterid iceren ilaclardir.

• Uzun zaman önce ben de saç dökülmesi problemi yaşıyordum.Hatta çok döküldüğü için uzattığım saçlarımı tamamen kestim.Bu süre zarfında çok ürün kullandım.Urban care tam faciaydı..Saçları daha çok döktü.Forumu hep takip ediyordum.Öncelikle 3dmen root activator alacaktım fakat sizin bahsettiğiniz şampuanı kullanmaya başladım.Yani yaklaşık 8-9 aydır bc hair activator kullanıyorum.Son 1,5-2 aydır saç dökülmesi tamamen durdu.(Tabi bunda stres faktörünün azalmasının da etkisi var.) Yastıkta hiç saçım yok. Banyoda veya saçlarımı kuruttuğumda elime saç gelmiyor bazen lavaboda 1-2 tane görüyorum.Bunun için sana çok teşekkür ederim..
    Ama saçlarım öncesinde çok döküldüğü için biraz seyrekleşti ve bu şampuan yeni saç teli çıkarmıyor,sadece var olan dökülmeyi engelliyor diye tecrübe ettim.

Sormak istediğim ; Sanki piyasada bu şampuanı bulmak zorlaştı. Acaba üretimden kalıdırıldı mı? Resmi sitesinde de ürün gözükmüyor. Acaba bu ürüne alternatif bir ürün mü ürettiler?Yoksa bu şampuana devam edelim mi? ve tavsiye edebileceğiniz başka şampuan var mı? Çünkü şampuan biraz kurutuyor saçlarımı tavsiye edebileceğiniz başka şampuan varsa karıştırıp kullanmak isterim..

• quote:

Orijinalden alıntı: patrickW

Uzun zaman önce ben de saç dökülmesi problemi yaşıyordum.Hatta çok döküldüğü için uzattığım saçlarımı tamamen kestim.Bu süre zarfında çok ürün kullandım.Urban care tam faciaydı..Saçları daha çok döktü.Forumu hep takip ediyordum.Öncelikle 3dmen root activator alacaktım fakat sizin bahsettiğiniz şampuanı kullanmaya başladım.Yani yaklaşık 8-9 aydır bc hair activator kullanıyorum.Son 1,5-2 aydır saç dökülmesi tamamen durdu.(Tabi bunda stres faktörünün azalmasının da etkisi var.) Yastıkta hiç saçım yok. Banyoda veya saçlarımı kuruttuğumda elime saç gelmiyor bazen lavaboda 1-2 tane görüyorum.Bunun için sana çok teşekkür ederim..
    Ama saçlarım öncesinde çok döküldüğü için biraz seyrekleşti ve bu şampuan yeni saç teli çıkarmıyor,sadece var olan dökülmeyi engelliyor diye tecrübe ettim.

Sormak istediğim ; Sanki piyasada bu şampuanı bulmak zorlaştı. Acaba üretimden kalıdırıldı mı? Resmi sitesinde de ürün gözükmüyor. Acaba bu ürüne alternatif bir ürün mü ürettiler?Yoksa bu şampuana devam edelim mi? ve tavsiye edebileceğiniz başka şampuan var mı? Çünkü şampuan biraz kurutuyor saçlarımı tavsiye edebileceğiniz başka şampuan varsa karıştırıp kullanmak isterim..
    Bonacure serisi tamamen yenilendi Scalp Genesis serisine taşınarak yeni adı Root Activating oldu.Ürünü bayilerinden alınmasını tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 9 Eylül 2018; 15:2:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

Hocam şükredin benim baba tarafı genetik dökülme var yaşım 17 alnim açıldı şuanda minoxil ve bir sürü ilaç fayda etmedi
    Minoxil sakin sakin ha. Daha çok döker.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Minoxil sakin sakin ha. Daha çok döker.

Alıntıları Göster
    Hocam bırakalı yıllar oldu. Yaş 20 oldu, alın açıldı. Bıraktım ektirecem diye

• Saçın bakımlı olması için ben patentli keratin kullanıyorum arkadaşlar saça çok önem veren biriyim uzun çünkü saçlarım ve diğer ürünleri bu evde yapılanları bile oturup yapmışlığım var ama olmadı en son bu likit keratin saçımdaki dökülmeyi durdurdu ve daha hızlı uzatyor.
  • Dökülmem çok vardı ya saçlarımda açıklık vardı artık derim görünmeye başlamıştı stres yaptıkça daha çok dökülmeye başladı kuaförüm liquid keratin önerdi kullanmaya başladım şükür ki dökülmem durdu yeni saçlar çıkmaya başladı saçlarım normale dönüyor.
  • shenmin erkek kullanıyordum, net sonuç. Birden piyasadan yok oldu, tekrar geleceği söyleniyor.
    Şimdilik internetten temin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercintemirtas

shenmin erkek kullanıyordum, net sonuç. Birden piyasadan yok oldu, tekrar geleceği söyleniyor.
    Şimdilik internetten temin ediyorum.
    Hapı mı şampuanı mı?

• hap hocam

• Benim de hafif saç dökülme şikayetim vardı Yves Rocher Anti Chute Şampuan (Saç Dökülmesine Karşı Şampuan) kullandım ve etkisi gerçekten beklediğimden daha iyi oldu. Bu ürüne bir göz atabilirsiniz. Bu ürün hakkındaki tek şikayetim kepek yapması ve saç diplerimini kaşındırması. O sorunu nasıl çözeceğim bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.